Egmont Polska Sp. z o.o.

Opinie o Egmont Polska Sp. z o.o.

wolnyczlek 2009-11-30 12:33:29
Biada temu kto zechce pracowac w tej manufakturze, gdzie cisna z czleka do ostatniej kropli i na wszystkim oszczedzaja.
Herbate do biura trzeba przynosic w kieszeni swoja, a jest mile widziane siedzenie za darmo po godzinach
Ewa 2010-08-06 13:50:12
Pamietam ja tez nosilam herbate w zakiecie...torebki z herbatka raz uzytej do kieszeni nie wkladalam - widac teraz tak oszczedzaja ze trzeba...ludzie faktycznie lubuja sie w wyscigu szczurow i sa do dupy.
Anonim 2013-06-14 22:59:41
To zależy do jakiego działu. Z mojego punktu widzenia nie mogę polecić tego zgniłego jaja. Psuje się tak, że niedługo i piękny Klif prześmiardnie.
Układy, wazeliniarstwo i lizodupstwo działają jeśli chcesz osiągnąć więcej. Jak tego nie lubisz lub uważasz za zwyczajnie niestosowne - odpuść tą "firmę".
Prezes nie wie nawet za jaką serię książek wręcza nagrodę.
anonim 2013-07-06 11:13:43
z wypłatami przynajmniej dla pracowników etatowych nigdy nie było problemów - pod tym względem wszystko jest ok. ale potwierdzam co do słowa wpis o zgniłym jaju..
zoo na MAXA 2015-04-15 00:25:21
Zwrot Sp z o.o. musiałeś skopiować z firmowej bazy gotowców, wapółczuje ....
sko 2016-05-08 13:13:17
Jeśli ktoś nie chce pracować w ten sposób, jak to jest na stanowisku redaktora prowadzącego jak piszesz @34r to może spróbować jako koordynator produkcji. Wtedy zadania to zapewnienie realizacji programu wydawniczego, zlecanie i koordynacja procesów produkcyjnych w zakresie print i post-print, a także współpraca z podwykonawcami oraz redakcjami.
Zostaw swoją opinię o Egmont Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egmont Polska Sp. z o.o.