Opinie o Kowalewski Dariusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liderspeed w Katowice będzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kowalewski Dariusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liderspeed. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kowalewski Dariusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liderspeed o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kowalewski Dariusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liderspeed w Katowice będzin

Klient Nowy wpis

Niestety, ostatni raz tam bylem, a dalem im nieraz zarobic. To, ze bajzel i plac wyglada jak w PRLu mozna ścierpieć, ze wlasciciel traktuje swoich chlebodawcow jak intruzow tez, ze panoszy sie na wlosciach i ustawia ludzi jak podwladnych mozna wytlumaczyc jego niską empatią, ktora w uslugach nie licuje. Ale ze kasuje za jedną robote dwa razy to juz zbyt wiele, jest tak zachlanny, ze nie pojmuje co to renoma, marka i opinia, zdarł z emeryta podwojną oplate za te same czynnosci, co jest glupie, nieuczciwe i nielogiczne. Omijajcie ten przybytek. To moja pierwsza negatywna opinia, a opiniuje od lat. Żenujacy czlowiek, wytrzymywalem nieraz te jego humory, ale bezmyslne i nieprzyszlosciowe zaslanianie sie cennikiem nie zapelni mu grafiku i nie stworzy kolejki, ktorej ostatnio tam wlasnie nie ma, stopniala i ja jako klient nie dam mu juz ani zlotowki. Warsztat wlasciwie tylko robi opony, olej zmoeni jak mu sie chce, a mechanika w martwe sezony i najlepiej podstawy, łatwe i drogo. Moje uwagi sa z wymiany opon i naprawy opony, w sklad ktorej dubeltowo liczone sa czynnosci zwiazane ze zdemontowaniem opony z felgi, wywazeniem kola i montazem na auto, zachłanny dwa razy traci panie kolego i niezadowolony klient wielokrotnie wiecej wysilku wlozy, by przekazac swiatu negatywną opinie. Omijać.

Właściciel Nowy wpis
@Klient

Dziękujemy za opinię. Wykonaliśmy dwie usługi. Pierwsza to wymiana opon na feldze stalowej w cenie 70 zł za komplet. Druga to naprawa przebitej opony w cenie 30 zł. razem zapłacił Pan 100 zł i nikt Pana za nic podwójnie nie skasował. Pobrane opłaty wynikają z cennika. Można go znaleźć na naszej stronie pod adresem http://liderspeed.pl/cennik-wulkanizacja.html Jest on wywieszony również przy kasie oraz w dwóch innych miejscach na terenie warsztatu. Przed dokonaniem naprawy opony pracownik, który zauważył uszkodzenie zapytał Pana czy ma to naprawić. Jeżeli poczuł się Pan obrażony z tego powodu że poprosiłem Pana i Pana który z Panem był o opuszczenie warsztatu i poczekanie na zewnątrz to pragnę Pana poinformować że było to podyktowane zasadami obsługi wprowadzonymi ze względu na epidemię SARS COV-2. Informację na ten temat również można znaleźć na naszej stronie pod adresem http://liderspeed.pl/serwis-opon/regulamin.html jak również w kilku miejscach przed wejściem na warsztat. Pozdrawiam. Właściciel.

Urszula Nowy wpis

@Żłabej, dziękuję za wyrażenie opinii na temat firmy Kowalewski Dariusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liderspeed z poziomu klienta. Opinie klientów oraz kontrahentów są równie ważne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy na rynku. Czy była to Twoja pierwsza naprawa za pośrednictwem tej firmy? Czy może korzystałeś z usług tej firmy więcej razy? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia.

Żłabej Nowy wpis
@Urszula

Korzystałem z usług Liderspeed od około 2 lat przy sezonowej wymianie opon. Po wymianie w kwietniu br. stwierdzono uszkodzone gwinty przy badaniach kontrolonych u serwisanta. Panowie z Liderspeed twierdzą, że gwinty zepsuł serwis Toyoty, który na moich oczach koła odkręcił i pokazał usterkę. Została przeprowadzona ekspertyza, która jednoznacznie wykazała, że uszkodzenie gintów powstało przy przykręcaniu śrub, a więc wina leży po stronie zakładu Liderspeed.

Żłabej

Panowie z firmy Liderspeed uszkodzili mi trzy gwinty w piastach przy wkręcaniu kół. Szef wyparł się wszelkiej odpowiedzialności, zrzucając winę na salon Toyoty, który koła odkręcił przy przeglądzie. Koszt wymiany piast wraz z łożyskami wyniósł ponad 1800 zł - zwrotu tej sumy nie mogę się niestety doczekać. Naprawa auta w Liderspeed to rosyjska ruletka.

Pawel

Obsluga bardzo grzeczna,profesjonalna.Jestem zadowolony.Polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kowalewski Dariusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liderspeed spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
bris

Ja nie miałem z nimi problemów, potrzebowałem opon i dostałem je na czas

BUBEL

Witam, to są informację, do tych którzy chcą zakupić opony używane w ilościach hurtowych. Każdy kto zajmuję się handlem używkami, wie jak ciężko jest trafić na uczciwego sprzedawce, który faktycznie ma na stanie opony o których mówi przez telefon. Firma LIDERSPEED Będzin, to kolejny BUBEL. Dzwoniłem do szefa firmy, pytając czy ma opony 5 mm w górę i rocznik od 2008 w górę, zapewniał mnie że jest takich opon sporo z tym że trzeba szukać, ponieważ ma około 8 tysięcy opon na stanie. Zapewniał mnie że opony nie są jeszcze przebrane, bo nie było dużo hurtowników. Niestety na miejscu okazało się zupełnie co innego. 8 tysięcy opon poniżej 5 mm bieżnika, o datach produkcji już nawet nie wspomnę, a jak po godzinie przebrania, znalazłem pierwszą parę która ewentualnie nadawała by się do sprzedaży, to okazało się że jedna opona ma 5,1 mm bieżnia a druga 4,9 Dla właściciela to żadna różnica, liczy po 50 dych. Nie wiem jakich słów użyć żeby wyrazić swoje niezadowolenie, więc napisze tak. Drodzy koledzy po fachu POLECAM, bo jak wy będziecie handlować taką szmirą i będziecie tracić czas na takie firmy, to mi będzie lepiej. Mam 40 lat i to pierwszy raz, kiedy wystawiam taką opinię, ale niestety są gdzieś granicę i w przypadku tej firmy została właśnie przekroczona.

