DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

Maryla Nowy wpis

Specjalista ds. zakupów technicznych jest teraz potrzebny. wstępne doświadczenie ze stanowiska już mam. zastanawiam się na jakie zarobki można liczyć w tym roku i czy staż pracy na nie wpływa?

Wiedzmin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy w firmie Dramers działają związki zawodowe i stworzony jest fundusz ZFŚS? Czy zatrudniając się w firmie Dramers można liczyć na dodatki w postaci premii, czy tylko na płacę brutto na umowie o pracę?

Do teraz nikt nie odpowiedział jak płacą tu teraz magazynierom… po opisie widzę ze to praca na dwie zmiany i ze trzeba obsługiwać wózek i SAPa. Są przy tym jeszcze jakieś premie lub dodatki? na przykład zmianowy?

Jak wygląda praca KAMa? Jest dostępna oferta od polowy lutego. Piszą ze wymagają już doświadczenia z pracy w dziale sprzedaży, ciekawi mnie atmosfera ocena współpracy w tym tutaj. To e poszukiwania za ze względu na rozwój czy bardziej jednak rotacje? liczę na stabilne zatrudnienie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pytacz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Pytanie, jak to jest z tym dramersem? Duzo zlych opini, pare dobrych, jak to jest z tymi premimami dodadkami wakacyjnym czy switecznymi o jakich kwotach tu mowimy?

Opiszecie bardziej szczegółowo pracę planisty? Jak na razie nie widzę takiej oferty na stronie ale tutaj w komentarzach nawiązano do tego stanowiska. czasami robi się nadgodziny? Jak bywają zwracane? Interesują mnie też szkolenia, czy jest ich jakiś konkretny program?

Były

Odradzam branża FCMG, bardzo stresująca praca nie za takie pieniądze i każdy planista pracuje ponad normę

@Były

Możecie szerzej rozwinąć czemu uważacie ze praca planisty odbywa się ponad normę? Co na jej organizacje w zasadzie wpływa, co się w praktyce wykonuje, że tak właśnie wychodzi?

Zofia

Daj sobie spokój. Jeśli nie masz co robić z czasem wolnym to dramers ci pomoże żebyś zabrał/a do domu. Wyzysk na każdym kroku, podwyżek w zasadzie brak, jeszcze trochę i wszyscy będą mieć minimalną, a pracy pełno robiąc ponad siły.

@Zofia

Dosłownie wszyscy? To teraz na których stanowiskach zarabia się minimalną, a które mają jednak więcej? jeszcze w zeszłym roku ktoś napisał, że jak ktoś się sprawdzi to z podwyżką nie ma żadnego problemu, więc to co opisujesz to jakiś tymczasowy kryzys?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy DRAMERS S.A. organizuje staże dla studentów?

Monia

Zespół faktycznie jest „młodziutki”? zauważyłam, że można było po dwóch latach zostać kierownikiem? Przynajmniej tak było napisane. I jakie wtedy można byłoby mieć warunki pracy? nie trzeba mieć doświadczenia i nie biorą z zewnątrz? Jakie jeszcze opcje na awans występują?

Łukasz

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu. Czy firma i warsztat się rozrasta? Jakie zarobki oferują i warunki pracy na tym stanowisku?

Helena
@Łukasz

Dostałeś się? Bo ja chyba będę próbować, tak po prostu zaniosę cv na produkcję :) Może dam radę w takiej pracy.

@Łukasz

Kolejny Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu jest poszukiwany. Dział UR się rozrasta.

Nie polecam
@.

Pod żadnym pozorem nie polecam działu ur w tej firmie. Lepiej poszukać chwilę dłużej i iść gdzie indziej. Przerwa 15min z zegarkiem w ręce - jak nie to upomnienie od dyra. Zadań tyle, że nie jesteś w stanie się wyrobić. Ciągłe pretensje i poszczekiwanie kundla.

@Nie polecam

Z tej opinii nie brzmi jakby mieli się rozrastać... Może to jednak rotacja?

@Łukasz

Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu jest nadal poszukiwany.

jhy
@.

Rotacja, ciągła rotacja. Po 2 latach to już będziesz dinozaurem

Roman
@Łukasz

Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu ogłoszenie do 13.01.2023 jest aktualne. Czy dział UR tak powiększa się?

alfons
@Helena

Radzę zatrudnić lepsze booty - cv nie zanosi się na produkcję.

@jhy

czyli na młody zespół można liczyć? a z tego stanowiska to da radę gdzieś fajnie w te dwa lata awansować? na jakie inne byłaby opcja?

Sasza
@Lidia

Zespół młodziutki, po 2 latach masz szansę zostać kierownikiem działu TPP w pionie wdrożeń dywizji produkcyjnej

Jarosław
@Łukasz

Specjalista / Specjalistka ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu jest poszukiwany przez tą firmę. Dział UR rozrasta się czy jest tam duża rotacja?

Witam, mam propozycję pracy w dziale Utrzymania ruchu jako elektromechanik. Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć?

Omas
@Nowy

Pracy sporo ale bardzo rozwojowo. Projekty, modernizacje maszyn, awarie. Jeśli masz doświadczenie w podobnej pracy i jesteś odporny na stres to dasz sobie rade.

