Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak"

Kielce

Opinie o Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak"

anna 2016-03-20 20:23:23
witam serdecznie szanowną Panią Dyrektor :) Czy Pani ma otwarte oczy na to co się dzieje w nowo utworzonej grupie pani Sasal?Ludzie dlaczego tam nie ma kamer ?
Daliście nam 10 procent premii a jej grupa dostaje 30 lub 40 procent DOPŁATY. W tamtej grupie szwaczki więcej siedzą jak szyją jak sobie sama nie zorgaizuje pracy to po prostu siedzi bo pani Sasal sie ZASTANAWIA.Boże tam sąbardzo dobre szwaczki które leniwa pani Renia niszczy. One chętnie by poszły do pani dyrektor ale sie boją że będzie sie na nich mścić :(
Dlaczego temu sie nikt nie przyjrzy owszem przez chwile jak rano wpada pan Prezes to ona im da troche pracy a później jest kicha :) Szanowna Dyrekcjo ocknijcie sie ! Ta pani twierdzi że ona nie musi sie starać bo ma stałą pensję no najlepiej tak :( Pasożyt jeden :(
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak" - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak"