Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Kierow

Wypisywać się że związków tak żeby oni musieli pracować z powrotem na dół

Hj

Dokładnie dość układów związkowych z dyrekcją a szczególnie z PT dyrektorem wypisujemy się masowo

Sonia

Do czego nam te związki raz do roku do podwyżek i wyborów co 4lata i nic poza tym dla pracownika nie robią podwyżki sami możemy wywalczyć i myślę z korzyścią dla pracownika a nie dla dyrektora gdzie są nasze socjalne pieniądze jakoś dawniej można było zrobić pikniki zakładowe a teraz nasz socjal idzie na samochody służbowe i imprezy dla kadry ludzie wypisujemy się z tych pseldo związki oni reprezentują swój interes a nie dobro pracownia

@Sonia

Już widzę,jak koleżanka organizuje ludzi i wywalcza podwyżki hehe.Co do socjalu ,odpis podstawowy na pracownika to 1640 zł.Przypominam dostaliśmy 1200zł lub 1400 zł ,zależy od zarobków ,na wczasy pod gruszą.Reszta idzie na dopłaty do kolonii,zapomogi losowe,talony na paczki i integracje pracowników(wycieczki,basen itp),łatwo obliczyć ,że wszystko jest rozdysponowane.Pikniki zakładowe,organizował pracodawca ze swoich pieniedzy,teraz tego nie robi bo ma wywalone na nas,ale za to przyjmuje do HR ludzi właśnie po to ,aby pisali takie bzdury i szczekali na zwiazki.Taka p.Marta chodzi i zbiera pomysły ,opinie i inne sprawy,tylko czy cos załatwiła?.Nie ona jest od tego,aby mieszać ludziom w głowach.Nie dajcie sie omamic ,tym wszystkim negatywnym opiniom,jeśli trzeba zmieńcie przewodniczących,wybierzcie innych ,ale raczej zapisujcie sie do związków,aby pózniej nie płakać.

Rt
@trtr

Nie słuchajcie głupot jakie wczasy pod gruszą to talony które nam zabrali świąteczne a to nie może być to datek urlopowy i talony które od 20 lat nie zostały podniesione tyko 500 zł tyko ile kadra dostaje talonów na święta to związki tego problemu nie widzą tyko poco mają widzieć poco mają walczyć o dobro pracownika przecież oni mają dobrze raz do roku po nawijają makaron na uszy i wszystko a ta premia roczna rozbita na dwie raty ściema niesamowite dlatego wypisujcie się z związków oni walczo o swoje tyki i penisie o których nam się nie śni werbują ludzi aby składki płacić i nic poztym w czym nam pomogą samemu trzeba się pilnować i i związki są zbyteczne w tej firmie

Luki

Nikt nie wie ile dodało biuro ten 1tys to raczej mało myślę że sporo więcej dlatego jest cisza...

@Luki

Dlatego nie pracować po godzinach nadal bo jak zwykle zbierają za naszą krzywdę kasę i premię

@Luki

Jak nik nie wie ludzie daliśmy się znowu zrobić w Karola przez związki wypisywać z związków

Mz

(usunięte przez administratora)jak pan może spojrzeć w oczy ludziom sami dostaliście większe podwyżki i premię i to jest właśnie polak dyrektor w cale nie lepszy pracownika cnh traktuję jak jak przedmiot a dba o właścicieli agencji jak można tak poniżać pracownika firmy który pracuje na wypłaty dla (usunięte przez administratora)i żeby pracownik agencyjny miał większą stawkę od pracownika cnh jak tak przeszkadzają dyrektorowi pracownicy to niech zwalnia chcieliśmy podkreślić że zwolnień się nie boimy wręcz czekamy na to przeważnie ci starsi pracownicy którzy przepracowali po10i20 lat

Vip
@Mz

Co to wam da takie użalanie przeciez gora ma wywalone z pracownika na dole. Teraz to już po wszystkim