Frania
@Omas

To na duzy plus taka możliwość rozwoju. No a jak wypada to pod względem warunków pracy, umowy? Nie ukrywam, że warunki finansowe jednak są dla mnie ważne przed podjęciem pracy. Był kom. tutaj coś wspominający o płacy minimalnej, ale w sumie ciężko coś z niego konkretnego wywnioskować.

Omas
@Frania

Umowa o prace od ręki. Stawka do dogadania. Minimalna płaca to jedynie na produkcji. Dział utrzymania ruchu to całkiem inna bajka i inne progi finansowe. Podajesz swoją stawkę i potem ewentualne negocjacje. Jak się sprawdzisz to podwyżka bez problemu

@Omas

Ta modernizacja to jak przekłada się na pracę ludzi? Jest lżej, mniej fizycznie? I jak wygląda szkolenie z tych modernizowanych maszyn? Chodzi mi czas trwania kursów czy czasu ile zajmuje w pełni opanowanie tych nowych sprzętów?

Lolo

Jakie zarobki na początek jako magazynier?

Jakie narzędzia pracy zapewnia DRAMERS S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Abc

Tak, do odbierania telefonów po pracy z firmy :)

@Abc

Nawiązanie do pracy w biurze? na których stanowiskach dostaniesz ten telefon? I czy ktoś pracował jako spec od planowania produkcji? Jest teraz oferta z oznaczeniem, że praca w tygodniu od 8 do 16, występują mimo wszystko nadgodziny?

Lepre

Wiesz, praca intensywna, ale wiadomo, taka branża, planiści pracują dużo, przynajmniej tak było. Dużo przekraczają czas ponad 8h. Duże projekty trzeba wszystko kontrolować ale jak się zaskoczy to potem z górki, :)

Mikser

Bareja wiecznie żywy. Zabrane ławki, oraz dołorzona druga kamera aby ludzie nie hodzili między przerwami na papierosa. Stoijsz osiem godzin minimum, a nawet na głupim papierosie nie morzna usiąść

Jaki jest okres rozliczeniowy w DRAMERS S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Poniżej minimalnej

Minimalne wynagrodzenie w przyszłym roku będzie musiało wzrosnąć aż o ok. 18-20 proc. Rekordowy wzrost to skutek ustawowego mechanizmu ustalania płacy minimalnej, który z opóźnieniem uwzględnia niedoszacowaną inflację Minimalna stawka godzinowa dla samozatrudnionych i zleceniobiorców będzie musiała wzrosnąć co najmniej do 27,80 zł (a być może nawet do 28,20 zł).

Kateryna

Czy macie wolne miejsca na najbliższe dni?

Lukrecja

Jak wygląda praca liderów, brygadzistów,mistrzów? Czym się zajmują?jak z wynagrodzeniem?

Agata

Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tą możliwością udziału w programie 800 +? W ogłoszeniu dla Nastawiacza wymienili taki benefit ale totalnie nie wiem na czym to polega. To jakieś dodatkowe pieniądze? Jeśli tak to kto się kwalifikuje? I czy firma oferuje szkolenia, żeby można było stale szlifować swoje umiejętności? :) Jak mniemam to by mi było potrzebne potem do ewentualnego awansu.

Asia

Witam wszystkich. Widziałam ofertę na operatora maszyn, możecie powiedzieć jak to wygląda z umową? Jest szansa na stałe? Stawki macie godzinowe czy stałą pensję? I jeszcze tylko pytanko na start bez nadgodzin ile można zarobić ? Pozdrawiam

E

Premia pojawia się i znika, za byle nic zabierana. Wartość jakieś 30l benzyny. Max. Socjalne na święta tak bardzo obiecywane, w tym roku nie ma, a pewno w następnych latach również nie będzie. Dodatek do urlopu, można za niego zaszaleć i kupić 3 paczki cukru dziennie. Atmosfera w pracy głównie robią sami pracownicy, zgrana ekipa. Maszyny starsze od Chrystusa, zimą zimno, latem upalnie. Klimy brak ale klimat jest. Liczy się głównie ilość niż jakość. Firma ma potencjał ale nie z takim nastawieniem do pracowników przez wyższych... Podwyżki wypłat ładnie nazwane wyrównaniem, nie adekwatne do stanowisk pracy, na zasadzie wyciszenia.

Mikołaj
@E

Nieźle przeliczasz kasę na benzynę i cukier. W końcu to teraz dobra najbardziej pożądane. Czyli to wyrównanie było po to żeby uciszyć niezadowolonych pracowników. Spodziewałeś się więcej? Kierownictwo coś obiecywało i nie wyszło?

Zarobiona
@E

Czyli pracujesz tylko dla kasy? Bo rozwój Cie nie interesuje jak domniemam czy nie ma możliwości rozwoju? Skoro tak źle to dlaczego nie odejdziesz tylko narzekasz? Kredyciki dociskają do gleby i musisz siedzieć cicho czy jak to wygląda?

@Zarobiona

a on już były nie jest przypadkiem? czyli Ty czemu kandydujesz, też tylko dla kasy czy coś jeszcze w firmie jest interesującego?

Marija
@Zarobiona

Każdy tutaj robi dla pieniędz. Raczej njkt nie robio za darmo

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.