Opinie o Rocar w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rocar. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rocar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rocar w Płock

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Rocar?

Pracownik Nowy wpis

Czy są przyjęcia? Jak zarobki? Jak praca?

Jeremi Nowy wpis

Macie jakąś wiedzę o rekrutacji w firmie? Warto składać dokumenty?

Łysy Nowy wpis

Polecam firmę ''Rocar'' fajna atmosfera w pracy oraz dobre wynagrodzenie, Trzeba się tylko starać i jak w każdej innej firmie mieć chęć do pracy :) Pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rocar, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Miron

To forum pracownicze więc nie na ten adres skierowane są te wpisy!

BT

Byłem dzisiaj (14.12.2018)na przeglądzie LPG mojej Skody w firmie Rocar w Nowym Boryszewie.Jestem mile zaskoczony sympatyczną , fachową i rzetelną obsługą.Wszystkim gorąco polecam serwis LPG Rocar. Bogdan Traczykowski

Kris

Nie polecam nikomu. Przedłużenie homologacji na butle trwa 15 dni. Chociaż na pieczątce widać ze była zrobiona po 5 dniach.Przez telefon podczas rozmowy koszt 250. Na miejscu 300 plus 50 zł za wymianę uszczelki wielkozaworu gdzie kosztuje 6 zł w sklepie. Po przyjezdzie musialem jeszcze czekac bo panowie nie przykrecili zaworu chociaz dzwoilem 3dni wczesniej ze przyjde tego dnia. Smiech na sali.Butla oddana porysowan od spodu z połamana maskownica na przewody. Odradzam. Bylem tam pierwszy i ostatni raz w życiu. Moje sugestie dla Rocar: Nie polecam

@Kris

Kris, forum to poświęcone jest pracownikom firmy Rocar i temu, jak pracuje się im u tego pracodawcy. Nie tylko Ty dodajesz tu swoje opinie z pozycji klienta - robi tak wiele osób, jednak dobrze by było, gdyby przeplatały się one z opiniami osób tam zatrudnionych. W innym przypadku robi się nieporządek na forum. Z drugiej strony sytuacje związane z awariami produktów firmy, czy też jej usługami najlepiej jest zgłaszać bezpośrednio do firmy - reklamując ją. Nawiązując jednak do tego, co napisałam wcześniej - czy mogę prosić pracowników tej firmy o rzetelne, zgodne z prawdą wypowiedzi na temat warunków pracy w Rocar? Jestem ciekawa, czy firma organizuje coś swoim pracownikom na święta.

Z płocka

Praca od poniedziałku do piątku w jednym systemie pracy. zarobki nie powalają w zależności od stanowiska, aczkolwiek nieci się z płacami podobno polepszyło. Atmosfera przyjazna, praca raczej nie ciężka. Szkoda tylko że trzymają na magazynie pseudo kierownika( tak naprawdę magazyniera), który psuje relacje między pracownikami, i wyładowuje swą złość na kolegach z pracy. Nie jeden już przez niego postanowił zmienić pracę na inną. Pozdrowienia od stałego klienta

@Z płocka

Jesteś klientem czy pracownikiem firmy Rocar? Piszesz o tym jak wygląda tam praca po czym pozdrawiasz ją jako jej klient. Coś tu nie gra. Możesz rozwiać moje wątpliwości? Na forum bardzo ważne jest to, aby opinie osób jakie odwiedzają to forum były zgodne z prawdą i rzetelne. Jest to wtedy bardzo pomocne dla osób, które interesują się pracą w tej firmie, ale nie podjęły jeszcze ostatecznej decyzji więc poszukują informacji na jej temat.

huhu

sądziłem ze na tym forum przedstawia się opinie na temat firmy z punktu widzenia pracownika, a nie klienta... Właściciele firemy są sympatyczni, nie ma mobbingu, wyzyskiwania jak w polowie płockich firm. Zarobki nie najgorsze w zależności jak się porozumieć. czy to z wolnym, czy L4, bądź wyjściem troszkę wcześniej nigdy nie bylo problemów. Jak nie olewasz pracy, to potraktują cię uczciwie. tyle co do pracy tam. Odnośnie cześniejszego komentarza, nie rozśmieszaj mnie Mariano, ciekawe z czym tam podjechałeś. Mechanik to nie lekarz... widziałem zdjęcia na fejsie(ROCAR), ogarniali nie tylko drogie auta ale i te z rynku amerykańskiego... nie da się każdego zadowolić. Właściciel, pasjonat aut, i tyle w tym temacie ....

Aleksandra

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie Rocar? Czy na forum są obecni pracownicy firmy i ktoś mógłby dodać swoja opinie o tym pracodawcy? Jaka jest atmosfera i relacje między pracownikami? Czy firma oprócz wynagrodzenia oferuje jakieś dodatkowe bonusy? Zachęcam was do pozostawienia swojej opinii.

Szkielet

Myślę, że wyrażane tutaj opinie na temat ROCARU, są nieco przesadzone. To nie jest jakaś wielka sieciówka żeby tam awansować, i po kilku stanowiskach zarabiać 10 tyśków. Jest oferta na magazyniera, i taką ma wykonywać pracę. Jest oferta na handlarza i taką pracę wykonuje. Jeśli się sprawdza ma szanse na podwyżkę, premię. Słyszałem pozytywne opinie na temat właściciela od klientów i od pracowników. Chyba niektórzy nie mogą uwierzyć że znajdzie się jeszcze ktoś kto nie stosuje mobbingu, i pozwoli spokojnie robić swoje. Pozdrawiam.

Dość pracy w tej firmie

Firma duża i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię. Niestety pracujące tam osoby obrażają na każdym kroku, głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Na magazynie pracuje "konfident" (usunięte przez administratora) i dupowłaz. Co do właściciela: hmm ..., o rozwoju w tej firmie można zapomnieć, gbór nie widzący dalej niż czubek własnwgo nosa, "wiąże ręce" i każe pracować. Że tak powiem nie piarniesz żeby On nie wiedział. Na magazynie pracuje "konfident" (usunięte przez administratora) i dupowłaz. Nie polecam tam pracować. omijać z daleka

Matiz : trochę czasu już minęło.

Firma duża i prężna i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię. Niestety pracujące tam osoby są nie miłe, obrażają, na każdym kroku głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Co do właściciela: nie szanuje pracownika, o rozwoju w tej firmie można zapomnieć. Nie polecam tam pracować. Całe szczęście że już tam nie pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Rocar - Płock

Rocar