Opinie o Buzz Media w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Buzz Media. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Buzz Media o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buzz Media w Warszawa

Zuza Nowy wpis

Sąd postanowieniem z 2 grudnia 2019 r. oddalił wniosek o ogłoszenie upadłości Buzz Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i co teraz dalej?

Inquisitive Nowy wpis
@Zuza

Oto co dalej: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23960593

Katyma Nowy wpis
@Zuza

Teraz można spróbować podać do sądu zarząd z imienia i nazwiska za celowe pozbawienie spółki środków, tak się dowiedziałam od prawnika. K.

oszukana

szukam osób którym buzz media jest winne pieniądze za zlecenia piszcie na mail oszukaniprzezbuzz@interia.pl

Aga Nowy wpis
@oszukana

A nie możesz po prostu iść do sądu? Po co Ci te inne osoby?

Pieniądz nie wypłacone za grudzień i styczeń, sprytnie rozliczone wszystko zotało bez tego okresu. Zero kontaktu... Teraz nowa firma ma większość ich klientów, także snuję domysły o zmianie nazwy jedynie...

Ola

Również nie otrzymałam wynagrodzenia na wykonane zlecenia. Na maile nikt nie odpisuje mimo, ze strona działa. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać wynagrodzenie

Aplikowałeś do firmy Buzz Media? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
mma

nikomu nie polecam, kontakt słaby, płantości wiecznie opóźnione i żadnych wyjaśnień, nie wiem jak ja tam wytrzymałam tyle lat

kjh.

(usunięte przez administratora)telefony powyłączane.. ktoś wie jak sie mozna z nimi skontaktować?

gacki

Porażka, zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę i potwierdzam opinie poprzedników - oszukują i nie płacą.

nick

Bardzo fajni ludzie w zespole i miejsce na zdobycie doswiadczenia dla juniorow, a pozniej trzeba uciekac. Umowy smieciowe, bez szans na umowe o prace, zero beneftow, praca po godzinach, szefostwo porywcze, malowspierające, ale bardzo wymagajace. Pensje raczej na czas, ale podwykonawcy czekali kilka miesiecy na wynagrodzenie. Brak jasnej sciezki kariery i rozwoju wewnatrz firmy, jasnego podzialu obowiazkow, generalnie polowa ludzi nie wie co ma robic i przed kim odpowiadaja... Jak widac firma sama sobie pisze pochlebne opinie - dwie takie same nizej, ale inny nick :D

Ag
@nick

Zastanawia mnie jak bardzo nie możesz pogodzić sie z porażka i po co piszesz takie rzeczy o agencji która ma juz 10 lat i najwidoczniej radzi sobie całkiem super eliminując z pokładu taki narybek

anonim K
@Ag

juz spiesze z wyjasieniem, AG! pisze tak bo to sama prawda? praca tam to katorga. Nieodplatne nadgodziny, na UMOWACH O PRACE. Szefostwo nie slucha nikogo abo co gorsza- udaje, ze slucha a tak naprawde szcza na czlowieka cieplym moczem. Zero motywacji. Szefostwo udaje zabawne, smieszne i na sile wyluzowane- a tak nie jest. Ludzie sa tam zatrudniani i obiecywane im sa gruszki na wierzbie. Finalnie nie ma nawet polowy rzeczy, o ktorych rozmawialo sie na reozmowach. Swoje zachowanie i traktowanie innych przysłaniaja wspolnymi sniadaniami, innymi posiłkami ogranizowanymi na sile , za marne pieniadze na tyle osob. Przestan bronic tak te firme, bo sie osmieszasz

Helena

@Ag, domyślam się, że pracujesz w Buzz Media. Jeśli nie zgadzasz się z komentarzami poniżej to zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii o pracy w tym miejscu. Powiedz proszę jaka atmosfera pracy panuje w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowy pracownik?

