Opinie o CenterJOB w Pieńsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CenterJOB. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CenterJOB o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CenterJOB w Pieńsk

edvv Nowy wpis

@mrreo dzialja nawet maja oferty pracy na przyklad na stanowisko kelnera/ kelnerki- chodzi o sezonowa prace na statkach turystycznuch w miejscowosci Koblenz firma gwarantuje m.in. nieodpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym na lądzie

bb

Nie polecam szukania pracy za pośrednictwem CenterJOB bo to jakieś nieuczciwe praktyki stosowane rzez to biuro. Mniemam, że chodzi tu o bazę danych. Dwukrotnie byłam na rekrutacji . Wypadłam ponoć najlepiej i potem kazano mi czekać. Minął rok i nic i wiem dlaczego. To nieprawda,że liczą się kwalifikacje, zdolności, wiedza. To też ale nie wolno być starym i chodzić o lasce. Doświadczenie zawodowe nie ma tu znaczenia. Jestem w Londynie i nie dzięki CenterJOB Tylko dzięki sobie. Doceniono mnie i ktoś się na mnie poznał.Cieszę się, że mogę swoją wiedzę przekazać młodym. Niedługo nie będzie krawców ani krawcowych, bo polikwidowano szkoły w Polsce. Przed przyjazdem tutaj byłam na kursie dla pedagogów i może coś drgnie ale trzeba czasu by młodych wykształcić.Młodzi nie nauczą, bo sami wymagają nauki. Trzeba takich jak ja. Jest mi przykro i to bardzo, że tak się traktuje ludzi starszych. Wy Rekrutujący też niedługo będziecie starzy, czas szybko leci.Szkoda tylko, że robicie ludziom nadzieję. Teraz już wiem, że trzeba być młodym , dobrze jeśli i pięknym acz niekoniecznie zdolnym i odpowiedzialnym.Pozdrawiam-bb

Zostaw merytoryczną opinię o CenterJOB - Pieńsk

Firma CenterJOB prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Praca na statkach w Niemczech kelner/kelnerka/kucharz, Pieńsk - Czerwiec 2011
  • Kelner/ kelnerka Traben-Trarbach Niemcy, Pieńsk - Maj 2011

Czy pracujesz w firmie CenterJOB lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

CenterJOB