Vc

Ico będzie pracować po tych kłamstwach związkowych wypisujcie się z związków

@Vc

Widzę straszna nagonka na związki.Do tych co szczekaja ,przypominam,że propozycja pracodawcy to 450zł plus 50 zł premii.Mimo ,że sporo pracowników wcale nie przestała pracować w nadgodzinach,udało się związkom podnieśc kwotę podwyzki do 750 zł.To zasługa tych pracowników co mimo nacisków ,postanowili nie pracować w nadgodzinach.Kwota ta sprawiła ,że zabolało to zarząd,który wytoczył swoje pieski ,które niczym ruskie trole,postanowili obrzydzic pracownikom związki.Teraz próbują zmienic system podwyżek i wrócic do punktacji,która jest zapisana w zakładowym układzie zbiorowym.Jesli osłabia związki,a taki maja cel,to potem wezma sia za jubilatki i odprawy emerytalne,bo to duże wydatki dla nich.Tylko silni i swiadomi pracownicy ,zrzeszeni w zwiazkach ,a nie w jakieś śmiesznej radzie pracowniczej będą mogli obronic te przywileje.

Lop
@trtr

Co ty mówisz ta kwota była już przez dyrekcję ustalona czym mniej dlanas to więcej dla kadry dlaczego nie mówi się ile kadra dostała wraz kierownicy i niebiescy i o tym co zostało zapisane porozumieniu ludzie nie było zgody stu procentowej więc związki popierają dyrektora s nie załogę i sami dostali inna podwyżkę jak my to oczyma tu mowa że oni są za załogą wypisujemy się panie Patryku i Łukaszu bo walczycie o dobro swoje a nie załogi macie swoich lizusów którzy popierają was i dyrekcje to oni zadecydowali o podwyżkach

Sonia

Proszę bardzo za rok nie będziemy mogli przystąpić do zbiorowego sporu ładnie nas załatwili czyli co ile będzie chcieli dać to dadzą i przypadku takiego protestu jak był to w prowadzą dwie zmiany ładnie niepracujące w nadgodzinach i wypisywać się z tego (usunięte przez administratora)

Rozczarowany

Ludzie przeczytajcie punkt piąty podpunkt drugi to jest szok cytuje '' Jednocześnie po podpisaniu niniejszego porozumienia strony deklarują wolę niezwłocznego przystąpienia do prac nad zmianą ZAKŁADOWEGO UKŁADU ZBIOROWEGO CELEM PRZYZNAWANIA PODWYŻKI NA ROK 2024 ich poprzednicy tworzyli to przez lata i nie pozwalali nic zmieniać a tu proszę koniec z tym obudźcie się i nie dajcie sobie zabrać tego o co inni walczyli Bardzo bym prosił pana Łukasza i pana Patryka aby to wyjaśnili czemu pozwalają na coś takiego

Dyrekcja

Ludzie nie pracujecie po godzinach dlatego że nas tak potraktowali majstrowie i kadra dostali po 1000zl i 200 premii nie dajcie się wykorzystać co miesiąc za naszą krzywdę dostają premię ludzie oni nas traktują jak roboty poto żeby się bogacili i wypisujcie się z związków

Foto

Panie Patryku W i llukaszu K nie było zgody na wszystkich wydziałach i podpisaliście tak jak wam dyrektor kazał nie popieracie załogi tyko dyrektora dlaczego nie mówicie ile podwyżki dostała kadra i tyle samo i wy dla tego będziemy się wypisywać czekamy na was zejście na wydziały ludzie mają do was pytania

Uko

Kierownicy i majstrowie dostali po 1000 zł i 200premi i co będziecie pracować po godzinach (usunięte przez administratora) nas dlatego nie powinniście pracować. Po godzinach wy pisywać się z związków dlatego tak nas oszu,,ka,,,li, żeby kadra dostała taką podwyżkę niech kadra pracuje po godzinach

