logo ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW

ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW

Miasteczko Śląskie

Opinie o ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW

Gość 2015-02-26 11:46
Coś chyba w tym jest.... Aktualnie trwa " Nabór " nowych pracowników. Nie wiem jak wyglądały i wyglądają budowy ale na rekrutacje przychodzi kilkadziesiąt osób (usunięte przez administratora) Być może Pan Jacek ma żyłkę marketingowca i faktycznie ma tyle pracy (usunięte przez administratora) Zaskoczył mnie fakt, że w jednym czasie zatrudnia tyle ludzi, (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś miałby więcej informacji lub pracował w tej firmie proszę dać znać. Pozdrawiam.
Luk 2015-09-10 11:32
Jak by ktoś chciał pooglądać fotki z (usunięte przez administratora) , wrzuciłem na stronkę, ponieważ tutaj administrator może skasować linka: proszę wpisać w wyszukiwarce: chorzow.naszemiasto allis jacek-gryczka Życzę miłego oglądania i komentowania mój adres: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam (usunięte przez administratora)
Przemek 2015-09-19 22:17
Człowieku.... budowlana to raka branża ze dobrego fachowca to ze świecą szukać. Nikt dobry, żaden ceniących się pracownik w sezonie letnim od wiosny do jesieni pracy nie szuka. Jak poszukują pracy to tylko ci których nikt nie chce. Alkoholicy, obiboki, kombinatorzy. A potem się dziwić że ludzie narzekają na pracowników różnych firm ze zpartolą robotę. Trafiłem tu przypadkowo ale (usunięte przez administratora) cos tu jest nie tak skoro chwali sie tu ze tyle ludzi u nich pracuje wiec muszą mieć dużo zleceń i roboty. A poza tym kto to ma robić w Polsce? Jak ktoś coś umie to się ceni i robi za granicą. A nie za marne grosze na umowie zlecenie w mikro firmach.
Krzysiek 2016-02-04 20:25
gowno prawda z tymi waszymi narzekaniami. Spotkałem tu kilkadziesiąt rożnych opinii. Piszą je z pewnością albo zwolnieni pracownicy zapewne za picie lub zjeb.ną robotę. Albo niezadowoleni klienci. Widać 3 lub 4 podobne posty a potem szereg komentarzy. Ktoś albo tu chce zrobić koło dupy komuś lub firma ma się dobrze i tyle robi ze pewien procent, nie wiem może 5 a może 50 niezadowolonych klientów lub pracownikow tu się zali. Ale żadnych konkretów. A z tego co widać to jednak musi mieć trochę tez zadowolonych bo na stronach i innych forach firma sprzedaje mieszkania i domy, buduje osiedle domków i kamienice czy lokale czy coś. A szef jakiś kombinator czy bóg wie kto tam ale kogoś żal dupę ściska bo ktoś się chwali audi czy Porsche jeździ. Nikt nie pisze ze został wyjebany na kasę. Żaden pracownik nic konkretnego nie napisze a klient niezadowolony tez nie. Ludzie tylko ateiście i narzekacie. z waszych opini nic nie wynika. Czy ta firma to taka zła. Może jakies konkrety? Bo nie wiem o co tu chodzi.
Kontad 2016-06-05 23:03
Umowa o prace na czas nieokreślony lub na 12 - 18 miesięcy. Wyedy kolejna na czas nieokreślony. Zarobki na rękę ok 2600 zł (pomocnik ok 1800-2000 zł) wiec raczej lepiej niż gorzej.
marek 2016-07-13 19:20
wiec jak widze zarobi nie sa takie złe a o jakim stanwosiku mowisz? mi by akurat pasowala taka umowa, bo przez dluzszy czas mam zapewniona prace i nie musze czegos szukac po 3 miesiacach wiec pod tym wzgledem dobrze
Zostaw swoją opinię o ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW - Miasteczko Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW