Rocar

Płock

Opinie o Rocar

Były pracownik 2014-05-22 09:50:53
Firma duża i prężna i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię.
Niestety pracujące tam osoby są nie miłe, obrażają, na każdym kroku głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną.
Co do właściciela: nie szanuje pracownika, o rozwoju w tej firmie można zapomnieć.
Nie polecam tam pracować. Całe szczęście że już tam nie pracuję.
Były pracownik 2014-05-23 13:27:22
Matiz : trochę czasu już minęło.
Dość pracy w tej firmie 2015-02-07 15:28:29
Firma duża i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię.
Niestety pracujące tam osoby obrażają na każdym kroku, głupie docinki względem kolegów z pracy,
co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Na magazynie pracuje "konfident" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dupowłaz.
Co do właściciela: hmm ..., o rozwoju w tej firmie można zapomnieć, gbór nie widzący dalej niż czubek własnwgo nosa, "wiąże ręce" i każe pracować. Że tak powiem nie piarniesz żeby On nie wiedział.
Nie polecam tam pracować. omijać z daleka
Szkielet 2016-07-08 21:55:07
Myślę, że wyrażane tutaj opinie na temat ROCARU, są nieco przesadzone. To nie jest jakaś wielka sieciówka żeby tam awansować, i po kilku stanowiskach zarabiać 10 tyśków. Jest oferta na magazyniera, i taką ma wykonywać pracę. Jest oferta na handlarza i taką pracę wykonuje. Jeśli się sprawdza ma szanse na podwyżkę, premię. Słyszałem pozytywne opinie na temat właściciela od klientów i od pracowników. Chyba niektórzy nie mogą uwierzyć że znajdzie się jeszcze ktoś kto nie stosuje mobbingu, i pozwoli spokojnie robić swoje. Pozdrawiam.
rafcio 2016-11-28 16:57:28
Masakra zakład, strasznie nie miła obsługa, nie ma zwrotu towaru, a samochód stoi na warsztacie 2 tygodnie jak ci nie pasuje to się bujaj :) założenie instalacji jest 800zł drozsze niż i konkurencj poza Plockiem.
Zostaw swoją opinię o Rocar - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rocar