Opinie o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. w Słupsk

toli

Bo Ukraińcy są leniwe tragedia i oni długo nie popracują w MGA a na harować się trzeba nie zaprzecze!!

PRACOWNIK

Warunki zatrudnienia w MGA Entertainment odpowiadają światowym standardom. Wynagrodzenie za pracę jest wysokie i wypłacane w terminie. Aktualnie firma nie zatrudnia nowych pracowników. Po szczegółowe informacje proszę się zgłosić do działu kadr.

kokosik

izka się zwolniła bo doda odszedł to za kim miał ganiać po za tym dużo osób odeszło i nie miała komu (usunięte przez administratora) obrabiać a ona przecież tym żyje -knucie kłamstwa obrabianie tyłka to jej chleb powszedni a i najważniejsze faceci tu już wszystkich zaliczyła no oprócz dody dlatego za nim poleciała

madziula

ta firma to najgorsze scierwo teraz. sami ukraincy. a pan Żukowski ham jakich malo. a pudrowi truja sie ile moga.

maniek

Jakie przerwy oczym wy gadacie niema źadnej przerwy tzw,ustawiacze łaźą tylko z listą i zmuszają pracownikuw do podpisania źe przerwa była źeby firma wrazie co była czysta

amen

@przerwa potwierdza,przerwaq być musi, to poprawia wydajność. produkcja i dystrubucja i zabawek Little Tikes to nie jest taka łatwa praca

pop

odpowiedz na tryk ona na każdej imprezie jest w roli głownej

nowa

Ha ha bawidamek to porażka te panie co na niego lecą to jakieś desperatki a uwierz mi że chciał on żadnej nie odpuści ja też wiem nawet które sam chodzi i się chwali

tryk

To pewnie dzięki swoim leginsom masz te 10 minut a propo 4 brygady to wcale nie jest najlepsza chyba że bierzesz pod uwage wasze wyczyny na każdej imprezie a szczególnie ostatniej z tobą w roli główej..... to rzeczywiście nie mamy z wami szans

ghjf

mowie o MGA a po drugie ustawiacz to nie bawidamek tylko normalny człowiek który potrafi pozartowac ale jak niektóre panie inaczej twierdza to chyba leca na niego a ten jak je nie chciał to teraz na niego gadaja i wiem kto poza tym wszędzie jest ciężko i nie pracują tam osoby które nie maja szkoły albo zadnej wiedzy wlasnie (usunięte przez administratora) się tam nie przyjmuje bo nie nadaja się do niczego a br 4 jest najlepsza . jak nie chcecie to nie pracujcie, na ulice zamiatać a na umowę tez trzeba sobie zasluzyc jak w każdej firmie. pozdrawiam pracownik MGA

rak
@ghjf

a ty co jedna z tych pań które zaliczył czy żona że tak go bronisz ???

njh
@ghjf

kochana jak się stoi na takich zabawkach jak ty to rzeczywiście ma się 10 monut przerwy ale przerwa należy się każdemu , a propo szkoły to wiedz że wiedzy nie kupuje się w puszkach i przez twoje zachowanie takie jak plotki chlanie w pracy i kompromitujące zacowanie na imprezach razem z tym twoim kochasiem i kumplami więcej imprez nie będzie więc socjal cały już nam przepadł wszystko zgarnie sobie biuro a nam zostaną nędzne paczki dla dzieci na święta i co z tej twojej wiedzy istażu pracy skoro ty nie znasz prostych zasad pracy i przebywania z ludżmi którzy nie kupują rozumu w puszkach... baw się dobrze na tych swoich 10 minutowych przerwach

Jkc
@njh

Iza

marian

Spora część osób na produkcji nie zarabia 14zł brutto na godzinę tylko 12 lub 12,50zł. 14zł zarabiają ludzie pracujący kilkanaście lat. Oczywiście są też tacy, co zarabiają 16zł, ale licho wie jakie mają konszachty wśród przełożonych, bo skoro taki zarabia 16zł, zaś wieloletni pracownik czy pracownica nie ma nawet 13zł, to coś jest nie tak. Słabo zarabiają starsze koleżanki - widocznie firma wie w jakim jest położeniu oraz te osoby i wykorzystuje ten fakt. Premia? Premia jest uznaniowa, więc zawsze pracodawca może powiedzieć, że ma taki kaprys i nie dostaniesz nawet złotówki, czego w sumie raz sam doświadczyłem. Zastanawiam się co zrobią w 2017r., w którym ma wzrosnąć w Polsce płaca minimalna do nawet 13zł/h brutto - podwyższą mi stawkę z 12zł a innym z 12,50zł na 13zł? To ja podziękuję, bo nie będę się zabijać dla minimalnej krajowej po wielu latach pracy - nienagannej pracy.

