LIDERSPEED

Będzin

Opinie o LIDERSPEED

aro 2014-06-09 19:30:45
Z reguły nie piszę takich opinii na internecie ale naprawa którą wykonywali panowie z Liderspeed woła o pomstę do nieba!

Pozornie błacha rzecz - zlecenie wymiany tłumika środkowego i końcowego. Stare tłumiki były do wyrzucenia ze starości.

Po wykonaniu usługi 2 razy wracałem się do panów z warsztatu - tłumik tłukł się jak jasna cholera w obu przypadkach - był po prostu niechlujnie zamontowany, a mechanik po wykonaniiu wymiany nie raczył nawet przejechać się autem 50m i ocenić czy tłumik nie hałasuje (prawidłowo zawieszony nie ma prawa!)

Prawdziwy problem zaczął się gdy podczas jazdy tłumik odpadł z mocowań!! Na śtodku ulicy zbierałem rurę z ziemi i samemu (na słowo honoru) zamocowałem go tak by chociaż dojechac do domu. Co się okazało: Panowie z Liderspeed nie dość że źle i niechlujnie zamontowali tłumik to jeszcze zamocowali go złą obejmą z której tłumik po prostu spadał. Dopiero kupno nowej obejmy mocującej tłumik i zamontowanie go w innym warsztacie rozwiązała sprawę.

Niech każdy oceni sam na podstawie mojej historii czy warto oddać tam swój samochód. Moim zdaniem to strata kasy gdyż "mechanicy" tam pracujący to niechlujni partacze niemający pojęcia o podstawach prac mechanicznych, dodatkowo nie umieją nawet prawidłowo zamówić częśći do danego auta, mi zamontowali na złej stąd cały problem.
Liderspeed 2014-07-09 10:31:42
Każdy klient wykonujący naprawę w naszym warsztacie otrzymuje fakturę VAT lub paragon fiskalny. Taki paragon bądź faktura jest podstawą do reklamacji. Na części dajemy gwarancję producenta natomiast na robociznę - usługę klient dostaje gwarancję bezterminową.

W związku z powyższym dziwię się Panu że nie wrócił Pan do nas reklamować wykonanej usługi.

Pozdrawiam.
Arkus 2014-08-20 09:53:30
Witam,
niestety przytoczona powyżej opinia znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie faktycznym, a konkretnie poziomie fachowości mechaników pracujących w Liderspeed - o ile pracujący Panowie w ogóle są z zawodu mechanikami, bo chyba jednak nie do końca tak jest. Zarówno ja, jak i mój znajomy (któremu poleciłem ten warsztat)po skorzystaniu z usług, nie do końca byliśmy zadowoleni delikatnie mówiąc. W moim przypadku, wymiana klocków została wykonana wg mnie niechlujnie (nie zostały wyczyszczone kopyta, ani przesmarowane tłoczki - efektem było piszczenie klocków), na dodatek pod wpływem wciskania tłoczków wylał się płyn hamulcowy ze zbiorniczka czego mechanicy nawet nie wyczyścili - dopiero jak zwróciłem uwagę przetarto z góry pokrywę silnika. Żeby nie było - wiem że klocki mogą piszczeć i jest to normalne, ale podczas hamowania a nie normalnej jady - dodam że usunąłem to na własny koszt w innym warsztacie bo po prostu nie zaufam drugi raz osobie która w taki sposób zrobiła coś po raz pierwszy. U znajomego wymieniane były łożyska kół - nie będę konkretnie rozpisywał się co i jak, ale krótko mówiąc - osoba która wykonywała te roboty nie miała o tym pojęcia i uczyła się tego robić na jego samochodzie. Dlatego też ja osobiście nie mam zaufania do mechaników z Liderspeed'a. Oczywiście, szef jest jak najbardziej w porządku i pilnuje żeby klient był zadowolony, no ale niestety są pewne granice, wiadomo że można podjechać i reklamować usługę, ale nie trzeba być profesjonalistą żeby dostrzec że w warsztacie takowych po prostu nie ma. Być może wynika to z dużej rotacji pracowników.
BUBEL 2015-10-15 12:10:12
Witam, to są informację, do tych którzy chcą zakupić opony używane w ilościach hurtowych.
Każdy kto zajmuję się handlem używkami, wie jak ciężko jest trafić na uczciwego sprzedawce, który faktycznie ma na stanie opony o których mówi przez telefon. Firma LIDERSPEED Będzin,
to kolejny BUBEL. Dzwoniłem do szefa firmy, pytając czy ma opony 5 mm w górę i rocznik od 2008 w górę, zapewniał mnie że jest takich opon sporo z tym że trzeba szukać, ponieważ ma około 8 tysięcy opon na stanie. Zapewniał mnie że opony nie są jeszcze przebrane, bo nie było dużo hurtowników.
Niestety na miejscu okazało się zupełnie co innego. 8 tysięcy opon poniżej 5 mm bieżnika, o datach produkcji już nawet nie wspomnę, a jak po godzinie przebrania, znalazłem pierwszą parę która ewentualnie nadawała by się do sprzedaży, to okazało się że jedna opona ma 5,1 mm bieżnia a druga 4,9 Dla właściciela to żadna różnica, liczy po 50 dych. Nie wiem jakich słów użyć żeby wyrazić swoje niezadowolenie, więc napisze tak. Drodzy koledzy po fachu POLECAM, bo jak wy będziecie handlować taką szmirą i będziecie tracić czas na takie firmy, to mi będzie lepiej.
Mam 40 lat i to pierwszy raz, kiedy wystawiam taką opinię, ale niestety są gdzieś granicę i w przypadku tej firmy została właśnie przekroczona.

bris 2016-04-20 19:04:49
Ja nie miałem z nimi problemów, potrzebowałem opon i dostałem je na czas
Zostaw swoją opinię o LIDERSPEED - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIDERSPEED