Opinie o Cablex-P Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cablex-P Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cablex-P Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cablex-P Sp. z o.o. w Łódź

to księgowej też szukali? ja mam ofertę sprzed paru dni ale dla młodszej. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, więc może się wpasuje? Warunek związany z rocznym stażem spełniam, ciekawi mnie jednak czego będę mogła się tu nauczyć przez kolejny rok jest zdecyduje się aplikować?

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Księgowa w Cablex-P Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Tomek Nowy wpis

Jeśli szukasz (usunięte przez administratora) pracy za grosze to jest idealna praca dla ciebie szef firmy to mega (usunięte przez administratora) jak juz ma pracownika to traktuje go jak (usunięte przez administratora) każe wykonywać rzeczy ktore do niego nie należą a od ponad 2 lat nie moze naprawić dzwonka do firmy bo to bedzie wielki koszt 20zl pod firmą mozna sobie noge złamać szczerze nie polecam mega dziad cablex

Nie mam pojęcia czy jest tak jak ktoś napisał, że nie ma opinii, bo ktoś ma w tym jakiś wkład, ale w druga stronę to czy mógłby ktoś inny określić jak pracuje się jako referent ds. optymalizacji procesów produkcyjnych? Oferta będzie dostępna jeszcze przez ponad tydzień, warto aplikować? nie wiem jeszcze jakie są widełki placowe, ale czy możecie przy tym opowiedzieć o samym procesie rekrutacyjnym? Ile trwa? Jak wygląda?

Firma Cablex-P Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Referent ds. optymalizacji procesów produkcyjnych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Nono jak cudownie musi być teraz w tej firmie zero negatywnych opini jakich kolwiek opini Coś czuje że dyrekcja miała duży wkład w ten brak Odradzam szczerze

JWS

Hejka ludziki.Są przyjęcia obecnie? Ile zmian? No i gdzie to jest? Teren bsh czy coo? Dzieki za odpowiedzi

JJ

COŚ TE WPISY TAKIE POURYWANE. BRAK ROKU 2019. CZYŻBY DYREKCJA POSTARAŁA SIĘ, BY CZĘŚĆ OPINII WYKASOWANO ????

Ulka

Ważne, że firma jest dobrym pracodawcą więc na pewno będzie starała żebyśmy w miarę dobrze przetrwali ten trudny okres.

U LA LA LA... I love you baby

Teraz raczej w większości firm wirus korona narobil zamieszania więc wszędzie tam jest lipa i długo tak zostanie

Daniel

Liczyłem na informacje bezpośrednio od pracowników a tu cisza od dawna. Jaka jest tego przyczyna?

Karol Ciia

Witam chciała bym sie dowiedziec od osob pracujących w firmie jakie sa zarobki ile jest zmian ? :)

Zuzanna

@kruella, niestety nie mogę odpowiedzieć precyzyjnie na Twoje pytanie bo sama w Cablex-P Sp. z o.o. nie pracuję. Może ktoś z pracowników, mógłby podzielić się informacjami o pracy na magazynie? Umowa, rodzaj pracy, godziny?

Zuzanna

@Kruella a ja jakim stanowiskiem w firmie jesteś zainteresowana? Oczywiście - wszelkie aspekty, które wymieniasz, podlegają subiektywnej ocenie. Ilu pracowników - tyle opinii. Na pewno jednak, jeżeli sprecyzujesz czym jesteś w firmie zainteresowana - będzie łatwiej o opinie.

Kruella
@Zuzanna

Chodzi mi o produkcje a najchetniej magazyn. Czy tam jest tez osobno montaz? Stoi sie w jednym miejscu jak kołek?

Kruella

Witam. Prosze i wszelkie informacje na temat firmy. Jak sie pracuje,jakie pieniadze płaca, czy jest w miare normalnie?

Zuzanna

Pracujesz w Cablex-P? Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

marta

Witam. Czy ktos orientuje sie jaką stawkę proponują przy zatrudnieniu na produkcji?

margo t.

kochani czy nadal jest wakat i zatrudnienie do wzięcia u was w Łodzi ja Referent ds. sprzedaży i zakupów? wiem że w czerwcu ruszyły rekrutacje ale nie wiem czy to nADAL jest aktualne

Stefan

Standardowa stawka to 1500 z 2 sobotami w miesiącu. Pracujesz 8 h ( a nie jak gdzie niegdzie po 12) wszystkie święta są wolne, są bony na święta i Wielkanocne i Bożego Narodzenia, są wczasy pod Gruszą (co roku a nie co dwa lata), jeżeli robisz 105% masz 200 zł premii, jeżeli ponad 105% twoja stawka godzinowa wzrasta wraz z liczba %, jest 50 zł pramii za nie palenie papierosów w godzinach pracy.

...

2000 - zgadza się ale brutto i przy 4 sobotach

lo

witam sa jakies przyjecia na obecna chwile? jaki jest system zmian?

Zostaw merytoryczną opinię o Cablex-P Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Cablex-P Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cablex-P Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Cablex-P Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Papiernicza 7S
    92-312 Łódź