PREZES

Jeśli komuś nie chce się pracować to każda firma będzie dla niego zła. Słabi jesteście do pracy to na jagody albo do Biedronki. Nikt nikogo na siłę tutaj nie trzyma. Na podwyżkę trzeba zasłużyć ale jak ktoś bierze lewe chorobowe to jego sprawa. MGA ENTERTAINMENT POLAND jest OK.

ttt
@PREZES

debil

melepeta:)
@PREZES

PREZES - czy raczej PINOKIO xD - pochwal się lepiej ile ty zarabiasz i jak długo pracujesz - kilkanaście lat i stawka 14 czy tam 14,50zł/h brutto + stawanie na najtrudniejszych zabawkach, bo większość nie da rady? A i przyznaj się, czy nie planujesz zmienić pracy, bo za mało płacą.

ZŁOŚNICA

To prawda co pisze Słupszczanin pracowników w MGA traktuje się coraz gorzej teraz harówa jest większa a pensje coraz mniejsze .

Słupszczanin

Od kilku lat w MGA Entertainment w Słupsku zaczęło się robić "dziadostwo" - sukcesywnie płace pracowników zaczynają się zrównywać z minimalną krajową, co jest nie do zaakceptowania. Spora część pracowników ma wynagrodzenie 12zł/h brutto, gdzie minimalna wynosi nieco ponad 11,50zł/h brutto. A praca jak wygląda? Wcześniej już pisałem: brak przerw, ciężka praca fizycznie, jako monter pakowacz trzeba przychodzić o wiele wcześniej, żeby przygotować kartony, pakiety, etykiety na kartony, itd. Rekompensat za brak przerwy też nie ma, ale wyłudzić podpis to potrafią - a jak ktoś nie podpisze przerwy, to i tak je podrabiają ponoć liderzy (tzw. ustawiacze). Inspekcja pracy przychodzi i oczywiście nie stwierdza jakichkolwiek nieprawidłowości. Przez niektóre zabawki 30letni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zaczynają się uskarżać na bóle dłoni. Obecnie Polaków zaczynają zastępować Ukraińcami, bo oczekujemy podwyżek (chcemy żyć godnie, a nie egzystować - utrzymać rodzinę, dzieci, kupić jakieś ubranie, coś do jedzenia, opłacić rachunki, czynsz, dokonać opłat za samochód), zaś Ukrainiec zadowoli się minimalną krajową. Szkoda, że przełożeni zapominają, iż kij ma 2 końce - dziś nas zastąpią Ukraińcy, a jutro ich :) Hipokryzją zaś jest to, że niektóre propozycje obniżenia kosztów zużycia materiałów w firmie są po prostu odkładane na bok, a w koszu na odpady wciąż wala się pełno dobrej taśmy samoprzylepnej lub folii strech, która generalnie do najtańszych nie należy. Atmosferę dodatkowo psuje brygadzista (mowa o brygadzie nr 2), który potrafi się przyczepić do dosłownie wszystkiego. A jak sam prezentuje swoje "umiejętności" przy taśmie produkcyjnej, to jest jedno wielkie pośmiewisko - jak na osobę, która w firmie przepracowała około 20 lat, to ma takie tempo obcinania wyprasek, jak osoba wzięta z łapanki wprost z ulicy. W dodatku ma czelność wymagać, ale jeśli pracownik coś od niego oczekuje, to może sobie czekać w nieskończoność, bo wielmożny pan udaje, że notorycznie zapomina. Gdy zgłasza mu się problem, gdzie powinien się wstawić za pracownikiem lub wysłać ustawiacza do wstawiennictwa, to ten coś tam pomruczy pod nosem i w rezultacie olewa sprawę. Dodatkowe premie comiesięczne dla brygady wykorzystuje dla swoich stałych ludzi, zamiast przydzielać faktycznie tym, którzy się sprawdzili w danym miesiącu. W sumie to daje 50zł brutto i się tym wielce szczyci oraz każe być pracownikowi grzecznym z tego powodu.. Kompromitacja i upokarzanie człowieka niemal na każdym kroku, ale człowiek to odkrywa dopiero po czasie. Niech szanowny pan brygadzista z 2 brygady wie, że Ukrainiec z chęcią zajmie pana stanowisko i nie weźmie około 4tys. zł netto tak jak pan, lecz weźmie 2,5tys. zł i będzie cały w skowronkach tym bardziej, że siedzi pan na 4 literach i nic praktycznie nie robi przez 8h - dzień w dzień. Jeśli nie możecie znaleźć nigdzie pracy, to przychodźcie tutaj, ale generalnie nie polecam tej firmy, bo to nie jest to, co było jeszcze kilkanaście lat temu.

