IPM Materace Marian Popiołek

Papowo Toruńskie

Opinie o IPM Materace Marian Popiołek

majster 2016-02-01 13:58:09
masakra... to nie jest firma tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie pracuja za granica za 3 tysiace zlotych i ludzi maja za nic poprostu... wiem bo sam tego doswiadczylem. wyzyskiwanie ludzi i brak poszanowania dla zwyklego czlowieka,, zenada. nie pracowalem jeszcze w trak poje... firmie... mam nadzieje ze skarbowka im sie dobierze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
pracownik 2016-03-30 11:56:02
firma masakra posiada 3 przydupasow genek bialy i zaufany ma tez swoich konfidentow którzy kradna a innych oczerniaja bo przez to oni nie moga za duzo ukrasc a co do szefostwa to popiolek wielki prezes a nie potrafi odebrac telefonu i nie potrafi powiedziec pracownikowi na czyn stoi dzwoni jak mu sie przypomni po 2 miesiacach i jaworski wielce kultularny niemiec co przyjezdza do niemiec i nie potrafi porozmawiac z pracownikem wiecznie ma pretesie obraza sie jak maly dzieciak powicmy burak z niego praca fajna ale ludzie to masakra
Zostaw swoją opinię o IPM Materace Marian Popiołek - Papowo Toruńskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPM Materace Marian Popiołek