SPEC PIOTR KOCZEWSKI

Białystok

Opinie o SPEC PIOTR KOCZEWSKI

WASZNE 2012-02-08 11:01:27
Ludie trymajte se daleko od tej firmy to klamca i [usunięte przez moderatora]. Biere ludi z Ukraina i ne tolko a poznej ne placi lub treba czekati miesiace na diengi, ne odbera telefonu jak se dwoni.
xxx 2012-02-20 16:57:32
Widzę że nie tylko ja mam dość tego człowieka i jego krętactw i kłamstw. Zgadzam się z opinią poprzednika jeśli chcecie pracować charytatywnie to polecam tego pracodawcę w zupełności. To że nie dotrzymuje terminów wypłat to nic przy tym że często w ogóle ich nie wypłaca pieniędzy lub trzeba czekać na nie miesiącami!!!! No a jak dzwoni się do niego by się dowiedzieć kiedy będzie kasa to tak jak napisał poprzednik nie odbiera słuchawki. Także polecam tym co lubią charować za darmo.
nick 2012-04-19 19:07:33
szkoda tracić czas na pracę u tego człowieka. dużo obiecuje mało robi. problem z wypłacalością. potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi że nie odbiera telefonów jak wisi komuś wypłatę
kair 2016-04-26 12:49:55
także jesli chodzi o branże @tomek to wybrali ciężką
Zostaw swoją opinię o SPEC PIOTR KOCZEWSKI - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEC PIOTR KOCZEWSKI