Opinie o PPUH Trex-Hal Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PPUH Trex-Hal Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPUH Trex-Hal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Trex-Hal Sp. z o.o. w Rybnik

Wilu Nowy wpis

Z dostawą węgla zakupionego w PGG, wszystko ok , polecam.

Dominik Nowy wpis

Dobrze prosperująca firma, cały czas utrzymuje dobrą opinię wśród klientów i n pracę nie można narzekać.

Cafe Szafe Nowy wpis

Praca zmianowa pn-pt czasem sobota może niedziela (lll zmiany) po 8h czasem 12 w wyjątkowych okolicznościach ,sporadycznie . Wypłata zawsze na czas ile wynegocjowałeś tyle masz ,premia uznaniowa jest (no chyba ,że jej ni ma to wtedy bida na koncie). Ludzie jak w każdej firmie są buce ,konfitury i są też wporzo goście. Szefostwo w porządku dla pracowników którzy są w porządku. Nie ma firmy bez kwasu. Może przyjdzie taki czas ,że stawki będą wyższe.(nie o 0,60 gr. na rok)

A

Firma jest w porządku, dobra atmosfera między pracownikami i szefostwem, wypłaty zawsze na czas, praca 8h, stawka średnia ale ogólnie polecam.

Grzegorz Nowy wpis
@A

Wynagrodzenie jest jak piszesz na średnim poziomie. Czy można go podwyższyć poprzez ubieganie się premie lub prowizje od sprzedaży? Liczę, że dodasz te informacje.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PPUH Trex-Hal Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Alicja

@anonymous, piszesz o kwestiach wynagrodzeń w firmie PPUH Trex-Hal Sp. z o.o.. Czy możesz napisać coś na temat warunków pracy panujących w firmie? Wiele osób szuka informacji na temat ilość godzin pracy, dodatkowych benefitów, twoje uwagi będą pomocne dla innych użytkowników serwisu.

...jeszcze obciazaja za zuzycie oleju, tna premie,takze wypłaty niewiele ponad dwa klocki peelenów

Mr. G.

Widzę Czakers żeś prawdziwy hejter! Dziwne ale ja słyszałem, że chłopaki z KWK Pniówek nie chcą schodzić bo mają tam niezłą kasiorkę. A zarobki nie mogą być rzędu 11-12 zł bo to poniżej minimum. Pomyśl nim napiszesz takie bzdury, chyba, że wierzysz we wszystko co ci ludzie gadają. Z tego co mi wiadomo zarobki tam są nawet w miarę (płacą tam wszystkie dodatki i nadgodziny).

Czakers

szukaja teraz na KWK Pniowek, bo chlopaki co tam robia,to zaczeli sie burzyc na te maksymalne zarobki 2000zl za 8h pracy

Czakers

zarobki z deczka smieszne,bo 9zł plus moze ze 2-3zl premii

admin

Jesteś zainteresowany pracą w firmie PPUH Trex-Hal Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Trex-Hal Sp. z o.o. - Rybnik

PPUH Trex-Hal Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 1 Maja 26
    44-206 Rybnik