Cham
@BUBEL

@BUBEL Smieszny jestes kolezko, bo jesli dla ciebie 5,1 a 4,9 to ogromna roznica to jestes cebularzem i tyle. Jak znam zycie sam sprzedajesz jakies parchy sprowadzane z somalii handlarzyno. Smarujesz (usunięte przez administratora) komus bo chcesz swoj nedzny interesik rozkrecic (ktory zapewne nie wypalil). Dziwne ze ja kupilem tam ponad 180 szt. I mialem duzy wybor. Nie wiem jak jest tam po tych 2 latach ale wiem ze to co PIERDO*ISZ to zwykly farmazon. Pisze to bo nienawidze buraczyn ktorzy sa zazdrosni i swiruja z negatywnymi opiniami, ktore sa nie prawdziwe. Moze sprawdzimy twoj asortyment i jak znajde chocby jeden BUBEL to wtedy morde rozdziawisz. Nara pajacu

aro

Z reguły nie piszę takich opinii na internecie ale naprawa którą wykonywali panowie z Liderspeed woła o pomstę do nieba! Pozornie błacha rzecz - zlecenie wymiany tłumika środkowego i końcowego. Stare tłumiki były do wyrzucenia ze starości. Po wykonaniu usługi 2 razy wracałem się do panów z warsztatu - tłumik tłukł się jak jasna cholera w obu przypadkach - był po prostu niechlujnie zamontowany, a mechanik po wykonaniiu wymiany nie raczył nawet przejechać się autem 50m i ocenić czy tłumik nie hałasuje (prawidłowo zawieszony nie ma prawa!) Prawdziwy problem zaczął się gdy podczas jazdy tłumik odpadł z mocowań!! Na śtodku ulicy zbierałem rurę z ziemi i samemu (na słowo honoru) zamocowałem go tak by chociaż dojechac do domu. Co się okazało: Panowie z Liderspeed nie dość że źle i niechlujnie zamontowali tłumik to jeszcze zamocowali go złą obejmą z której tłumik po prostu spadał. Dopiero kupno nowej obejmy mocującej tłumik i zamontowanie go w innym warsztacie rozwiązała sprawę. Niech każdy oceni sam na podstawie mojej historii czy warto oddać tam swój samochód. Moim zdaniem to strata kasy gdyż "mechanicy" tam pracujący to niechlujni partacze niemający pojęcia o podstawach prac mechanicznych, dodatkowo nie umieją nawet prawidłowo zamówić częśći do danego auta, mi zamontowali na złej stąd cały problem.

Liderspeed
@aro

Każdy klient wykonujący naprawę w naszym warsztacie otrzymuje fakturę VAT lub paragon fiskalny. Taki paragon bądź faktura jest podstawą do reklamacji. Na części dajemy gwarancję producenta natomiast na robociznę - usługę klient dostaje gwarancję bezterminową. W związku z powyższym dziwię się Panu że nie wrócił Pan do nas reklamować wykonanej usługi. Pozdrawiam.

Arkus
@aro

Witam, niestety przytoczona powyżej opinia znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie faktycznym, a konkretnie poziomie fachowości mechaników pracujących w Liderspeed - o ile pracujący Panowie w ogóle są z zawodu mechanikami, bo chyba jednak nie do końca tak jest. Zarówno ja, jak i mój znajomy (któremu poleciłem ten warsztat)po skorzystaniu z usług, nie do końca byliśmy zadowoleni delikatnie mówiąc. W moim przypadku, wymiana klocków została wykonana wg mnie niechlujnie (nie zostały wyczyszczone kopyta, ani przesmarowane tłoczki - efektem było piszczenie klocków), na dodatek pod wpływem wciskania tłoczków wylał się płyn hamulcowy ze zbiorniczka czego mechanicy nawet nie wyczyścili - dopiero jak zwróciłem uwagę przetarto z góry pokrywę silnika. Żeby nie było - wiem że klocki mogą piszczeć i jest to normalne, ale podczas hamowania a nie normalnej jady - dodam że usunąłem to na własny koszt w innym warsztacie bo po prostu nie zaufam drugi raz osobie która w taki sposób zrobiła coś po raz pierwszy. U znajomego wymieniane były łożyska kół - nie będę konkretnie rozpisywał się co i jak, ale krótko mówiąc - osoba która wykonywała te roboty nie miała o tym pojęcia i uczyła się tego robić na jego samochodzie. Dlatego też ja osobiście nie mam zaufania do mechaników z Liderspeed'a. Oczywiście, szef jest jak najbardziej w porządku i pilnuje żeby klient był zadowolony, no ale niestety są pewne granice, wiadomo że można podjechać i reklamować usługę, ale nie trzeba być profesjonalistą żeby dostrzec że w warsztacie takowych po prostu nie ma. Być może wynika to z dużej rotacji pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Kowalewski Dariusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liderspeed - Katowice będzin

Kowalewski Dariusz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liderspeed
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Małobądzka 32
    42-500 Katowice będzin