Abawik Zaurus System

Opinie o Abawik Zaurus System

anonim 2009-06-24 13:27:34
Ja w tej firmie pracowalam ponad rok i nie zgodze sie z opinia poprzednika/poprzedniczki. Kiedy zaczynalam tam prace bylam na studiach. Jako poczatkujaca studentka imałam sie wielu zajec ale nikt z poprzednich pracodawcow nie proponowal umowy o prace. Kiedy zaczelam prace w Abawiku - dopiero wtedy poczulam sie doceniona i szanowana jako czlowiek i jako pracownik. Super atmosfera miedzy pracownikami, nikt na nikogo nie szczul, nie donosil- poprostu nie bylo takiej potrzeby, kazdy wiedzial jakie obowiazki do niego nalezaly i staral sie wykonywac prace jak najlepiej. Jesli chodzi o szefostwo to z czystym sercem moge powiedziec ze TAKIEGO SZEFA ZYCZYLABYM KAZDEMU PRACOWNIKOWI.
anonim 2009-07-27 20:29:05
Ja pracowałam także prawie rok w Abawiku i uważam, że atmosfera pomiędzy pracownikami była naprawdę w porządku, pracowało się super, nie trzeba było określać kto ma jakie obowiązki bo naturalnie to przychodziło. Niestety nie mogę do końca określić tak pracodawców - szef był w porządku, szefowa nie zawsze - humory, manipulacja, określanie kto jest w łasce a kto aktualnie nie. Sama praca jest lekka i przyjemna, ale niezbyt rozwijająca i bardzo dobra dla studentów, chociaż czasowo 10 h to jednak naprawdę dużo jak na jedną zmianę. Jeżeli chodzi o umowę o pracę to rzeczywiście bez problemu podpisana, chociaż na minimum tzn. pól etatu i za minimalną krajową czyli coś ok. 600 zł. / oficjalnie bo nieoficjalnie bywa, że pracuje się na cały etat, bądź więcej/.
Podsumowując polecam studentom na tymczasową pracę.
rozczarowana 2009-08-26 01:06:23
A ja moi drodzy pracowałam w tej sali od jej poczęcia jak jeszcze nosiła nazwę Kubuś, atmosfera nie była fajna, szefowa faworyzowała swoich pupilków, pracownicy podkładali sobie świnie, umowy nie miałam, a pracowałam 3 miesiące, potem nie wytrzymałam i odeszłam.Jak czytam fora i te opinie to aż włos się jeży, za moich czasów w tej sali, nie spotkałam sie z negatywnym komentarzem na swój (animatora) temat, a teraz to jakaś masakra. Miło wspominam tylko szefa, bo o nim złego słowa nie mogę powiedzieć.
Anonimowo 2009-08-31 11:13:20
Moja przygoda z Abawikiem to około 1 rok, przez ten okres można przejść z uwielbienia do pogardy w oczach szefowej ( o Szefie złego słowa nie powiem, bo naprawdę był w porządku i jego wspominam bardzo dobrze).
Doskonale koleżanka wcześniej napisała o faworyzowaniu pupilów- jest to po prostu fakt. Kiedy nie było się pupilem całymi dniami zamieniało się z szefową tylko dwa słowa (choć to też nie zawsze): Dzień dobry i Do widzenia. I nie są to "widzi misie"- Nie bez kozery co miesiąc, dwa miesiące pracują w sali inni pracownicy ( co jest do sprawdzenia bez problemu)
W ciągu mojej kadencji w sali NIKT nie odszedł z powodów innych jak szeroko pojęte "humory" szefowej, choć oficjalne powody były różne. Było to po prostu nie do wytrzymania.
Sama praca na sali jest przyjemna, dzieciaki super i atmosfera między pracownikami bardzo dobra, wzajemne wspieranie się.
Więc jeśli jesteś studentką lubiącą prace z dziećmi na cały etat w umowie na pół, jesteś odporna na fochy szefowej nie czekaj dłużej:)
To co było 2009-09-30 15:59:08
Zgodzę się z poprzedniczkami...SZEFOWA tragedia!!!!!!wieczne humory, spojrzenie wilkiem. zatrudnia studentów a sama nawet licencjata nie ma!! hahaha SZEF za to do ręki przyłóż:) człowiek z którym chciałoby się pracować przez całe życie, inteligentny, zabawnych, ale też nie spoufalający się zbytnio - to jest to co w nim ceniłam. Kiedyś rozmawiałyśmy że gdyby uwolnił się od tej baby(ani ona ładna, ani inteligentna) i prowadził sam firmę to nie byłoby cały czas tych karteczek "poszukujemy pracownika"
asga 2016-04-20 19:35:13
Z tego co wiem to jakieś dodatki ogólnie są. Aczkolwiek zapewne nie za duże. Plusem pracy w tej firmie jednak na pewno jest rozbudowany pakiet socjalny @anonim, więc zainteresowanie firmą na pewno jest wskazane
Zostaw swoją opinię o Abawik Zaurus System - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abawik Zaurus System