Opinie o Aso Toyota Ujście Sp. z o.o. w Ujście

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aso Toyota Ujście Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aso Toyota Ujście Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aso Toyota Ujście Sp. z o.o. w Ujście

Bibek Nowy wpis

Czytam i nie mogę się nadziwić. Mam wrażenie, że negatywne komentarze piszą byli pracownicy, którzy po prostu zawiedli i którym podziękowano. Wylewają więc swoje żale. Niestety w ostatnim czasie kilku ich było. Dla mnie firma na plus. Fajna atmosfera, kasa się zgadza. Jasne, że wszędzie są lepsze i gorsze rzeczy, nie ma firmy idealnej. Jest tu wiele osób, które pracują od lat. Nie tylko na stanowiskach kierowniczych. Nikt ich na siłę nie trzyma i gdyby było tak źle dawno by poodchodzili.

Halina Nowy wpis
@Bibek

W sensie, że w ostatnim czasie faktycznie w firmie były osoby, którym coś nie pasowało i je zwolnili? I po tym zaczęły się pojawiać te negatywy tutaj, tak? A jak doszło do ich zwolnień w takim razie?

Bibek Nowy wpis
@Halina

Napiszę tak. Dobrych pracowników się nie zwalnia.

Gosik Nowy wpis
@Bibek

Niestety nie zgodzę się z Panem . Byłam zrobić serwis …samochód zanim wjechał na hale czekał 50 minut. Sam przegląd godzinka a potem musiałam czekać aż Pan Pracownik łaskawie mnie obsłuży , czyli następne 20 minut . Oczywiście znajomy pracownika został obsłużony w godzinkę .Ceny… kosmos . Choć producent daje na cały przegląd 2 godziny , mój trwał 60 minut . Chyba zgłoszę ta sprawę do producenta Toyoty …. Personel chodzi i udaje ze cis robi … Ocena poniżej jedynki

Halina

Z komentarzy na forum można niestety wyrobić sobie dość negatywną opinię o ASO. Faktycznie szczytem głupoty jest nadawanie paczki spod tego samego adresu na ten sam adres...xd Wierzę, że serio obsadzają niekompetentnych ludzi tutaj i chyba stąd ten negatywny efekt jeśli chodzi o usługi. Podobno przez kijowe wypłaty najlepsi mechanicy poodchodzili, co chyba jest największym problemem tutaj. Ciekawa jestem czy prezes od jakiegoś czasu postanowił to wszystko jakoś uratować? Może w ostatnim czasie doszło do jakiś rotacji i ludzie niekompetentni poszli sobie robić inne mniej przeszkadzające rzeczy? Jak to teraz z kondycją ASO dziś jest?

Barbara

Wybaczcie, ale nie rozumiem, dlaczego wysokość pensji na koniec miesiąca stanowi dla Was wielką niewiadomą? Chyba macie podpisane jakieś umowy, na podstawie których jesteście rozliczani. A może firma stosuje jakiś system kar lub nagród, jeśli tak, nie zostały Wam przedstawione zasady ich naliczania?

toyotatosyf

Moobing, tyranie pracownika, robisz 10 x tyle co powinieneś, i jako kooordynator serwisu montujesz rylingi i haki samochodowe :) generalnie jeśli lubisz robić loda to idealnie nadasz sie na handlowca w tej firmie bo tam wszyscy tak robią byle tylko sianko dla siebie wieksze uszczknąć :)

Emilia
@toyotatosyf

Twój wpis pojawił się bardzo dawno temu. Czy pracujesz jeszcze w firmie? Czy coś się zmieniło na przestrzeni lat? Może ktoś jeszcze by się wypowiedział na temat pracy w Toyota aso? Mobbing to poważne oskarżenie. Czy spotkałeś się z nim bezpośrednio ze strony pracodawcy?

@toyotatosyf

(usunięte przez administratora)to mało powiedziane co się tam dzieje. Niekompetentne osoby na wiewu stanowiskach obsadzone w dziwny sposób nie mające predyspozycji do pracy nie wspomnę o myśleniu jeszcze przy pieniądzach. Albo robisz lodzika prezesowi który w firmie jest od przypadku albo jak przelewy trzeba zaakceptować z wypłatami . Nigdy nie wiesz i nie będziesz wiedział czemu twoja wypłata jest tak niska !!!!! (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach, walki kręcone przez kadrę dyrektorską ( Pan (usunięte przez administratora)a.... jest w tym super mistrzem) nie polecam tej firmy jako miejsca do rozwoju w żadnej postaci.

@Emilia

Nic się nie zmieniło mechanicy wartościowi odchodzą bo już dłużej nie chcą robić za miskę ryżu. (usunięte przez administratora) są na swoich pozycjach, recepcjonistka -rzekomo kierowniczka recepcji jest osobą opiniotwórczą na temat każdej osoby w tej firmie . Obrazem tępoty i umiejętności niech będzie nadanie przesyłki kurierskiej samej do siebie czyli z toyoty łódz do toyoty łódz ????????????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aso Toyota Ujście Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Cierpliwy

Podczas ostatniej mojej wizyty w ASO Toyota na ul.Brzezinskiej w Łodzi zostałem nie zauwarzony przez ponad 25 minut stojac przed punktem obslugi. Zostakem zlany i zlekcewarzony przez obsługę servisu. Pan który wielokrotnie przechodzil i spogladal na mnie po 25 minutach podszedł do stanowiska wyłączył komputer zabrał plecek z krzesla oraz czapke i odszedł. Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie potraktował, odradzam te stacje obslugi . Brak kompetencji.

@Cierpliwy

Miałem to samo. Zero profesjonalizmu, totalne olewactwo. Nigdy więcej moja noga tam nie stanie. Całkowity brak zainteresowania ze strony obsługi. Ode mnie pała na szynach.

Zostaw merytoryczną opinię o Aso Toyota Ujście Sp. z o.o. - Ujście

• Jak się pracuje w Aso Toyota Ujście Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aso Toyota Ujście Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aso Toyota Ujście Sp. z o.o.?

Aso Toyota Ujście Sp. z o.o.