Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Gasket Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Gasket Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Robol - 2012-08-08 17:55:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] icie . Ta firma jest zajebista . Wynagrodzenia w terminie. Nikt nie stoi nad tobą przy robocie. Ekipa zajebista . Nic dodać nic ująć .

Zarobki od 1800 - 3000 zł - zwykły robol

Jeżeli chodzi o kierownika produkcji , to się zmienił .

zdjecie uzytkownika
robert - 2013-06-01 21:42:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Od czego zależy, czy ten zwykły robol dostanie 1800, czy 3000, bo przedział jest dość spory. Poleca ktoś jeszcze Gasket? Da się nauczyć w pracy czegoś nowego, czy taka trochę monotonia? Pozdrawiam, robert.
zdjecie uzytkownika
mario - 2013-09-09 23:31:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
czyli co, nie dostajecie do podpisania umowy przed rozpoczęciem pracy? macie jakiś okres próbny? na to też są przecież umowy.
zdjecie uzytkownika
... - 2013-12-05 16:25:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
[usunięte przez moderatora] skoro tam nie pracowales to nie pisz takich bredni.. 1800 to masz brutto, do tego szkodliwa chemia + zero szacunku ze strony biura. kłamstewka dyrektora nabieraja na sile, jesgo bezsilnosc w obec pracownikow handlu jest zenujaca, zero autorytetu.. to nie przypadek w prawdzie, lubi wyzywac swoja bezsilnosc na pracownikach produkcji. prawdziwy robol!
zdjecie uzytkownika
kk - 2014-02-16 22:12:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chciałabym tam pracować czy jest jakaś szansa. Czy przyjmują tylko mężczyzn.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-02-24 14:29:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [kk - 2014-02-16 22:12:51]:
Słyszałam, że rozwijają produkcję i szukają do pracy na maszynach oraz kontroli i wykończenia.
zdjecie uzytkownika
kk - 2014-03-20 20:55:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Tez tak słyszałam. A wiesz może na jaki adres mail mogę wysłać CV. Może warto zaryzykować. Jestem kobietą ale pracy się boję. Pracowałam 7 lat na magazynie przyjmowanie towaru wysyłka faktury inwentaryzacje itp Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kk - 2014-03-20 20:57:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-02-24 14:29:02]:
Ale numer chciałam powiedzieć że pracy się NIE BOJĘ. To chyba z wrażenia że ktoś odpowiedziała na mój post
zdjecie uzytkownika
47 - 2014-06-01 21:07:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JA osobiście pracy w tym zakładzie nie polecam,ze względu na chemię,atmosferę kierownictwa wobec pracowników i naturalnie kasy
zdjecie uzytkownika
007 - 2014-06-04 15:27:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
W obecnym czasie firma kiepsko prosperuje .Już jest na dużym minusie a nic nie wskazuje na to,że będzie lepiej .Co prawda inwestują w nowe maszyny itp ,ale nie ma to przełożenia na praktykę.Nowy dyrektor jest do bani. Jego młody wiek niech nikogo nie zwiodą iż będzie bezproblemowy . Do tego dochodzi chemia i kiepskie zarobki . Robol na start dostanie 1680 PLN brutto czyli najniższą krajową
zdjecie uzytkownika
47 - 2014-06-10 20:49:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [007 - 2014-06-04 15:27:09]:
Dokładnie a do tego,machloje oraz brak zaangażowania
zdjecie uzytkownika
47 - 2014-06-10 20:51:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zapomniałem dodać ,że nawet kasa jest nie na czas,ponieważ przed chwilą sprawdziłem,chyba ktoś nie lubi płacić
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gasket Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: