logo INTER CARS

INTER CARS

Słupsk

Opinie o INTER CARS

anonim 2010-03-23 16:15:50
Polecam świetny dyrektor ,kierownik atmosfera w pracy
anonim 2010-03-30 20:18:39
W sekretariacie sie dowiesz ze na początek bedziesz zarabiac 1200 poźniej znacznie lepiej,a jak co do czego to na koncie zobaczysz przelewu tylko 1050 i to z chodzeniem i proszeniem sie by wreszcie przeleli na konto.Wymagania wielkie,płace bardzo niskie,tabor do rozwożenia części przedpotopowy,ale tak to jest że szewc chodzi w dziurawych butach a w carsie się jeździ niesprawnymi autami
cz 2010-07-09 07:47:19
pracowałem-nie polecam ,niskie wynagrodzenie,pracujesz dłużej a masz 8 godzin wolne soboty-zapomnij,a może fundusz pr. dopłata do wypoczynku-zapomnij.dyspozycyjny tzn. że dostajesz wieczorem telefon że masz być rano nie ważne twoje plany . kierownik super,ale dyrektor chyba ma jakiś kompleks
cz 2010-07-09 07:51:33
zapomniałem dodać nowy pomysł dyrekcji to wariograf czyli wykrywacz kłamstw ,tylko szkoda że dla uczciwych pracowników a nie tych którzy kradli.poniżanie na każdym kroku.
3er 2016-04-05 22:18:49
mysle ze takich rzeczy mozesz sie dowiedziec podczas rozmwy kwalifikacyjnej..ale widze ze tez szukaja ksiegowej, a tutaj jak jestes dobry mozesz zarobic i 5 tys.
Zostaw swoją opinię o INTER CARS - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER CARS