brak logo

HP Polska

Warszawa

Opinie o HP Polska

Former 2010-01-08 15:01
ja tam kiedys pracowalem i w pelni popieram powyzszy post oczywiscie przy zalozeniu ze adresat arcyciekawego listu to ktos z HP...
No_chyba_że_anonim... 2010-02-05 15:50
Oczywiście, że ktoś z HP - zwłaszcza wszelkiego rodzaju wyżsi managerowie z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wytrąbieni... nie mówmy o szeregowych pracownikach, którzy odwalają czarną robotę.
Ryszard 2016-03-10 14:31
Ciężkie psychicznie projekty (wycieńczające). Całkiem dobre zarobki, ale też lubią, gdy robisz nadgodziny (czasami dużo). Ogormny minus za mobilne biurka - nie masz swojego miejsca, tylko siadasz na 1. wolne z laptopem. Na plus konsola do gier w kuchni.
czarek 2016-04-24 12:12
Ryszard, z tymi biurkami to słabo, jak dla mnie zaburza to organizację pracy. Jednak jak przeglądam oferty dla analityków, to wydaje mi się, że w HP warto współpracę podjąć, wynagrodzenie na pewno jest wysokie.
Zostaw swoją opinię o HP Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HP Polska