Opinie o Komserwis Sp. z o.o. w Trzebinia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komserwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Komserwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komserwis Sp. z o.o. w Trzebinia

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Komserwis Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik Nowy wpis

Jak sie dogadasz tak bedziesz mial. SB z reguly platne, tygodniowe ndg docwybicia

Czy pracownicy Komserwis Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Anonim Nowy wpis

Mogą wspólnie narzekać

Anonimowy

Wszystko drożeje, a podwyżek i premii nie widać.

Anonimowy

Było przeciętnie, a z roku na rok coraz gorzej. Koszty życia w górę, a zarobki w miejscu. Tylko nowi co przychodzą to mają nowe stawki lepsze jak starzy pracownicy co dobrze znają robotę. Teraz jak rządy objął łysy to emeryci całkiem na bruk poszli. A kierowniczka tradycyjnie cichutko z boku się przyglądała żeby przypadkiem nie musieć stawać po ich stronie. Ale przyjdzie jeszcze dzień, że będzie dzwonić i się prosić żeby wrócić do roboty. A wtedy się przekona czym jest godność emeryta. Sobót też od dłuższego czasu brakowało, bo niby nie można. A Goła wypłata marna. Jednak nie było jak za Cześka. Niestety cicha woda Czesia się sprytnie wraz z prezesową pozbyła, ostatnio żaglóweczkę zatopiła i siedzi teraz cichutko na swoim. Tylko czekać jak łysy będzie następny. I znów przyjdzie nowe ...

Brałeś udział w rekrutacji do Komserwis Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Komserwis Sp. z o.o.?

EmKa

Może dla zarządu, bo dla pracowników nie.

Słyszałem, że w tym roku szykują się mega podwyżki dla pracowników, jeszcze większe niż przed rokiem.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Komserwis Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Dniowka do 8 godzin w Komserwis.

Anonimowy

Firma taka ,,se'' jak to u prywaciarza jest. Traktowanie przez szefostwo ludzi jak tania siłę robocza i próba wyzysku ile sie da bo ciagle mało. z Kasa szału nie ma i nigdy nie bedzie gdyż Wielki Pan Prezes bierze stawki z...internetu (chyba z przed 10 lat) i mówi że tyle tam jest tyle napisane i tyle bedzie. Podwyżki to kpina bo żadnych nie ma. Żadnego Socjalu .Nadgodziny tylko dla ,,wybranych'' . Atmosfera w firmie żałosna. Jedyny + to umowa. Firma tak 3/10 byle by do czasu znalezienia czegoś innego

@Anonimowy

A kim są Ci wybrani, że zostali zaszczyceni dłuższą pracą? Jaka w tym nagroda?

Na umowie o pracę powinny być zawarte wszystkie warunki zatrudnienia, a także obowiązki pracownika, więc osoba zaczynająca zatrudnienie powinna być przygotowana do tego jak wygląda stanowisko. Czy uważacie, że realne obowiązki w pracy mijają się z tymi w umowie? Napiszcie więcej o długości i stabilności zawieranych kontraktów z pracownikami, bo to bardzo interesujący temat.

Pracuś

Firma dobrze wyglądająca z zewnątrz, a w rzeczywistości słaby przeciętniak. Zarobki na poziomie 3000 brutto to dziś nie najniższa krajowa, ale też nie pozwalają na normalne życie. Na produkcji wieczne obietnice, że wkrótce będzie lepiej, ale ani podwyżek, ani premii ani socjalu jak nie było tak nie ma. Kierownictwo wszystko olewa, nigdy nie wstawi się za Tobą u szefa. Siedzą tylko w biurze i piją kawę zamiast się wziąć za jakąkolwiek robotę. Ale do tego trzeba by coś umieć robić, a nie wiadomo czy kierownik cokolwiek kiedyś w życiu robił poza siedzeniem przed komputerem. Ale tak to jest jak się ma stanowisko po rodzinie od "wujka" Dworaka. Do tego wieczne przesunięcia. Zatrudniają cię na jedno stanowisko, a potem przerzucają chociaż przy zatrudnianiu nie było o tym mowy. Nie polecam

kierownik Damian
@Pracuś

Na wstępie chciałbym Ci podziękować, że dostrzegasz ciężką pracę moją i Pani kierownik. Naprawdę to doceniam, bo nie każdy z zewnątrz widzi, że mamy tak mało pracy, że czasem kubek z herbatą leży cały dzień na biurku bo nie ma czasu go wypić. Ktoś omyłkowo mógłby pomyśleć, że cały dzień pijemy tylko herbatę czy kawę jedną po drugiej. Także dziękuję, że to zauważyłeś i wyjaśniłeś żeby nie było pomyłki. A tak na marginesie kawy nie pijam wcale, bo tacy jak Ty wystarczająco podnoszą mi ciśnienie w ciągu dnia. Natomiast wracając do tematyki pracy nie rozumiem dlaczego tkwisz w tym bagnie skoro jest Ci aż tak źle i ciężko musisz pracować za grosze. Przecież taki Pracuś jak ty na pewno znalazłby dużo lżejszą i lepiej płatną pracę u innego pracodawcy. Tym bardziej teraz gdy koniunktura jest taka, że rynek jest pracownika, a nie pracodawcy. Co do moich umiejętności muszę cię zdziwić, ale potrafię robić coś więcej niż tylko siedzieć przed komputerem. Pewnie gdyby porównać to co ja robiłem przynajmniej raz w Komserwis, a co Ty to wypadłbyś przy tym marnie. Ale szanuję Twoje zdanie. Nie podoba mi się natomiast łatka pracy po znajomości jaką próbujesz mi przylepić. W zasadzie to dopiero po przepracowaniu tutaj paru tygodni pierwszy raz usłyszałem, że pierwszy mąż mojej babci, którego nawet nie znałem i szefowa są w jakimś tam stopni spokrewnieni. Ale prawda jest taka, że stopień pokrewieństwa jest taki, że jak szefowa robiła drzewo genealogiczne swojego rodu to jakoś się w nim nie znalazłem, bo nie ma możliwości połączenia. Ale po tym wszystkim co tutaj już zrobiłem i nadal staram się robić takie uwagi naprawdę bolą. Smutne, że nie dostrzegacie tego ile pracy jest w biurze żeby to wszystko działało, że trzeba pozamawiać materiały, półprodukty u podwykonawców, aby każdy z Was miał co robić, że to wszystko co jest wyprodukowane trzeba wysłać do klientów, a po drodze ogarnąć tony papierów. To jest ciężka praca, której nie widać, a bez której możemy zamykać drzwi i wszyscy iść do domu. A propos wyjścia do domu Was po 14 nic nie interesuje – 8h zaliczone można iść do domu. Natomiast my w biurze nie mamy szans wyjść punktualnie z pracy, bo liczba dokumentów jakie są powiązane z produkcję i zamówieniami jest przytłaczająca. Do tego dochodzi myślenie o parę godzin do przodu o jutrze już w domu. Ale pewnie jako doświadczony pracownik wiesz lepiej i masz rację, że w biurze się tylko leży, pachnie i pije kawę.

Miło słyszeć tak dobre i pochlebne słowa! Wierzymy że niewielka częstotliwość wpisów ma przełożenie na wysoką jakość współpracy z zarówno z naszymi pracownikami jak i kontrahentami!

@Komserwis Sp. z o.o.

Haha żenada. Ściema jakich mało. Ogólnie pracowników mają gdzieś.

Trefl

No tak, niepochlebne komentarze się usuwa. Kasa nigdy się nie zgadza. To tyle.

Trefl

(usunięte przez administratora) Człowiek się nie liczy.

Firma stara się stwarzać pozory dobrze zorganizowanej, dbającej o jakość wyrobów i prawa pracowników. Szczyci się tytułami i nagrodami niestety to tylko element cynicznej strategii mającej na celu zdobycie intratnych zleceń i naiwnych pracowników. Praktyka w pokazała, że dla prezesa liczą się tylko pieniądze Mimo błędów w organizacji i zarządzaniu to pracownicy są karani za to, że słusznie niezadowoleni klienci odchodzą do tańszej i bardziej rzetelnej konkurencji Tym, którzy mają wybór - odradzam pracę w Komserwis, tym którzy wyboru nie mają - życzę powodzenia w poszukiwaniach.

@Gość

Bardzo dobre podsumowanie tej firmy.

Jest nam przykro czytać takie opinie. Niemniej jednak jak się okazuje nawet w naszej firmie pojawiają się błędy w zarządzaniu czy organizacji pracy co świadczy o tym, że cały czas możemy rozwijać się i stawać się jeszcze lepsi. Przykro nam, że wywołaliśmy tak duży niesmak u jednego z byłych pracowników. Tym bardziej teraz zwrócimy szczególna uwagę na prawidłową organizację pracy w naszej firmie oraz przyjrzymy się uważniej poszanowaniu praw naszych pracowników, którym dziękujemy że są z nami na co dzień zarówno przy tych lepszych jak i troszkę gorszych zleceniach.

Czy praca w dobrej firmie nie sprzyja pisaniu? Szkoda, nowi szukają opinii pracowników.

Kilka lat pracy żadnych problemów. Odszedłem bo dostałem trochę lepszą propozycję na podobnym stanowisku w większej firmie. Rozstanie w przyjaznej partnerskiej atmosferze. Będę miło wspominał współpracę.

Damiano

Firma rodzinna, ale dba o pracownikow. Wiadomo różnie bywa, raz lepiej raz gorzej, jak tu niektórzy piszą ale nie przesadzajmy. To co najważniejsze zawsze było zapewnione. A wymagania wysokie to fakt, nie każdemu to pasuje, ale wszędzie teraz ciężko o robotę.

Weronika

@Krzysztof co najbardziej podobało Ci się pracując w Komserwis Sp. z o.o.? Z czego byłeś niezadowolony? Jak długo pracowałeś w firmie i na jakim stanowisku?

Weronika

@Marcin N. co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie Komserwis Sp. z o.o.? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi opiniami na temat firmy? Takie informacje są przydatne dla osób, które będą chciały aplikować.

Marcin N.

Miałem przyjemność współpracować z firmą Komserwis kilka razy. Firma rzetelna, zlecenia zawsze konkretne, osoby odpowiedzialne za swoje zadania wiedzą, o co chodzi, a wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Komserwis Sp. z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w Komserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komserwis Sp. z o.o.?

Komserwis Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042