"MERKURY" Włodzimierz Bożyk

Starogard Gdański

Opinie o "MERKURY" Włodzimierz Bożyk

alibaba 2015-08-27 11:09
Oczywiście nic się nie zmienia... Maria tylko plotami żyje !!! Co to jest za pusta baba, szydercza, kpi sobie z pozostałych pracowników jakby nie wiadomo kim była!!! Tam panuje mobbing i tego sie nie da ukryć!!
JabkaBowyk 2015-12-10 14:09
Ja uważam że jest to firma dobra i szanowana. Pracownicy też są ok więc @alibaba się grubo myli!!! Naprawdę polecam te firmę. Szef jest wspaniały i ma dobre serce. Siedziba jest czysta, dobrze rozplanowana i zaopatrzona we wszystkie potrzebne rzeczy.I nie wierzcie ludziom którzy piszą negatywne komentarze bo tu naprawdę warto się zatrudnic
Krysia z aleji 2017-01-17 10:59
Aaaa to fakt. Maria lata jak opętana :))) jest tam od wszystkiego, taki podaj , posprzątaj, pozmaiataj . A CZUJE się jakby wszystkie rozumy pozjadala . Buractwo ogólnie tam pracuje . Dla ludzi na wyższym poziomie , odpada . Klimat nie do wytrzymania . Chyba , ze ktoś pragnie się uwstecznić, wtedy polecam :))))
Zostaw swoją opinię o "MERKURY" Włodzimierz Bożyk - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "MERKURY" Włodzimierz Bożyk