logo DGT Sp. z o.o.

DGT Sp. z o.o.

Straszyn

Opinie o DGT Sp. z o.o.

ttt 2012-05-07 16:38:19
kilka lat już minęło jak tam pracowałem, ale to nie jest normalna firma. Tzn. normą jest brak płynności, opóźnienia z płaceniu pensji, dziwne i niezrozumiałe awanse, niesamowicie skomplikowane układziki. Choć biznesowo firma wciąż ma potencjał to jako pracodawca tragedia
Były_pracownik 2012-12-03 01:21:38
od 10 lat nie pracuję w DGT, to tak się pogorszyło ?
Wtedy płacili na czas, do 10 ego była wypłata.
Faktycznie coś z zarządzaniem tą firmą jest nie tak, jeśli przez 10 lat tak się pogorszyło, Ciekawi mnie ile osób jest na konstrukcji z kadry sprzed 10 lat ?
do_anonima 2014-11-20 10:12:07
to karta multisport świadczy o tym czy pracodawca jest dobry? Nie lepiej dać pracownikowi pieniądze żeby sam nimi rozporządzał zamiast uszczęśliwiać go na siłe jakimiś kartami multisport czy pakietami zdrowotnymi?
JJ 2015-02-11 07:42:19
Jedna z niewielu innowacyjnych firm w regionie. Wiele do zarzucenia do kadry kierowniczej ale ze względu na potencjał i dotychczasowe osiągnięcia takie firmy trzeba chronić.
chetny 2015-12-17 08:42:18
Witam,
jakie są zarobki w DGT? pojawiają się nowe stanowiska? jak atmosfera?
Berek 2016-05-20 22:06:23
Bardzo szanuję naszą firmę i to jak w niej jest, nie jest to oczywiście tajna agencja rządowa, więc może bez przesady, jest fajnie i normalnie tutaj..
Zostaw swoją opinię o DGT Sp. z o.o. - Straszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGT Sp. z o.o.