Elite Investment Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Elite Investment Sp. z o.o.

anonim 2011-03-23 17:13:59
Jak chcesz wiedzieć z czym (lub z kim) się spotkasz zaczynając prace w elite investment, poczytaj sobie najpierw opinie o Tacoma Polska, lub Ekspert Emerytalny. To starsze dzieci tych samych pracodawców ! ! ! Pan prezes Elite Investment(usunięte przez moderatora), to były kierownik z Tacoma Polska, który gorąco OBIECYWAŁ i ZACHĘCAŁ do pracy, malując piękne profity. No ale niestety, jak przyszło do wypłaty, to się wykrecał i tak naprawde (usunięte przez moderatora) z tego wyszło
anonim 2011-07-11 13:24:57
Do dziś nie odzyskaliśmy pieniędzy od krętaczy pracujących najpierw pod tacoma polska a obecnie pod elite investment, poczytaj opinie na forum wszystkich ludzi pokrzywdzonych, a zrozumiesz, kto naciaga i oszukuje NIE MA OGNIA BEZ ISKRY i ludzie by sie nie burzyli gdyby firma i ludzie byli uczciwi
Zostaw swoją opinię o Elite Investment Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elite Investment Sp. z o.o.