Rocar

Płock

Opinie o Rocar

Były pracownik 2014-05-22 09:50
Firma duża i prężna i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię.
Niestety pracujące tam osoby są nie miłe, obrażają, na każdym kroku głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną.
Co do właściciela: nie szanuje pracownika, o rozwoju w tej firmie można zapomnieć.
Nie polecam tam pracować. Całe szczęście że już tam nie pracuję.
Były pracownik 2014-05-23 13:27
Matiz : trochę czasu już minęło.
Dość pracy w tej firmie 2015-02-07 15:28
Firma duża i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię.
Niestety pracujące tam osoby obrażają na każdym kroku, głupie docinki względem kolegów z pracy,
co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Na magazynie pracuje "konfident" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dupowłaz.
Co do właściciela: hmm ..., o rozwoju w tej firmie można zapomnieć, gbór nie widzący dalej niż czubek własnwgo nosa, "wiąże ręce" i każe pracować. Że tak powiem nie piarniesz żeby On nie wiedział.
Nie polecam tam pracować. omijać z daleka
Szkielet 2016-07-08 21:55
Myślę, że wyrażane tutaj opinie na temat ROCARU, są nieco przesadzone. To nie jest jakaś wielka sieciówka żeby tam awansować, i po kilku stanowiskach zarabiać 10 tyśków. Jest oferta na magazyniera, i taką ma wykonywać pracę. Jest oferta na handlarza i taką pracę wykonuje. Jeśli się sprawdza ma szanse na podwyżkę, premię. Słyszałem pozytywne opinie na temat właściciela od klientów i od pracowników. Chyba niektórzy nie mogą uwierzyć że znajdzie się jeszcze ktoś kto nie stosuje mobbingu, i pozwoli spokojnie robić swoje. Pozdrawiam.
rafcio 2016-11-28 16:57
Masakra zakład, strasznie nie miła obsługa, nie ma zwrotu towaru, a samochód stoi na warsztacie 2 tygodnie jak ci nie pasuje to się bujaj :) założenie instalacji jest 800zł drozsze niż i konkurencj poza Plockiem.
ligi 2017-02-15 23:06
Tez tam naprawialem gaz. Po miesiacu jezdzenia po innych gazownikach nikt nie mogl nic poradzic na koncu pojechalem do nich. Kazali zostawić samochód ze oodzwonia jak bedzie zrobiony.
Jak do tej pory nie nazekam jest OK
Zostaw swoją opinię o Rocar - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rocar