IKA Projekt Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o IKA Projekt Sp. z o.o.

Smerf 2012-05-09 09:04:49
Moja koleżanka pracuje w tym biurze, nie musiała mieć dużego doświadczenia, wszystkiego nauczyła się tam. Wystarczy być kreatywnym i obrotnym, żeby się tam wkręcić. Projektanci pracują na nowoczesnych programach i mają wypasione monitory i kompy. Podobno teraz mają jakiś cały pakiet szkoleń darmowo i to jeszcze w czasie pracy.
k 2012-07-16 21:38:39
To jest tam sama firma co Instalkomfort, czyli dno.
lily 2014-04-30 13:26:32
czy ta firma jeszcze istnieje?
Aldona 2015-02-25 21:45:07
Mnie wiszą dużą kase nie mogę ich znaleść
Ewa 2015-04-23 14:34:59
Nie dostaniesz kasy, to są wykrętacze, urzędy ich ścigają, tylko prokurator się jeszcze ociąga. Nie pokończyli projektów, wszędzie błędy, wszędzie kupa. W przetargach jak tylko słyszą Maciejewski to zamykają drzwi. Nie licz na kasę i omijaj szerokim łukiem.
koko loko 2016-04-21 09:44:31
mnie to dziwi raczej dlaczego ich strona internetowa od jakiegoś czasu nie funkcjonuje i nie działa...Architektura, inżynieria i pokrewne doradztwo techniczne wydają się dochodowym i stabilnymi branżami... czyżby tutaj się nie udało?
Zostaw swoją opinię o IKA Projekt Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKA Projekt Sp. z o.o.