Opinie o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH w Żywiec

orientuje się ktoś może kiedy będzie wypłata za lipiec ?? bądź składał ktoś pozew do PIP-u lub sądu pracy ?? ile trwa odzyskiwanie wypłaty w taki sposób ??

qqq

i co zapłacili???

pracownik 1

tej kasy to nawet do końca miesiąca nie będzie

były pracownik..

witajcie.. pracowalem tam od listopada 2011 roku i d konca 2012 było jeszcze spoko z wyplatami później zaczeło sie nie wypłacanie w terminie pieniędzy, nie mieli na materiały budowlane, nie płacili podwykonawcą, nawet na glupi kontener na odpady budowlane nie było kasy, stał taki syf przez 3 miesiące, zwolniłem sie w połowie lipca tego roku i nadal czekam na kasę za czerwiec i cały lipiec bo zwolniłem sie z winy pracodawcy.. co bedzie z tymi pieniędzmi nie wiem ale jesli ich nie będzie do konca tego tyg to składam pozew do sądu pracy...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Żywiec
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

A może jeszcze Ci skan paska z wypłaty posłać? Do czego CI ta informacja ile mi nie wypłacili? Czy to ważne? Nie dostałem wypłaty,dopiero w lipcu za maj i tyle. Skobud jest już na dnie i się nie odbije. Dużo już się zwolniło, ja też już pracuję ostatnie dwa tygodnie. Zatrudniają nowych ludzi - nie podpisujcie już z nimi nic. Żegnam

być albo nie być

Połowa sprzętu z bazy sprzedana reszta już jest przygotowana na sprzedaż! do czego to doszło...

wypłaty już chyba nie zobaczymy.. nawet praktykantom nie dali już drugiej wypłaty, na nic już nie mają pieniędzy,rozpacz..

Pracownik firmy "SKOBUD"

11.07 a wypłaty za maj i czerwiec nie widać.

Złożyć przecież mogą. Głównym udziałowcem jest Energoinstal. Dzisiaj jest 4.07 a nie ma jeszcze wypłat za maj !!! Zabierzcie mnie stąd!!

Ta firma to jedna wielka porazka sa BANKRUTAMI!!!! Na nic nie maja pieniedzy, nawet dla pracowników nie maja na wypłaty spózniaja sie juz miesiąc.(usunięte przez administratora)!!!!! Może wkońcu pracownicy zaczną sie domagać o swoje

Napisałem, że są opóźnienia już od pół roku z wypłatami - 2/3 tygodnie. Ja osobiście jak też wielu innych pracowników szukam alternatywy i nie polecam się tutaj pojawiać

Nie chodzi o sezon budowlany tylko dłuuuuugii, z których na 100% już nie wyjdą. Dostajesz co miesiąc wypłatę i to wszystko - nie ma żadnych świadczeń - są spóźnienia w wypłacaniu. OMIJAĆ

Od 6 msc zalegają ciągle z wypłatami (wypłacają, ale z opóźnieniem) Większośc pracowników szuka innego zatrudnienia. Na budowach nie ma na nic kasy. Upadają z miesiąca na miesiąc coraz bardziej. Nie polecam podejmować współpracy z tą firmą w tym okresie... INyznier budowy zarabia tam grosze....

kolegaanonima

podobno już nie istnieją w PL, niestety :( teraz działają w Tajlandii i na Madagaskarze.

od srodka

To ta firma jeszcze istnieje - TONACY OKRET patrzec jak sie zanurza to kolos na glinianych nózkach

Jan

Hmmm Bankrut to mało powiedziane jeszcze (usunięte przez administratora)

pracownik księgowości

Hmmm jedno słowo: "Bankrut"

anonim - 2008-12-01 09:36:41 Słowa kojarzące się z nic specjalnego

Słowa kojarzące się z " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH : Najbardziej nie podobało mi się w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH :

Zostaw merytoryczną opinię o " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH - Żywiec

• Jak się pracuje w " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH?

Zobacz opinie na temat firmy " SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

" SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH
2.2/5 Na podstawie 67 ocen.

" SKOBUD " PRZEDSIęBIORSTWO ROBóT BUDOWLANYCH