Opinie o ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW w Miasteczko Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW w Miasteczko Śląskie

Bogumił

Ten wątek jest przeznaczony dla pracowników firmy żeby mogli wystawić opinię o pracy a klienci swoje uwagi powinni kierować do firmy.

Adam Nowy wpis
@Bogumił

Zamknij się

Marian Nowy wpis

Jak polowe wytrzyma to poszła by jak woda :D

Gość Nowy wpis

Nie polecam! Wyłudził pieniądze a remont nie skończony!! Cały czas że nie ma czasu przyjeżdżać, a na konie miał czas jeździć, szkoda że nie ma na niego mocy żeby go wkoncu zamknac za te oszustwa!!! Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

ja Nowy wpis

@Robert a mówisz tu o rozmowie kwalifikacyjnej ?

Pracownik Biurowy

Dzisiaj miałam przyjemność spotkanie z panem prezesem ps. POZEREM .. jakich jeszcze nie spotkałam smark ten myśli ze pozjadał wszystkie rozumu traktuje ludzi jak śmieci miałam przykład w biurze widziałam podejście do pracownika ten człowiek jest poważnie chory ale na pewno nie na nogi pracować dla kogoś takiego to jakieś nieporozumienie i chyba za kare ... nigdy bym nie chciała już samo podejście do pracownika chamskie odzywki buta przemądrzały jak K2 zasady pracy takie: jakiekolwiek niezadowolenie z pracy pracownika to obcina pensje o 500zł jakaś podpada obcina pensje 500zł cos nie tak 1000zł aa zapomniałam dodać, warunki pracy 1800zł brutto i umowa zlecenie na co najmniej 6 miesięcy śmieciówka potem zobaczy co dalej z tego co już się dowiedziałam od osób które właśnie wyleciały zatrudnione były od marca 2015 i już właśnie minął im okres kadencji 6 miesięcy hahahah ,,chamski butny i mega wredny pracodawca’’ to nie moje słowa Zapewne znajdzie znów do biura jakiegoś szczeniaczka bo poprzednicy mieli na moje oko z 20-25 lat gustuje w chłopcach dwudziestolatkach bo ktoś starszy nie da się tak poniewierać znieważać ciągle się chwali jaki to obrotny i doskonały menadżer jaki on to mądry i przewidujący a jeden z chłopaków sam się zwalnia a pan prezes się chwali ze w przeciągu roku zwolnił 40 osób na budowach to o czymś świadczy jakość idąca z dobrymi pracownikami i fachowcami czytając poprzednie wpisy ,, rotacja na maxa ’’ reasumując chyba jedynie mogę ostrzec przed tym człowiekiem sadze ze jeszcze musi się dużo nauczyć jaz samo to ze odnosi się do obcej kobiety starszej na TY mając zaledwie 30 parę lat. Mega filozof i Pozer nie polecam a raczej przestrzegam aa na umowie zlecenie zada podpisania lojalki i starszy jakimiś sankcjami finansowymi wiec rotacja bo po paru miesiącach się leci i z obawy żeby ex pracownik nie zrobił mu konkurencji to już wyjaśnia umowę zlecenie prze maxymalny okres czasu 6 miesięcy w d niech sobie takie warunki zapakuje zapomniałam dodać rozmowa odbywała się w Tarnowskich górach Gliwicka 35

smiech ...............

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Psychoterapeuta / Psychoterapeutka
Miasteczko Śląskie
Wolmed ® Sp. z o.o.
Robert

Unikać jak ognia.Poza gadką kompletne zero.

Brak wykształcenia budowlanego. Niekompetencja. Sąd. Komornik.

Basia

Chciałabym pracować w firmie ale jak widzę od dawna zupełnie nie piszecie? Liczyłam na opinie bezpośrednio od pracowników, szkoda!!

marek

wiec jak widze zarobi nie sa takie złe a o jakim stanwosiku mowisz? mi by akurat pasowala taka umowa, bo przez dluzszy czas mam zapewniona prace i nie musze czegos szukac po 3 miesiacach wiec pod tym wzgledem dobrze

Kontad

Umowa o prace na czas nieokreślony lub na 12 - 18 miesięcy. Wyedy kolejna na czas nieokreślony. Zarobki na rękę ok 2600 zł (pomocnik ok 1800-2000 zł) wiec raczej lepiej niż gorzej.

Krzysiek

gowno prawda z tymi waszymi narzekaniami. Spotkałem tu kilkadziesiąt rożnych opinii. Piszą je z pewnością albo zwolnieni pracownicy zapewne za picie lub zjeb.ną robotę. Albo niezadowoleni klienci. Widać 3 lub 4 podobne posty a potem szereg komentarzy. Ktoś albo tu chce zrobić koło dupy komuś lub firma ma się dobrze i tyle robi ze pewien procent, nie wiem może 5 a może 50 niezadowolonych klientów lub pracownikow tu się zali. Ale żadnych konkretów. A z tego co widać to jednak musi mieć trochę tez zadowolonych bo na stronach i innych forach firma sprzedaje mieszkania i domy, buduje osiedle domków i kamienice czy lokale czy coś. A szef jakiś kombinator czy bóg wie kto tam ale kogoś żal dupę ściska bo ktoś się chwali audi czy Porsche jeździ. Nikt nie pisze ze został wyjebany na kasę. Żaden pracownik nic konkretnego nie napisze a klient niezadowolony tez nie. Ludzie tylko ateiście i narzekacie. z waszych opini nic nie wynika. Czy ta firma to taka zła. Może jakies konkrety? Bo nie wiem o co tu chodzi.

Przemek

Człowieku.... budowlana to raka branża ze dobrego fachowca to ze świecą szukać. Nikt dobry, żaden ceniących się pracownik w sezonie letnim od wiosny do jesieni pracy nie szuka. Jak poszukują pracy to tylko ci których nikt nie chce. Alkoholicy, obiboki, kombinatorzy. A potem się dziwić że ludzie narzekają na pracowników różnych firm ze zpartolą robotę. Trafiłem tu przypadkowo ale (usunięte przez administratora) cos tu jest nie tak skoro chwali sie tu ze tyle ludzi u nich pracuje wiec muszą mieć dużo zleceń i roboty. A poza tym kto to ma robić w Polsce? Jak ktoś coś umie to się ceni i robi za granicą. A nie za marne grosze na umowie zlecenie w mikro firmach.

Luk

Jak by ktoś chciał pooglądać fotki z (usunięte przez administratora) , wrzuciłem na stronkę, ponieważ tutaj administrator może skasować linka: proszę wpisać w wyszukiwarce: chorzow.naszemiasto allis jacek-gryczka Życzę miłego oglądania i komentowania mój adres: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Coś chyba w tym jest.... Aktualnie trwa " Nabór " nowych pracowników. Nie wiem jak wyglądały i wyglądają budowy ale na rekrutacje przychodzi kilkadziesiąt osób (usunięte przez administratora) Być może Pan Jacek ma żyłkę marketingowca i faktycznie ma tyle pracy (usunięte przez administratora) Zaskoczył mnie fakt, że w jednym czasie zatrudnia tyle ludzi, (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś miałby więcej informacji lub pracował w tej firmie proszę dać znać. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW - Miasteczko Śląskie

• Jak się pracuje w ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW?

Zobacz opinie na temat firmy ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW?

Kandydaci do pracy w ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW