Centrum Reklamy Graffico

Opinie o Centrum Reklamy Graffico

Aga

Pracuję w firmie Graffico od kilkunastu lat, osób z tak długim stażem jak ja jest w firmie wiele, zarówno w biurze jak i na produkcji. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Graffico wszystkich, którzy chcą się czegoś nauczyć, mają coś do powiedzenia i co ważne mają własne zdanie. Szefostwo mega otwarte, przyjaźnie nastawione do pracowników, nie zamiatające spraw pod dywan, rozwiązujące problemy tu i teraz. A co najważniejsze rozmawiające z pracownikami, liczące się z ich zdaniem. Szef kładzie nacisk na rozwój pracownika – cyklicznie szkolenia. Cele I zadania jasno określone, każdy wie, jaką rolę pełni w zespole. Tak naprawdę dla mnie w pracy ważna jest atmosfera- tu rodzinna, ludzie nastawieni do siebie pozytywnie. Zarobki adekwatne do kwalifikacji I wykształcenia. Z czystym sumieniem polecam!

@Bylypracownik

Dziękujemy za opinię. Jeśli chodzi o staż, aż 80% naszych pracowników, zarówno produkcyjnych jak i biurowych, jest z nami dłużej niż 3 lata, a spora część osób jest z nami po 10, 12 i 15 lat. Doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności, chęć oraz motywacja do pracy, umiejętność pracy w grupie i komunikacji ze współpracownikami oraz postawa w pracy ma dla nas największą wartość. Pracują z nami specjaliści w swojej dziedzinie, którzy chcą się nadal rozwijać. Specjalista to oprócz certyfikatu czy świadectwa, to człowiek z doświadczeniem. W każdej firmie i na każdym stanowisku. Staramy się tworzyć turkusową organizację z pozytywną atmosferą w pracy, dlatego zostają z nami tylko pracownicy, którzy są doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie i chcą przejąć naszą filozofię.

Kasia G

W Graffico pracuję ponad rok. Co mnie urzekło? Rodzinna atmosfera....Pracodawcy? Zazdroszczę tej pozytywnej energii każdego dnia i tych mega pomysłów!! Zawsze mają czas na rozmowę z pracownikiem, nie są obojętni na problemy zarówno pracownicze jak i osobiste a w tych czasach to naprawdę rzadkość!Co do zarobków to myślę, iż są adekwatne do pracy zatrudnionego, jego wiedzy i własnego zaangażowania.Ta firma ceni sobie ludzi kreatywnych i z własnymi pomysłami. Jest takie powiedzenie :" Jeśli nie spróbujesz to nigdy nie dowiesz się czy warto " , myślę, że jednak warto bo ludzie pracują tu po kilka lat!!!

Roman Śmiech

- odnoszą się do pracowników z szacunkiem - są wymagający, ale też wyrozumiali - starają się, by pracownicy czuli, że są istotni dla firmy - na ile to możliwe starają się odwdzięczać na różne sposoby, za wszelkie dobro, które pracownicy wnoszą do tej firmy

Roman Śmiech

Pracuję w GRAFFICO od ponad roku. Z tej perspektywy mogę stwierdzić jedno - idealne miejsce pracy nie istnieje, ale GRAFFICO nie jest od tego zbyt oddalone. Wszystko jest kwestią postawy, jaką przyjmiemy - możemy biernie oczekiwać, aż będzie idealnie lub samemu starać się, by tak było. Mogę tylko dodać, że Szef w takich sytuacjach motywuje, a nie przeszkadza. Co do Szefostwa - to ludzie z wizją, z otwartą głową i charyzmą, którą mogliby obdzielić połowę kraju, a i tak sporo by jeszcze zostało. Chcę napisać tylko to, co najważniejsze, więc nie będę się rozpisywał, a mógłbym. Dodam tylko, że ludzie pracują tutaj średnio po kilka lat, atmosfera w pracy generalnie jest przyjazna. Zarobki? Znam miejsca, gdzie zarabia się więcej, ale nie ma tam takiej atmosfery jak tutaj. To nie jest miejsce pracy dla kogoś, kto stoi z założonymi rękami i czeka na mannę z nieba, raczej dla ludzi ambitnych, którzy mają kontrolę nad własnym życiem, chcą się czuć potrzebni i zmieniać świat wokół siebie.

Ciekawi mnie ocena aktualnych doradców względem kultury pracy, która tu występuje. przeczytałem te ostatnia odpowiedź dotycząca sposoby świadczenia usług. posiadam doświadczenie ale moja praca chyba różniła się od tego wskazanego opisu. w jaki sposób wygląda teraz wdrożenie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Centrum Reklamy Graffico poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jak wygląda sytuacja handlowców? Kiedyś w internecie widziałem, że była dodawana oferta, ale jest w zasadzie archiwalna. Tu też opinie z tego co widzę nie są zbyt świeże. Mam doświadczenie, więc ciekaw jestem jakbym się sprawdził i przy tym rzecz jasna zarobił. Kojarzycie mniej więcej widełki placowe?

GRAFFICO Nowy wpis

W Graffico rekrutacja jest prowadzona permanentnie. Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi i szukamy najlepszych specjalistów, doradców klienta. U nas się nie handluje. Prezentujemy, diagnozujemy, pomagamy. Z zaangażowaniem i z empatią. Partnerska relacja naszego zespołu i Klienta jest dla nas najważniejsza. Równie ważne są design, estetyka i jakość. Chcemy tworzyć projekty, produkty, prototypy i elementy, które zachwycają i inspirują odbiorców oraz harmonizują przestrzeń publiczną. W GRAFFICO BOK (biuro obsługi klienta) zastępuje FOK (fantastyczna obsługa klienta). Jeśli nie jesteś „podawaczem ofert”, rozumiesz naszą branżę, potrafisz opowiadać o technologii, estetyce i designie, dobrze czujesz się wśród ludzi, masz na swoim koncie projekty samodzielnie zrealizowane od A do Z w systemie "zaprojektuj i wybuduj" - czekamy na Ciebie. Wyślij swoje CV na praca@graffico.pl

Czy w Centrum Reklamy Graffico zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Aga

Zmian pozytywnych jest bardzo wiele, rozwijamy się, spotykamy nie tylko w pracy, ale również poza nią;), produkujemy nowe elementy reklamowe, zdobywamy kolejnych partnerów biznesowych, firma jest turkusowa, otwarta na współpracę z nowymi ludźmi, także zapraszamy do zespołu wszystkich mających pasję i zaangażowanie, pozdrawiam Aga

Czesław
@Aga

A czy osoby bez doświadczenia też mogą zostać tu zatrudnione? Jeśli tak to czy Graffico oferuje jakieś szkolenia i kursy? Jak wyglądają początki w firmie?

@Czesław

Tak, jak najbardziej. Zarówno osoby doświadczone i niedoświadczone otrzymują od nas szkolenia specjalistyczne i w zakresie rozwoju osobistego. Graffico samo inicjuje szkolenia, ale chętnie realizujemy szkolenia indywidualne na różnych stanowiskach administracyjnych i produkcyjnych.

Jan
@Aga

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Spotkania poza pracą pewnie są , ale jedynie w strukturach biurowych lub prywatnie. Pracownicy z produkcji, raczej są traktowani jak mróweczki, integracje czy wspólne spotkania raczej nie są mile widziane, firmowe Święta, imprezy i wyjścia grupowe to raczej nie tutaj.

@Jan

Oj oj oj .. Żaden z pracowników nie jest traktowany jak mróweczka. Jesteśmy jednym organizmem, jeśli gdzieś coś zaczyna szwankować to ma to odzwierciedlenie na całej reszcie, również tej biurowej. Bardzo bym sobie życzyła by każda z udzielujacych się tu osób, założył działalność i zobaczyła jaki to jest "miód". Chętnie bym się u Pana zatrudniła ;) Nikt nikomu nie zabrania integracji, zawiązywania przyjaźni czy wspólnych wyjść ale praca to jest praca i wynagrodzenie za nią. Człowiek żeby żyć musi pracować a akurat w tej firmie walczy się o SWOICH LUDZI, tu nikt nie jest anonimowy, Od brygadzistą po szlifierza! Okres Covid pokazał ogrom sytuacja gdzie Szef się nie poddał i nie pozwolił sie poddać żadnemu z Nas, walczył o nowy produkt. Pokazał, że można nie czekając z założonymi rękami, chciałabym mieć tyle zacięcia i wiary co ten człowiek. I może, żeby nie było tak słodko, że to jakiś ton pochwalny..to napisze tak: jeste w Graffico od 5lat, zaczynałam od podstaw wszystkiego ;) z różnym skutkiem i efektem, dziś jestem bogatsza o doświadczenie, uwierzyłam w siebie i mimo, że często i gęsto moje zdanie i Szefa się mija to szanuję ogromnie jak Człowieka i Pracodawcę. Jak to mówią "ryby płyną tam gdzie głębiej, a pracownicy gdzie im lepiej" nikt nikomu nie broni szukać własnej, lepszej drogi. Ale szanujmy się i nie wymyślajmy głupot:) Pozdrawiam

Monter

ZOSTAWIENIE CV PO CZYM PO DWÓCH DNIACH MIAŁEM SIĘ ZGŁOSIĆ RANO DO PRACY, PO ZAPOZNANIU Z OTOCZENIEM I KOLEKTYWEM Z POMOCĄ P. PAWŁA ( KIEROWNIKA ) SAMODZIELNA PRACA.

PYTANIA CZY CHCĘ PRACOWAĆ? CV BYŁO ODPOWIEDZIĄ NA WIĘKSZOŚĆ PYTAŃ JAKIE MIAŁY BYĆ ZADANE PRZEZ P. PAWŁA (KIEROWNIKA )

Z czego wynika brak integracji na produkcji? Został on podkreślony w ostatnim wątku. Mam na myśli samych pracowników, nie organizują miedzy sobą niczego nawet na własną kieszeń? Opisze ktoś dodatkowo pracę PH? Widziałam parę dawniejszych ofert na Toruń ale bez widełek płacowych, jakie mogą być średnie zarobki? Warto byłoby się interesować pracą? jaka ocena?

Czy Centrum Reklamy Graffico organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry! Aktualnie nie organizujemy staży dla studentów.

Maria
@Centrum Reklamy Graffico

Witam, w sierpniu nie, a na bieżący rok? Kiedy można się ich spodziewać i jak długo by trwały? Ile osób jednocześnie będzie mogło się wtedy zapisać?

XX

Jakie godziny pracy ?

Layla

Bardzo zależało mi na zrobieniu praktyk w Graffico. Sztuka, reklama i marketing zawsze mnie pasjonowały. Nie oczekiwałam pieniędzy czy specjalnej opieki. Chciałam tylko czerpać inspirację od ludzi doświadczonych. Odbyłam rozmowę rekrutacyjną z pewną panią, zrobiłam zadane przez nią zadania i dostałam wiadomość, że praktyki są jak najbardziej aktualne, a reszta jest kwestią zdzwonienia się. Niestety, rozmyślono się. Próbowałam się skontaktować mailowo, ale nikt nie odpisywał i w żaden sposób nie zawiadomił mnie, że w Graffico nie ma dla mnie miejsca.

Super

Jest super

Xxc

Kasują opinie

zainteresowany

Jak wygląda sytuacja konstruktorów? (usunięte przez administratora)Czy zdarzają się wyjazdy w teren? Na jaką stawkę można liczyć? No i ogólna opinia

@zainteresowany

Dziękujemy za zapytanie! Nasi konstruktorzy pracują stacjonarnie, ale sporadycznie zdarza się, że wyjeżdżają na konsultacje technologiczne z inwestorami lub audyty. Kwestie warunków współpracy omawiamy podczas rekrutacji z osobami, które spełniają nasze oczekiwania jeśli chodzi o kwalifikacje i filozofię turkusowej firmy. Właśnie trwa rekrutacja na stanowisko konstruktora. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV na adres praca@graffico.pl

Czy pracownicy Centrum Reklamy Graffico chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Jeszcze przed pandemią koronawirusa odbywały się cykliczne wyjścia i wyjazdy integracyjne - nasi pracownicy uczestniczyli w koncertach, wydarzeniach sportowych, paintballu, zajęciach na strzelnicy. Gdy tylko robi się cieplej, kilka razy w miesiącu organizujemy firmowego grilla i wspólne śniadania. Obecnie ta aktywność jest mniejsza, co wynika wprost z przepisów epidemiologicznych.

PS

(usunięte przez administratora) Tak jak pisali poprzednicy, umowy na najniższa krajową i `premie uznaniowe` wyplacane jak sie chce i kiedy chce. (usunięte przez administratora) no i co powszechne- w przypadku nawet drobnej awarii jakiegos przetu wrecz koniecznosc przypisania komus winy i obicazenie finansowe. ktos przedemną napisał jeszcze o katalogowaniu i profesjonalnych narzedziach- Proszę nie żartować. Tylko niewielka ilosc narzedzi jest profesjonalna bo doswiadczenie was nauczylo ze niekiedy warto wydac 300zl wiecej i kupic markowy sprzet a w innym wypadku odwrotnie. Wszelkie procedury formalne sa maksymalnie upraszczane. Firma w internecie wykreowana na potentata w branzy a w praktyce ilosc zatrudnionych, lokalizacja i jakosc reklam ponizej średniej. (usunięte przez administratora)Firma niejednokrotnie byla potraktowana przez wiekszego klienta jak chlopiec do bicia. Niestety nikt z tego nie wyciągał wniosków. Byla tez wspolpraca z Visotec w brodnicy. po powrocie ze spotkania wygladali trochę jak Borat w tym filmie- Podpatrzone w Visotec aby ludziom w Graffico zylo sie lepiej i dostatniej;) dzis pracownik jest a jutro nie ma, to ogromna bolączka firma zarzadzana na zasadzie `tu i teraz` bez perspektyw i z duzą rotacją pracowniczą. Może sluzyc jedynie jako trampolina do lepszej pracy- tak bylo w moim i wielu przypadkach. To czego sie tu sam nauczylem wykorzystałem u innego pracodawcy ktory zaoferowal mi znacznie wyzsze wynagrodzenie i lepsze warunki pracy. Polecam świezym pracownikom chcacym przejść szkołe życia, nie polecam bardziej doswiadczonym bo zrobicie krok w tył

Bylypracownik
@PS

Bardzo rzeczowa wypowiedź. Ja np premi nigdy nie zobaczyłem Ale od święta ktoś jakieś 200zl dostał. Szefostwo świetnie kreuje wizerunek firmy. Znam firmy które w 15 czy 20lat urosły do miana potentatów. Graffico rozwija się powolutku i brakuje pomysłów na inwestycje czy lepsza organizacje pracy. Warto by było rozbujac tą firmę jak np wspomniany visotec. Ale do tego trzeba wykwalifikowanej kadry TECHNICZNEJ. Wykwalifikowani siedzą tylko w biurze i orzą jak mogą A produkcja rządzą chłopaki z wioski. Trochę jak w tym filmie 'kasyno z Robertem de niro

@Bylypracownik

Cieszymy się i zawsze podziwiamy firmy, które w 15 czy 20 lat urosły tak bardzo, że posiadają na rynku monopol. Graffico nigdy nie aspirowało do bycia korporacją, zawsze kładliśmy nacisk na rodzinny i przyjazny charakter firmy, dążąc do zarządzania turkusowego. To jest dla nas najważniejsze. Chcemy przychodzić do pracy a nie do roboty, co u firm korporacyjnych jest zjawiskiem odwrotnym.

Bylypracownik
@Aga

Akurat co do ludzi z długim stażem to bym dyskutowal. Można wymienić na palcach jednej ręki. Wyplaty nie są ani dobre ani zle. Są przeciętne dlatego na dłużej zostają ludzie nie szukający wyzwań. Szkolenia to od niedawna tak naprawdę. Generalnie kadra produkcyjną nie jest wykwalifikowana i wszystko opiera się na doswiadczeniu ludzi, na czele z kierownikiem produkcji który ma wykształcenie zawodowe i pracuje po 250h w miesiącu;)

@Bylypracownik

Podpowie mi ktoś czy przy obecnej trudnej sytuacji firma może rekrutować?

@Piotr

Piotrze, faktycznie wiele firm jest obecnie w trudnej sytuacji. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników, udaje się nam wychodzić z tego ogólnoświatowego kryzysu obronną ręką - pracujemy, produkujemy, montujemy. Oczywiście z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa i higieny! Z uwagi na fakt, że w obecnej sytuacji staramy się dbać o naszych pracowników i ich rodziny, to im w pierwszej kolejności chcemy zapewnić pracę i stabilizację. Nie prowadzimy rekrutacji, ale mamy nadzieję, że to się wkrótce zmieni! Jeżeli chcesz, wyślij nam swoje CV na adres praca@graffico.pl. Odezwiemy się niebawem! :)

xxx
@Piotr

Ta firma w pierwszej kolejności zaczela od zwolnien swoich pracownikow, wiec cała ta odpowiedz Graffico do pana pytania to jedna wielka sciema!bylem dobrym pracownikiem a jednak polecialem ,lacznie 15 osob!

@xxx

Musieliśmy pożegnać się z kilkoma osobami - tak jak wiele innych firm w Polsce, i nas i naszych kontrahentów początkowo dotknął kryzys oraz wielka niepewność o przyszłość. Była to dla nas trudna decyzja, okupiona wieloma godzinami zastanawiania się, w którą stronę chcemy iść i z kim chcemy iść. Ustaliliśmy, że przede wszystkim będą z nami pracownicy z najlepszą postawą, doświadczeniem, umiejętnościami i elastycznością co do zmiany stanowisk pracy. Cóż, wszyscy mamy nadzieję, że ta sytuacja trudna zarówno dla nas pracodawców, jak i pracowników w najbliższym w czasie wróci do normalności.

Kasia G

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrum Reklamy Graffico?

Graffico

Bardzo dziękujemy za uwagę - każda opinia jest dla nas cenna i traktujemy ją bardzo poważnie. Jak Pan słusznie zauważył, jesteśmy dużą firmą i przy tak pokaźnej liczbie Klientów mogą przydarzyć się nam drobne potknięcia. Dostrzegamy je sami lub z pomocą naszych klientów i silnie pracujemy nad ich poprawą - dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas usprawniać funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa. Chcielibyśmy przyjrzeć się Pana sprawie dokładniej - bardzo prosimy o kontakt pod adresem graffico@graffico.pl lub pozostawienie swoich danych - na pewno ktoś z managementu się z Panem skontaktuje.

Siec paliw moja

Firma w ktorej nie ma dobrej komunikacji pomiedzy dzialami, przewija sie wiele ludzi bez konktetnej wiedzy fachowej (usunięte przez administratora) Klient na serwis musi dlugo czekac, dzial handlowy daje zbyt wysokie kwoty za usluge/towar ( oczywiscie jak szacownie sie odezwie) i dlatego w tej firmie jest tak a nie inaczej. Na nasze zapytania w kwesti realizacji nowych projektow nie uzyskalismy odpowiedzi, oczywiscie znalazlem inne firmy. Ogolnie nie polecam rozmow z pracownikami bo dzisiaj sa a jutro ich nie ma.

@Siec paliw moja

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Reklamy Graffico - Toruń

• Jak się pracuje w Centrum Reklamy Graffico?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Reklamy Graffico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Reklamy Graffico?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Reklamy Graffico?

Kandydaci do pracy w Centrum Reklamy Graffico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Reklamy Graffico