Opinie o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH w Żywiec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy urlop w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH jest płatny 100%?

Czy można liczyć w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH na prywatną opiekę medyczną?

Joe wierzyciel Nowy wpis

Nie. nie można liczyć bo oni nie istnieją./ Mi wiszą 30.000 złotych

Maciek

Hejo. Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Żywca. Pomóżcie mi i opiszcie jak pracuje się w firmie SKOBUD? Czy dobrze płacą? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Maciek

Lena Nowy wpis
@Maciek

Dzień dobry Maćku. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to zwracam uwagę na firmę Ams Metal z Siemianowic Śląskich. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Życzę szczęścia w nowej robocie. Lena.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

tomek

Dzwonił możne ktoś do pracowników w sprawie wypłat zaległości przez firme skobud?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Żywiec
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Olga

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "SKOBUD" sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

poczta

@Areczek a o jakiej kon kretnie pracy mówisz? Skoro piszesz że jest dobra to sama chętni ebym sie nią zainteresowała, bo od dłuższego czasu szukam pracy dość intensywnie. Ja powiem szczerze nie widzę, żadnych nowych ofert od przedsiębiorstwa "SKOBUD"

o co biega

Ludzie o czym wy tu w ogóle piszecie??? jakie kur.... wypłaty, jakie płatności??? Proponuję wycieczkę do sądu gospodarczego w bielsku i zobaczenie wypchanego segregatora z ich niezapłaconymi zobowiązaniami! Blisko sto tysięcy złotych - to kwota jaką według sądu powinien mi Skobud wypłacić za wykonane roboty jako podwykonawca, ale mi nie wypłaci tego nikt bo firma jest w likwidacji i syndyk dzieląc majątek zaspokoił w pierwszej kolejności wyższe kategorie wierzycieli. Więc o jakim zatrudnianiu w Skobudzie wy piszecie?????????????

Naiwny

Przecież pisałem wcześniej , że NIE ZAPŁACILI.

Naiwny

Tak jest . Ponieważ sądzę się z nimi właśnie o te odsetki. ( a kwota jaką sobie naliczyli jest ogromna) Uważaj żebyś też nie dostał wezwania od syndyka. W Polsce nie ma prawa na takich jak oni i to jest najgorsze. Najgorsze że muszę ciągle wyciągać kasę na adwokatów, kto mi to zwróci?

też naiwny

Naiwny, jesli jest tak jak piszesz, to już jest naprawdę paranoja. Sam jestem poszkodowanym podwykonawcom który dzięki Skobudowi poszedł z torbami, a tu jeszcze takie rzeczy..... Też nie rozumiem, o czym ludzie tu piszą - szukają pracy w firmie SKOBUD??????

Naiwny

Przecież Skobud nie istnieje, firma upadła teraz żądzi tam syndyk. Nieuczciwie wyciąga pieniądze od podwykonawców, za nieterminowość. Sami nie zapłacili za robotę a mają czelność wyciągać kasę od poszkodowanych. Trzymajcie się lepiej od nich z daleka. Żałuję że zaczynałem z nimi jakąkolwiek współpracę.

poszkodowany

Jak firma może dobrze prosperować , jeśli upadła i siedzi tam syndyk? Syndyk próbuje wyciągać pieniądze od poszkodowanych firm na drodze sądowej. Nie zapłacili za robotę, a żądają pieniędzy za nieterminowość. Lepiej trzymać się od nich z daleka. Ja straciłem przez nich dużo kasy na adwokatów, nerwów, i zdrowie. Żałuję że dla nich pracowałem. Z tak nieuczciwą firmą jeszcze się nie spotkałem.

Piotr GLOD

pracowalem w skobudzie w 2014 r Prezes konkretny wyplacili nam co do grosza kier.p.Waldemar tez jak sie ktos przyklada solidnie do pracy to nie ma problemow firma spoko

lolek

Prawda jest taka, że kasa dodaje animuszu i pewności siebie Panowie prezesi firmy SKOBUD. Niestety ilorazu inteligencji nie podniesie. Ani wam ani innym podobnym. Jak się bierze kredyty to trzeba je spłacać. Sprawdza się też firmę zamawiającą. Tego wam zabrakło-MYŚLENIA I WYOBRAŹNI!!!

jaaa

trzeba pytać w sadzie.... od dawno s jest w upadłości likwidacyjnej, syndyk dzieli ochłapami.... że niby trudna sprawa hehe

nieznajoma

Pozdro dla :grzesia od kogos kto pracowal w biedronce w siemianowicach sl

Witam . Czy ktoś może nas pokierować gdzie i do kogo zgłaszać roszczenia finansowe co do firmy Skobud . Będę wdzięczny , Pozdrawiam

pp

to jeszcze dalej pracują

nieznany

Szukam kontaktu z grzesiem ktory budowal oparzeniowke w siemianowicach sl

@nieznany

Niewiem czy o tego chodzi ale on był kierownikiem od elektryków,może będzie na Debowych Tarasach w katowicach.

Mandaryna

studencki był wice prezesem

Zostaw merytoryczną opinię o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH - Żywiec

• Jak się pracuje w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH?

Zobacz opinie na temat firmy " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

" SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH
2.2/5 Na podstawie 67 ocen.

" SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH