Buzz Media

Opinie o Buzz Media

remig 2014-11-14 22:13
Uwaga, nie płacom pracownikom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Radze uciekać od nich jak najdalej, klienci niech też sie zastanowią 2 razy
Ja 2014-12-30 23:07
Firma porażka.Potwierdzam-nie płacą!Nie szanują swoich pracowników!Odradzam i radzę ewakuację!
nick 2016-03-25 22:10
Bardzo niskie pensje, fatalne traktowanie pracowników, brak szacunku, brak normalnych umów. Bardzo duże wymagania w stosunku do pracowników i nic w zamian. Zdecydowanie odradzam.
Nik 2016-07-06 09:47
Niskie pensje, brak szkoleń, brak umów. Dobra atmosfera wśród pracowników, ale stosunek przełożonych do zespołu jest fatalny (oskarżanie o kradzież albo wymaganie pracy po godzinach - oczywiście bez żadnej rekompensaty). Tempo i dynamika pracy pozwala na zdobycie doświadczenia, ale niewspółmiernym kosztem. Nie polecam.
anonim10 2017-05-23 13:16
mam bardzo dobre wspomnienia zwiazane z ta firma, pracowalem przez jakiś rok i nie było zadnych problemów o ktorych piszecie
Wiola 2017-05-23 19:35
Przede wszystkim mi płacili na czas, nigdy nie było zwłoki. Czy zarobki niskie? No zalezy co dla kogo i za jaką pracę, ja narzekać nie mogłam. Bardzo pomocni ludzie, jak czegos nie wiedziałam zawsze mogłam dopytać i nie było, ze ktos głupszy, ze czegos nie potrafi. Fajni ludzie, spoko oceniam na 4/5
Zostaw swoją opinię o Buzz Media - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buzz Media