KLUB BOHEMA Janusz Kitka

Zamość

Opinie o KLUB BOHEMA Janusz Kitka

JJK_ZMC 2013-06-06 23:33
Nie polecam pracy żadnej osobie w tej firmie.Ciągłe patrzenie na ręce, "koledzy z pracy" nieuprzejmi, trzeba uważać,bo za niepochlebne opinie można dostać donos do "pana szefa". Jeśli jest się nawet nie kucharzem to będzie się wykonywało tą pracę (obieranie kartofli,cebuli itp), nawet ze staniem na zmywaku(sic!). Pan Kitka bardzo niepochlebnie jak również nieprawdziwe, zmyślone wręcz referencje potrafi wystawiać byłym pracownikom. Także proszę się zastanowić 2 razy zanim wyślecie CV.
PS
Opinia o Panu [usunięte przez moderatora] również jest znana u innych pracowników "parasolek" na rynku w Zamościu. Proszę popytać, nie zawiedziecie się
życzliwy człowiek 2015-04-09 22:28
Pan Janusz Kitka negatywnie mnie zaskoczył,w życiu bym nie pomyślała.Wykorzystuje ludzi i jest wyzyskiwaczem,a te jego wyimagowane wymagania.Więc to samo napisze co przedmówca proszę się zastanowić nawet 3razy przed złożeniem tam swojej deklaracji
qwwerty 2017-01-22 22:36
hmm no cóż coś jest w tym temacie. dodałbym tylko do tego towaqrzystwo tam pracujace. Fałszywcy, co za plecami Cie pojada ale odwagi brak zeby powiedziec cos prosto w twarz. Chorzy ludzie i to byłoby tyle. pracuje tam klika znajomych a obcy nowy jak traktany jak śmieć. ńie chciałbym mieć znów coś z tym współnego
Zostaw swoją opinię o KLUB BOHEMA Janusz Kitka - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLUB BOHEMA Janusz Kitka