Opinie o AD Stachura w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AD Stachura. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AD Stachura o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AD Stachura w Kraków

Wydajacy rok 2010 Nowy wpis

Pamietam slowa kiero D.G jak sie wam nie podoba to się zwolnic juz zapraszam, pech trafił za tydzien puk puk panie kierowniku chce sie zwolnic najlepiej za porozumieniem ale wiesz nie ma ludzi itd ok ide na L4,

Aneta Nowy wpis

Jest możliwość ubiegania się po jakimś czasie pracy o podwyżki ?

Romek Nowy wpis

Pewnie zapomniałeś dodać, że do tej stawki dochodzi prowizja. Chyba,że mała sprzedaż to i kasy nie ma.

Bobas Nowy wpis

Pracowałem tam dawno temu chyba ok 10 lat temu jeszcze z Franka zanim przyszli Francuzi, dużo się tam nauczyłem jeśli chodzi o pracę w magazynie najpierw starym potem tym, który widać z ulicy. W 2008 roku zarabiałem tam ok 1800 zł jako wydający czyli całkiem nieźle, trzeba było się szybko poruszać ale dało się. Potem Francuzi zaczęli ciąć premie bez powodu bo mieli zbyt małe zyski i nastąpił wypływ większości sprytnych pracowników. Zostali nieudolni leserzy bez pojęcia i Proszowiccy rolnicy na czele z kierownikami. Dziś mam tam jeszcze jednego znajomego i z tego co mówi nie zmieniło się na lepsze. W branży motoryzacyjnej w ogóle jest kicha i lepiej w tym nie pracować. Te firmy to dobre pole do wyzysku młodego pracownika. Na początku jest okej a potem zaczynają kombinować na premiowaniu. Ci którzy odeszli z AD pracują dziś w: Intercars, Motorol, Suder czy Opoltrans ale to zawsze są podobni ludzie, podatni na okradanie z kasy na którą sami przecież pracują. W Motorol np. kierownikiem jest pan G. który ucinał mi przed laty premie bez powodu, żeby firmie opłaciło się handlować i straszyli kryzysem oraz zwolnieniami, w końcu sam odszedłem. Teraz masz wybór i nie musisz pracować gdzie Ci nie pasuje- na szczęście.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AD Stachura spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Agata

@Gutek, fakt, że często ludzie komentujący pracę w danej firmie to osoby nie do końca z niej zadowolone, więc przeważająca ilość komentarzy na tym forum to negatywy. Ludzie rzadziej piszą o pozytywnych aspektach danej pracy Myślę więc, że jest to dobre miejsce i czas do poproszenia większej ilości pracowników by dodali swoje obiektywne opinie na temat pracy w AD Stachura.

Odkrywca

Wynagrodzenie dla przedstawiciela handlowego to ok 1700zł na rękę, własna działalność, bidnie...

Gutek

Tak rzadko zaglądacie na forum, tak dobrze się pracuje?

Agata

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w AD Stachura w Krakowie i mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Wasze rady będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w AD.

Chili
@Agata

Zależy od stanowiska przedstawiciel handlowy ma własna działalność przez pierwsze dwa lata jest ulga w ZUS wiec wychodzi na rękę Ok 2500zl na rękę +auto wyjazdy za granice za sprzedaż. Plus jest duży ze jest przyjemna atmosfera pracy . Na jakie stanowisko aplikujesz?

Johhnyyy

Powiem krotko z zarobkami troche lepiej.ale dalej sa konfidenci i lizodupy typu koń Rafał albo pucek łozowski .i 90procent magazynierow to proszowickie kalafiory.soboty oczywiscie maja wszystkie ale tylko 2woch przydupasow .cos zle zrobisz koń leci cie podjebacc takze uwazajcie i szukajcie lepszej pracy.na swieta wszedzie bony nawet w supermarketach a w ad tylko kalendarz mozna dostac hahaha

Maciej
@Johhnyyy

Zastanawiam się „Johhnyyy” kim jesteś i jak małe masz jajeczka że boisz się oficjalnie przedstawić. Hahaha

Agata

Na stronie internetowej AD Stachura można znaleźć informacje o tym, że firma docelowo chce stworzyć sieć hurtowni. Nie dziwi więc fakt wcześniej wspomnianego otwarcia nowego oddziału w Koninie. Czy ktoś wie, które lokalizacje są przez firmę planowane następnie?