Bachus

Witam Panie i Panów!, A więc to koniec negocjacji między przewodniczącym, a przewodniczącym?. Z jednej strony cieszę się, że tak wyszło, dlatego że mamy pełen obraz Związków Zawodowych, a to że pracodawca chciał dać jak najmniej, nie ma w tym nic dziwnego. Ale że załoga wykazała naprawdę dużą solidarność wprawiło mnie w podziw!, zaiste były osoby, które nie solidaryzowały się z nami, no cóż tak jest, było i będzie. Zastanawia mnie jeden fakt, może ktoś rozwieje moje wątpliwości, czy takim postępowaniem przewodniczącego, zakład z niego już rezygnuję? Czy grzeje mu gdzie indziej posadkę bo do tej się nie nadaje?. Oczywiście są to tylko moje przemyślenia.... A propos przewodniczącego, tak zmarnować szansę daną Ci przez pracowników, za ich wytrwałość i poświęcenie, nerwy i stres to tylko Ty mogłeś to zniweczyć. Ile pracownicy dali z siebie, tylko Oni wiedzą. Mam gorącą nadzieję, że każdy wyciągnie wnioski z tej lekcji, którą im dałeś.

Taaa

Zostaliśmy sprzedani aż miło. Ile to ciekawych rzeczy jest w załącznikach do porozumienia... I niech nie mówią, że to w naszym interesie- zmiany w premiach, mandaty itp.

P6
@Taaa

Jakie mandaty? Nic nikt nie mówił... Może ktoś nakreśli o co pytać przewodniczących?

@Taaa

Te załączniki obowiązywały przez poprzedni rok, nawet wcześniej i nikomu krzywdy nie zrobiły. Może jakimś nygusom, pijakom. Pracodawca też ma prawo wymagać a ty ( specjalnie z miłej litery) musisz pracować i przestrzegać zasad pracodawcy. Jeśli ci nie odpowiadają to się zwolnij i do innej firmy. Tam na pewno posiedzisz na papierosie 30 min. będziesz miał szatnię z umywalnią, stołówkę z ciepłą zupą ( dla niektórych darmową), przerwę 30 min, ubrania które dostaniesz i wypiorą ci je co tydzień, 50 i 100 (nie te wypite) za wysiedziane, nie przepracowane nadgodziny. A jak pójdziesz po podwyżkę (tam pewnie związków nie będzie) to 1zł do godziny dostaniesz. Nikt też nie będzie tolerował twoich wolnych poniedziałków bo "pies ma sranie". Nikt cie na siłę nie trzyma. I zadam ci pytanie: Ile składek oddałeś na związki? Jeśli do nich nie należysz to ile podwyżki załatwiłeś sobie sam i pozostałym pracownikom?

Taaa
@P6

Proponuję przeczytać załączniki do tego "porozumienia" dużo ciekawych spraw. Np. przy zwolnicach długich premia też znika....

Chem

Panowie- pracuje na rozlewni, pracuje w 4 brygadach więc widzę co się dzieje w niedzielę na zakładzie, dziś w pracy był gaciowy. Po co ? A po to ze trzyma sztamę z rycharskim Adamem i Hiszpanem. Kolejna dawka wiadomości to często w weekendy kręcą się goście z lupką na bluzie to chyba kontrol. Przychodzą i zamykają się w komorze Quality co tam robią w niedziele od 4 ? Malarnia będzie dużym problemem bo z tego co widzę to walą nadgodziny. Życzę wam powodzenia zebyscie jednak dostali podwyżki !

@Chem

Malarnia L1 też robi w 4 brygadzie. Z tego co wiem to i L4 wali nadgodziny.

Chem
@Anonim

Masz racje to L4 to już w ogóle inna para kaloszy. Z tego co widać to tam też (usunięte przez administratora)godzin ile wejdzie. Na pewno widziałem ich też w niedziele. Razem z nimi często przychodzi taki k(usunięte przez administratora)Przykro się na to patrzy gdzie ludzie próbują się zjednoczyć a banda (usunięte przez administratora) bo tych z L4 to nazwać inaczej nie można robią co innego. Poza tym tam to Ci ludzie nie potrafią malować, buły po szpachli jak talerze. Może dlatego boją się że z takim fachem nie znajda pracy i robią wszytsko co im (usunięte przez administratora) Szkoda ze nie można wstawiać zdjęć bo bym wam wysłał kto przyjdzie w następna niedziele

gaciowy 2
@Chem

gaciowy to ma inny interes wyplata z tego zakladu to na paliwo idzie :) ma łeb na karku :) co nie pojdziesz na wymiane to nigdy nie ma :)))) albo wybierz z uzywanego :))

