FARMA Marketing

Opinie o FARMA Marketing

Ciekawski 2011-10-14 09:37:06
Jak się teraz tam pracuje? Podobno dają 7 tys. pensji...
anonim 2011-10-14 18:58:18
Jakie warunki dla przedstawicieli?
anonim 2011-11-17 16:40:43
7 tysiecy pensji chyba w snach albo bo grubym podzieleniu, moze i na wszystkich konsultantów. realne do wyciagniecia sa niecale 2 tysie i to z kasa na paliwo, która ma Ci wystarczyć na caly miesiąc jazdy. ja nie polecam. prace w takiej firmie lepiej zamienic na siedzenie w domu. nic nie zarobisz ale przynajmniej zdrowie oszczędzisz.
netka 2014-10-08 11:39:50
Farma Marketing Beata i Irena Jaczewskie, ul. Wisełki 57, Warszawa Radość. Ci sami właściciele co Pharmacy laboratories.Zatrudniają na umowę o dzieło chociaż pracuje się miesiąc w miesiąc po 8 godzin. Zarobki niskie niezależnie od kwalifikacji i doświadczenia. Nie dbają o pracownika, warunki pracy żadne, produkcja tzw. wyrobów medycznych w domku jednorodzinnym, maszyny chińskie ściśnięte w trzech pokojach. Farsa! Nie polecam!
dawny pracownik 2016-10-16 22:52:50
Pracowałam tam. Pieniądze małe, okropne ciśnienie psychiczne na pracownika. Bardzo żle ich wspominam. Musiałam cały czas kombinowac pieniądze na paliwo. Oddają to fakt ale z miesięcznym opóżnieniem, a w nowym miesiącu tez trzeba jezdzic i w ten sposób zamrożone jest sporo kasy.
Produkty dość kiepskie, wiec sprzedaz trudna... Szefostwo w nosie ma człowieka, liczą sie tylko zyski.
Zostaw swoją opinię o FARMA Marketing - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARMA Marketing