Opinie o Multan Krzysztof Dzidziuś w Bochniak

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multan Krzysztof Dzidziuś. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Multan Krzysztof Dzidziuś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multan Krzysztof Dzidziuś w Bochniak

viki Nowy wpis

pracowałam ,niestety musiałam zrezygnować ze względów osobistych umowa na pełny etat,premia wolne jak chcesz to ok nie musisz się prosić nie rozumiem opinii ludzi którzy nie pracowali w tym sklepie i po jednym czy dwóch dniach próbnych wiedzą wszystko lepiej niż osoby pracujące w dzidziusiu i z doświadczeniem.Przecież obecnie pracujące tam dziewczyny są od 6 lat a to mówi samo za siebie

Anna Nowy wpis
@viki

Umowa na pełen etat tylko dla nowych, starzy pracownicy mają umowę na 1/2 lub 1/4 etatu a jak chcą zmienić warunki to nie ma tematu, tam od kilki lat jest rotacja pracowników, poniżanie i brak szacunku. Może są dziewczyny które pracują parę lat ale zostawię to bez komentarza ...

Kamila Nowy wpis

Niestety wszystko co piszą o tej firmie poniżej to prawda. Gdyby wszystko było w porządku właściciel nie musiał by się udzielać w komentarzach oraz podszywać pod pracowników pisząc pozytywne opinie ;) SZKODA CZASU NA TAKIE JANUSZEXY...

pep

nie polecam pracy w tym miejscu. Szefowa mila tylko do momentu az klient wyjdzie z sklepu. fałszywość bije na kilometr, zatrudnienie na miesiac probny i zbywanie, totalny brak szacunku dla pracowinkow i ich czasu.

@pep

Czyli po miesiącu próbnym zwalniają? Bo to że jest okres próbny to przecież normalne. Jaka jest potem umowa jak uda się zostać? Zlecenie czy na czas określony? Bo siostra interesuje się pracą.

@pep

Już pisałam Pep to nie pracownik -kandydatura nie została przyjęta na stanowisko sprzedawcy -stąd nieprawdziwe i negatywne opinie Pepa o sklepie Dzidziuś

@Michał

Nie nie zwalniają,umowa normalna ,

Mikołaj
@Dzidziuś

Normalna czyli jaka? I na ile ją podpisują?

smutno Nowy wpis
@Mikołaj

o pracę raczej

Wielu z Was nie poleca sklepu Dzidziuś. A Dlaczego?

@Michał

Dostałam propozycje miesiąca pracy na okres próbny, w trakcie tego miesiąca w pracy byłam 5razy, szefowa kazała raz przychodzić raz nie. Raz przyszłam to zostałam odesłana do domu po 2 godzinach bo nie bylo pracy. Nie polecam. Zmarnowany miesiac poszukiwania pracy, szefowa niekompetentna. Podobno nie jedna osoba zrezygnowała z pracy przez nią

@Pep

Ale to sklep w jakie dni jest otwarty i w jakich godzinach? I co należało w takim razie do Twoich ewentualnych obowiązków, że jednak nic konkretnego nie udało się tam znaleźć?

@Pep

@pep -to nie pracownik,proszę nie wprowadzać innych w błąd, niestety pomimo ponagleń nie donosiła Pani żadnych danych potrzebnych do napisania umowy, niestety czytając z gwiazd nikt takiej umowy nie wystawi.

dzidziuś
@Pep

Pep to nie pracownik, nie pracowała ta Pani w sklepie dzidziuś

@Dzidziuś

Czyli nie została zatrudniona tylko dlatego, że nie podała swoich danych? To o co w sumie ma pretensje, skoro sama tak zrobiła, bo chyba nie rozumiem?

tosia
@Agata

Bo w necie każdy może anonimowo napisać co chce i tak tego nikt nie weryfikuje niestety

@tosia

No dobrze, ja znowu wyszłam na zbyt ufną... Oprócz tej dość napiętej sytuacji to z innymi pracownikami nie było tu już problemów żadnych?