Ameren
@Chem

Gaciowy Arek w niedzielę nie malował linni ,?? Jakie ma umiejętności lub znajomości posiada dodam że gaciowy inwentaryzacja i leży

Bober

Od godziny 13 winda 12:była pusta do zdejmowania siedzieli na paletach

Bachus

Panie i Panowie, może warto zasygnalizować związkom zawodowym, że dofinansowanie, które dostajemy w dzisiejszych czasach są zbyt niskie bo już nie chce napisać, że niskie?. Mamy czas podwyżki, w której możemy również ubiegać się o to aby to dofinansowanie zakład nam podniósł?. Można również zapytać się o bony świąteczne, które w dzisiejszych czasach nie posiadają takiej "mocy" pieniężnej jak lat temu parę. A z tego co zauważyłem przez wiele lat się nic nie zmieniło , a i związki zawodowe udają, że problemu chyba niema. Same nie wyjdą z propozycją do pracodawcy, może im pomożemy w tej kwestii?. Zapytajmy się Panów przewodniczących Związków Zawodowych aby podniosły tą kwestię na spotkaniu ?. Jeśli zostanie to na tym samym poziomie, automatycznie stajemy się ubożsi.

tomaszek
@Bachus

juz nie wspomne o dofinansowaniu do wypoczynku dla dzieci w kwocie 800 zl gdzie kazdy oboz to koszt minimum 1600 zl kwoty sa te same co w 2005 roku gdzie sa nasze pieniadze z funduszu socjalnego

jaco
@Bachus

co moga zwiazki jak kwoty sa ustalone w 2011 roku w kodeksie funduszy socjalnej nie waloryzowane od tylu lat tutaj pytanie do Panow z Wiejskiej Pracodawca nie usi dawac wiecej z FŚG a nawet nie moze :)

P7
@Bachus

Bony świąteczne? To kpina. Jaka "moc"? Przecież obcięli za nie z wypłaty...

Ameren
@P7

Co ty za głupoty piszesz podatek ci zabrali od bonów takie przepisy Na ekonomi się znasz jak na monterce na P7 a podwyżkę dostales

Lu kry

Ściema posłuchajcie jak delegaci i wydziałowi mówią jednym głosem ta samo wersją to było ustalone z dyrektorem wypisywać się nie płacicie tyła kasy to tak jak byście te pieniądze wyrzucili w błoto wypisywać się

Xz

Tak wtedy jak nie ma związków powstaje rada pracownicza i na rozmowy idą wyznaczeni ludzie bez podlizywania się dyrektorowi wypisujcie się wypisujcie sie

Lp

Tak to prawda dzia,,,,,,do,,,,,step,,tyko o własne interesy walczą wystarczy że kadra na naszej krzywdzie zarabiają kolosalną kasę za chodzenie i pisaniem na tablicach

Mnn

Ta trzeba się wypisywać żeby tego dziś do,,,stwa nie bylo

trtr

Wypiszcie się ,a za rok ciekawe kto będzie negocjował wam podwyżki.Dostaniecie moze 100 zł ,a i jeszcze zostanie wam to co ze składki.Hehe dyrekcja sie smieje i czeka na brak związków,wtedy zobaczycie co potrafią.

@trtr

Nie prawda to było już z góry i dawno ustalone to dlaczego związki nic nie robią odnośnie do datku urlopowego czyli nasze talony świąteczne dwadzieścia lat wypłacane były wysokości 500zl i nadal tak jest tyko w innej formie kwoka wolna od podatku jest 30 tys to gdzie ten socjal jest to my się nato składamy wiedz trzeba sią wypisywać to związki są potrzebne tyko raz w roku przy podwyżkach jak ich nie będzie to załoga sama presję wyprze na pracodawcy przecież jak wszystkie działy by się zatrzymały to wszystkich nie zwolnili by ludzie trzeba to zmienić wypisywać się wypisywac

Dyrekcja

Wypisywać się nie co ich słuchać tyko pilnują swoich interesów robią karierę

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 445.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 409, z czego 53 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH