Wrocław

Opinie o Elektroniczne Zakłady Naukowe Elwro Wrocław, Fabryka obuwia Olesnica,Polar Wrocław, Karol Meble,

anonim 2008-12-01 00:41:07
Polar Wrocław -fajna praca
fizyczny 2009-12-27 22:47:49
Niestety starą i dobrą Polską firmę ELWRO kupił wszawy amerykanin..jak się można było domyślec wyssał z niej wszystkie soki, zwolnił całą załogę a teraz wynajmuje tylko budynki.. Brawo telect. Wszyscy nas Polaków KERNOW RECRUITMENT” Agencja pracy tymczasowe. Zgorzkniały były pracownik.
Maaario 2016-04-20 22:24:49
Czy do Elektroniczne Zakłady Naukowe Elwro Wrocław, Fabryka obuwia Olesnica,Polar Wrocław, Karol Meble, jest w tym momencie jakieś ogłoszenie kolego? Z tego co ja wiem to oczywiście bez soboty i stawka jest wysoka, powyżej 20zł na godzinę netto, więc generalnie świetna sprawa
Zostaw swoją opinię o Elektroniczne Zakłady Naukowe Elwro Wrocław, Fabryka obuwia Olesnica,Polar Wrocław, Karol Meble, - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroniczne Zakłady Naukowe Elwro Wrocław, Fabryka obuwia Olesnica,Polar Wrocław, Karol Meble,