@dzidziuś

Dla szefowej odpisywanie SMS w stylu dziś są robotnicy na sklepie, mnie nie ma a ja muszę być wiec mam nie przychodzić, albo w ogóle jego brak odezwu. Jakich dokumentów pani brakowało wszystko było uzupełnione na umówię na okres próbny plus wyrobienie i dostarczenie legitymacji szkolnej. Szefowa na tyle nieodpowiedzialna ze nie potrafiła powiedzieć i zakończyć okresu próbnego tylko przestała odpowiadać na wiadomości

@Agata

Nie zostałam zatrudniona bo do tej Pory nie wiem z jakich powodów. Szefowa przestała się odzywać. Wzięła dwie osoby na okres próbny przed dniami otwartymi od początku wiedziała ze wybierze chłopaka ale mnie potrzebowała na pare dni żeby wysprzątać sklep przed dniami otwartymi. Umowa była podpisana przeze mnie i każdy dokument dostarczony, szefowej polecam zapisać Się do psychologa z rozdwojeniem jaźni. Nie pozdrawiam i nie polecam miejsca pracy

@Agata

I nie pisze tego po złości bo nie zostałam zatrudniona. Ja się nawet cieszę bo wytrzymanie z taka szefowa graniczy z cudem. Po prostu pisze jak jest w tej firmie i żeby ludzie idący tam wiedzieli jak jest

@Pep

Ale to chodzi Ci o to, że co chwilę zmieniałaby zdanie i dlatego trudno byłoby wytrzymać? :/ Czy coś jeszcze u niej zauważyłaś?

@Pep

Byłam w tej firmie dwa dni próbne. Atmosfera była dziwna, sztuczna i wyjątkowo nieprzyjazna. Żenującym było atakowanie klienta od wejścia zamiast być obok i w każdej chwili gotowym do pomocy i doradztwa. Miałam dość szeroką wiedzę o asortymencie, jednak nie było mi dane się wykazać... Warunki umowy i stawkę ustalałam z szefem, jednak po drugim dniu próbnym, kiedy po zrobieniu wszystkiego co zostało mi zlecone oznajmiłam, że rezygnuję- szefowa była wobec mnie niemiła i zapłaciła mi połowę stawki, argumentując, że jeszcze się uczę oraz sugerowała, że robię błąd rezygnując. Nie jestem pewna czy to uczciwa praktyka, chciałabym odpowiednio wcześniej mieć o tym wiedzę... Szanowna Pani! - za sprzątanie również należy się uczciwa zapłata! Zrezygnowałam i wybrałam inną pracę w bardziej przyjaznej atmosferze i nie żałuję. Osobiście nie polecam...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Multan Krzysztof Dzidziuś? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Agata

Gdzie ja niby wystawiłam jakąś złą opinię o kimś? Ja po prostu dopytałam o parę rzeczy, proszę od razu nie ujednolicać mnie z kimś. :( A skoro jednak jest premia to super, a na jakich konkretnie zasadach wypłacana?

adam79

Nie polecam, obsługa niekompetentna, kierownik coś wie ale nie na temat.

Luca

Duży asortyment w konkurencyjnych cenach I obsługa rewelacyjna ???? polecam!!

Franciszek
@Luca

W dalszym ciągu robisz zakupy w tym sklepie, czy niestety już nie? Pytam bo chciałbym dowiedzieć się, czy często w miejscu tym dochodzi do rotacji wśród zatrudnionych pracowników? Jesteś w stanie coś na ten temat napisać? Będzie mi miło dowiedzieć się czegoś aktualnego.

Abc

Nie polecam

Adi

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Multan Krzysztof Dzidziuś - Bochniak

• Jak się pracuje w Multan Krzysztof Dzidziuś?

Zobacz opinie na temat firmy Multan Krzysztof Dzidziuś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multan Krzysztof Dzidziuś?

Multan Krzysztof Dzidziuś