ośrodek wczasowy BARKA

Jarosławiec

Opinie o ośrodek wczasowy BARKA

asia 2015-07-13 15:44
asia 2015-07-13 15:47
Witam , właśnie wróciłam z Jarosławca, pracowałyśmy w Barce jako wychowawczynie kolonijne, bardzo dobra atmosfera i relacje ze strony gospodarzy Ośrodka organizacyjnie i warunki pobytu wspaniałe ,ciepła rodzinna atmosfera mimo że naprawdę ruch duży......serdecznie pozdrawiam Panią Pani Ewelino i męża z rodziną............asia ze Słubic
njh 2016-05-21 10:55
a jakie są ceny @olena? czy sa w mairę przystępne?
Kaśka 2017-05-16 11:15
Wróciłam do domu tego samego dnia, co przyjechałam. Miałam być animatorem czasu wolnego na Zielonej Szkole. Jest I połowa maja, a właściciel ulokował mnie i dzieci w nieogrzewanych domkach, które były wietrzone, bo taki smród był w środku. Gdy powiedziałam, że jest XXI wiek i nie godzę się na takie warunki (nie jestem wielką panią, nie oczekuję luksusów, ale ogrzewanie to podstawa) właściciel ośrodka zaczął mnie wyzywac po 5 minutach rozmowy!! Zaproponował, że da mi grzejniczek. W drewnianym domku prędzej bym się spaliła niż ogrzała domek

Wszystkim rodzicom radzę, aby w miarę możliwości wybrali się do tego ośrodka i zobaczyli warunki, w jakich dzieci muszą nocować. Domki nie były remontowane od bardzo dawna. Tuż przed przyjazdem I turnusu domki były wietrzone, czyli wiadomo, że smród. Na stronie internetowej widnieje zdjęcie pięknego budynku. Z pewnością żadne dziecko tak nie nocuje.

Byłam tam 15 minut i od razu wróciłam się do domu. Właściciel bardzo nieprzyjemny.
NIE POLECAM!
genek 2017-05-31 12:08
Ceny przystępne i stół szwedzki bdb rehabilitacja żadna w turnusie rehabilitacyjnym
Aśka 2017-06-07 12:54
Nie polecam - jako turnus rehabilitacyjny - totalna pomyłka. Lampę można w domu używać, a nie jechać tyle km dla takiej rehabilitacji... Nie wspomnę o basenie bez pryszniców, oddalony ok. 1km.
Zostaw swoją opinię o ośrodek wczasowy BARKA - Jarosławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ośrodek wczasowy BARKA