Agata

Wcześniejsze posty mówiły o niskich zarobkach. Ktoś wie jak sprawa przedstawia się teraz? Firma otworzyła nowy oddział w Koninie więc czy za rozwojem działalności idzie też rozwój pracowników?

daniel

no ja właśnie nie widziałem nowych ofert gdzie wy je szukacie? Bo jestem na stronie u nich ale nie ma tak szybko by ktoś znaleźli dziwne trochę, ale jeśli ktoś coś słyszał o pracy niech da tu znać dzięki

piotr

Kasa nie jest ważna, ważne jest, że w firmie jest możliwość rozwoju, praca pod dachem, kawę dają, herbatę dają nawet (usunięte przez administratora) ukier ! Szanuj szefa swego , możesz mieć gorszego...

piotr

Kasa nie jest ważna, ważne jest, że w firmie jest możliwość rozwoju, praca pod dachem, kawę dają, herbatę dają nawet kuźwa cukier ! Szanuj szefa swego , możesz mieć gorszego...

adam

Na filiach najnizsza krajowa

rolnik

Jako klient stwierdzam krótko, bo szkoda mi cennego czasu: chcą tylko sprzedać, reszta ich nie obchodzi. Zero odpowiedzialności. 100% NIE uznanych reklamacji!

rolnik

Pozdrawiam kiekiekierownika pupupupdelłko.

pani samochodzik

czy jako mechanik samochody z dużym doświadczeniem (Warszawa) mam szansę na prace w polsce, a konkretnie w AD Stachura? szukam właśnie jakiegoś atrakcyjnego pracodawcy który przede wszystkim zapewni mi umowę o prace na czas nieokreślonym. Przede wszystkim, czy ta firma nie ma problemu z zatrudnianiem kobiet jako mechanikó?

wrócił z emigracji

Pracowałem w tym burdelu w 2005 roku. Po kilku miesiacach poszedlem na L4 i siedziałem 6 miesięcy ;) a pozniej emigracja była. Burdel na kółkach, zapierdziel co nie miara i na owe czasy cięzko było zarobić 1100-1200 zł. Nie wiem jakie tam zarobki ale podejrzewam że wiele nie zarobi się. Nigdy więcej nie wróciłbym do tej pracy. Moje najgorsze doświadczenie zawodowe (usunięte przez administratora) Za moich czasów to ten Kaziu cały był mega popieprzony a do tego był też taki jeden ch*j co był kierownikiem po zawodowce od rodziny ze stachury - Embrion chyba na niego mówili ;) Teraz znowu jestem w Krakowie i w tym kraju nic sie nie zmienia, także długo tu nie będę i radzę wam wszystkim wypieprzajcie jak najdalej stąd ;) Co chwilę od znajomych słyszę, że pracodawcy robią przekręty albo jakieś śmieciowe umowy, albo kasa pod stołem. jak ktoś ma już dobrą pracę to chwała mu za to i niech zostaje ale młodzi ludzie nie mają tu żadnych perspektyw na normalne zycie i dobre wakacje co roku.

bulas
@wrócił z emigracji

Jak już wróciłeś z tej jak ty to piszesz z emigracji to może już nie pisz tych bzdetów na ludzi którzy pracują tam jeszcze lub pracowali.Oceń sam siebie czy ty byłeś taki wzorowy pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o AD Stachura - Kraków

• Jak się pracuje w AD Stachura?

Zobacz opinie na temat firmy AD Stachura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AD Stachura
  • Makuszyńskiego 24