Dżolanta

(usunięte przez administratora) Dla porównania: każdy stał w codziennej swojej kolejce za wyżerką, chyba dającą popadnięcie w nałóg, lub uwydatniająca miłość do kolejek z poprzedniego systemu komunistycznego, co bardzo wszystkich tak zamracza iż popadają w znieczulicę - lub niektórym za złapanie telefonu po prostu gruba ściana gości restauracji tak mocno zasłoniła, że była niemożność.

Dżolanta

Dla porównania (usunięte przez administratora) Czyli praca w macDonald's będzie dobra dla studentów, choć, bardzo mocno obawiam się o ich wychowania, bądź co bądź są już dorośli, lecz co z tego - czym za młodu skorupka nasiąknie. Nie, nię bardziej bym im zalecała pracę w MGA lub w tego typu zakładzie pracy

Jola

Jeśli chodzi o seks w MacDonald's, to raczej menagerki z np. przystojnymi pracownikami, bo tylko one mają tak dużo wolnego czasu i normalny grafik oraz dobre zarobki, by sobie na na to pozwolić. To prawda, niektóre w ten sposób właśnie zostały menagerkami. W MGA, jak wolisz? Seks kulturą, czy z żoną/ z mężem?

j
@Jola

Odpowiadam, co znaczy seks z kulturą? To jest publiczny.

króliczek

Czy pracują tutaj jakieś syreny rude i z ogonem?

Znajoma

Moja znajoma tu też pracowała a potem przyszła pracować w MacDonalds. Mówiła, że tu to poparzyła sobie ręce, a pracując ze mną w MacDonaldze przy grillu dopiero poparzyła sobie ręce ściekającym z górnej klapy tłuszczem. I ma teraz takie czerwone plamki. Następnie poparzyła sobie ręce koszykiem do frytek, a to bardzo ja bolało - powiedzcie, jak to jest z tymi oparzeniemi u Was?

mały
@Znajoma

to zatrudnij się w MGA jak widzisz fajnie się tam pracuje i można coś ciekawego przeżyć

@mały

Nie omieszkam, ponieważ w MacDonaldzie jest tak ciasno, że każdy na każdego włazi i (usunięte przez administratora) się obcierają przy czym kanapki zwalają, niektóre kanapki po dziesięciu minutach jest przepis wyrzucić do pojemnika nie do spożycia przez ludzi. U was też tak się łatwo marmotrawi wszystko?

@mały

A przeżycia także są interesujące w życiu.

mały

tak przyjmują do MGA cały czas z tego co wiem to na baby ale kto go wie może i lubi chłopców

Misiaczek
@mały

Cieszy mnie to, ponieważ jestem homoseksualistą i mam nadzieję, że ja i on spodobamy się sobie. Co do żony - jestem w stanie ją zaspokoić, gdyż tacy jak ja są po prostu seksualnie nie okiełznani,a o finanse także nie będzie musiała się przy mnie martwić.

Zostaw merytoryczną opinię o MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGA Entertainment Poland Sp. z o.o.