Opinie o CHAMPLAND w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CHAMPLAND. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CHAMPLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHAMPLAND w Mikołów

Jakie wartości są cenione w CHAMPLAND?

Czy firma CHAMPLAND udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Mazowsze. Nowy wpis

Na żadne! Firma prosperuje tylko wirtualnie .

Co jaki okres czasu w CHAMPLAND można ubiegać się o podwyżkę?

Były Pracownik Nowy wpis

Tej firmy już niema ona jest tylko w KRS to zobacz w siedzibie firmy czy oni coś robią.

Remik

Czyżby komuś zależało na wprowadzanie w błąd potencjalnych kontrahentów? Firma działa i to potwierdza KRS

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CHAMPLAND spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w CHAMPLAND?

Pracownik były podlasie

Niema żadnej kadry tej firmy niema już od dłuższego czasu upadła przez ogromne długi brali co się da i potem ogłosili bankructwo i chyba z 4 razy

Justyna

@Pracownik a skąd masz informacje ze ta firma już nie istnieje?

Marcelina

Czy firma istnieje czy nie? Wie ktoś coś na ten temat?

@Marcelina

Firmy już fizycznie nie ma ta firma nie istnieje to po co opinie !!!

kierowca tira
@Marcelina

Tam w magazynach w Mikołowie ludzie ziemniaki i marchewkę obierają cały dzień ręcznie co za robota.

Znawca rynku konkurencja

Champland sc ta firma została sprzedana ta firma już nie istnieje to wszystko prowadzi się pod przykrywką firmy Gardenia Pszczyna.Bankructowo było i Jest i Będzie tej firmy. Niektórzy na tym Zarobią

mejer

Ja słyszałem że ta firma już nie istnieje. upadła z powodu niebotyczne go zadłużenia. czy to fakt? proszę o info.

grzybiarz
@mejer

Firma Champland została sprzedana w 2019 roku firmie Gardenia Champland sprzedaje tylko na papierze. Pozdrawiam Urząd Skarbowy!!!

Były praciwnik

Praca jest Taka, że nigdy nie wiesz dokładnie o której skończysz. Przeważnie roboty w trzy (usunięte przez administratora) po 10 godzin lub podobno po 12 godzin. W niedzielę też dość często wymagają żeby przyjść do pracy. Praca niby spoko ale za dużo godzin pracy i jeszcze szybko wszystko A człowiek to nie robot. Nie podoba mi się Pani Monika, która robi w biurze. Podpadła mi ale nie będę rozpisywać się na ten temat. Kto tam pracował ten dobrze wie kto jaki jest. Na pracowników nie da się narzekać. Ale są lepsze oferty pracy niż praca w tej firmie także nie polecam. Lubię atmosferę w CHAMPLAND za: Fajni pracownicy

Kamil
@Były praciwnik

Napisałeś, że godziny pracy w CHAMPLAND nie są regularne i często pracodawca wymaga od pracowników pracy w niedzielę. Jak w takim razie ta kwestia jest przez niego rozwiązywana? Czy otrzymują oni dodatkowy dzień wolny, czy wynagrodzenie za nadgodziny? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Dunf

Wiesz co jeśli szukasz pracy @gerson to z całkowitą pewnością znajdziesz rpacę tutaj, generalnie nie ma nic lepszego w okolicy, polecam bardzo mocno Ci spróbować i to jak najszybciej, opłaca się na serio

algid

Dużo się popsuło. Bylo niezle,pracowac sie chcialo zarobki daly przezyc. Teraz tak jak w wiekszosci zakladow pracownik jest traktowany jak niewolnik- wyzysk niesamowity.Mamy 21 wiek niewolnictwo wrocilo. Niema za co rzyc. Trza szukac co inszego

pracus

Pracuję w firmie od pewnego czasu z początku było nieźle, zarobki w miarę. Teraz wszystko się popsuło. Ludzi traktuje się jak niewolników przoduje w tym jedna z pań z biura ktura podaje ze jest pełnomocnikiem pracodawcy.Szkoda ze p.własciciel takiej osobie powierzył prowadzenie firmy i taki stosunek do ludzi. Czy dla niego ludzie nic nie znaczą. Kierownicy zastraszają ludzi ze na ich miejsce jest stos podan. Czy tak ma wygladac biznes

Zostaw merytoryczną opinię o CHAMPLAND - Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042