@Ag
@Helena

@helena zapraszam do bezpośredniego kontaktu z ludźmi z agencji w tym z szefostwem Tylko trzeba sie spiąć czasowo agencja pilnuje aby nikt nie siedział po 17 w firmie :)

anonim K
@@Ag

agencja pilnuje, zeby nikt nie siedzial po 17? HAHAHAHAHAHAHA od kiedy?

Buzz ma spory potencjał jako agencja głównie ze względu na pracowników, są to świetni ludzie z bardzo pozytywną energią, niestety często super potencjał jest marnowany przez szefostwo. Duża rotacja pracowników, wcześniej chwaleni pracownicy, po ogłoszeniu, ze zmieniają prace byli poniżani na spotkaniach z klientem, oraz bezpośrednio wytykano im ich niekompetencje, zdarzały się też sytuacje, które można uznać za mobbing. Pensje dość niskie, podwyżki zdarzają się sporadycznie.

Helena

@izz, a czy po za podwyżkami można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe od tego pracodawcy? @Wiktor, może podzielisz się zasłyszanymi opiniami z innymi użytkownikami? @Remik, na facebook'u Buzz Media jest informacja o tym, że szukają pracownika na stanowisko Account Executive. Więcej informacji znajdziesz tu: https://www.facebook.com/agencjabuzz/videos/10156977680992366/

Wiktor

Słyszałem, że firma ma dobra opinię jako pracodawca!

Prawda
@Wiktor

Doskonała, wszyscy się z tej firmy sami zwalniają po 5-7 miesiącach pracy - praca marzeń dla osób bez ambicji

klamsto_klamstwo

skończone pisać sobie sami te pozytywne opinie i na sile udawac dialog, przeciez to jest smieszne,nie zbuduje sobie tym dobrej opini wręcz przeciwnie.

Remik

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

izz

Super ludzie i fajna atmosfera w pracy :) Daleko od korpo i tego typu odchylen. Kasa na koniec miesiaca zawsze na czas, a i podwyzki zadazaly sie dosc często

Helena

@Mari napisz coś więcej w temacie szkoleń. Czy były to szkolenia, które przydały ci się na stanowisku pracy i pogłębiły twoją wiedzę z obszaru, którym się zajmowałaś? Myślę, że warto też wspomnieć o atmosferze wewnątrz zespołu oraz o samym przyjęciu do pracy. Zauważyłam też, że Firma Buzz Media prowadzi obecnie nabór na Account Executive. Czy zadania i obowiązki na tym stanowisku są dla ciebie znane i możesz coś więcej powiedzieć w tym temacie. To ważne dla osób poszukujących obecnie zatrudnienia.

Mari

Pensja wiadomo uzalezniona od stanowiska i doswiadczenia. Ja na swoja nigdy nie narzekalam. Byly tez i podwyzki i szkolenia przez pracowników, głównie tych zarzadzajacych danym działem. Także ja polecam

kamil

pracowalem z ta firma przy kilku malych projektach i kasa zawsze wplywala.. nie wiem o co ten caly szum. czasami bylo kilka dni obsuwy, ale to normalne w kazdej firmie jest.

Oceniacz

Jeśli w umowie są długie terminy wpisane to nie wiem o co ten szum?

popieranm

nie polecam wszytko jest milusio bardzo uprzejmie ale tylko do momentu terminu platnosci potem jakies zbywanie albo ostatnio calkowy brak odpowiedzi na maile trakyuja ludzi nieciekawie jakby z laski placili za wykonana prace. moim zdaniem lepiej nie wspolpracowac z nimi niz sie tak meczyc i denerwowac zwlaszcza ze mam doswiadczenie w pracy z innymi firmai fakt pieniadze nie zawsze sa co do dnia ale przynajmniej osoby odpowiedzialne komunikuja sie a nie zbywaja albo wcale nie odpowiadaja

Zostaw merytoryczną opinię o Buzz Media - Warszawa

Buzz Media
2.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • al. Wilanowska 81 lok. 24
    02-765 Warszawa