HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech

Słupno

Opinie o HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech

zainteresowany 2012-08-27 15:30
Dzień Dobry

Czy ktoś zna tą Firmę, opinię o jej funkcjonowaniu, komfort pracy, zarobki, narzędzia, atmosfera? właśnie pojawiło się ogłoszenie o pracę? proszę o opinie czy warto tam aplikować? Dzięki
poszkodowany 2013-06-29 16:52
Nie polecam. Właściciel jest potwornym[usunięte przez admina]. Do tego czesc wypłaty jest n[usunięte przez admina] Jak ma zły humor bo mu klient podapadnie to potrafi obcinac prowizje.
xz 2015-02-25 13:49
Witam,

Czy ktoś pracował w tej firmie jako pracownik biurowy? Jakieś opinie na temat tej firmy i pracy w niej?
jacek 2016-04-21 22:45
Witam, a powiedzcie mi, czy zdarzają się tu nadgodziny, czy praca w weekendy?
PoszukajCzegosInnego 2017-01-29 08:50
Odradzam prace w firmie hermes. zapieprzasz i nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz. umowa najnizsza krajowa reszta pod stolem. przychodzisz sie uczyc i debil ktorego bili w szkole drze na ciebie morde bo czuje sie kims wreszcie waznym. ty nic nie zmienissz bo przeciez chcesz pracwac. a kierownik taki sam. to chore miejsce, chora atmosfera. wszystko chore.
Xzxzxz 2017-02-21 06:38
Na jakim stanowisku tak jest.?
Miki 2017-04-19 11:36
Faktycznie Sławek właściciel firmy to straszny narwaniec a do tego wszystkiego jeszcze oszust . Firma na bardzo niskim poziomie ceny niektórych produktów wyższe nawet o 100 % niż oferuje konkurencja kilka przykładów.
Drabiny ciężko było się odnaleźć z ceną nawet na tą tańszą o niższym obciążeniu gdzie konkurencja dawała niższą cenę na lepszą drabinę tej samej marki. W katalogu były szczypce izolowane Code 1000v a te barany wysłali najtańszyszit z geko zwykle nie izolowane i nawet nie wiedzieli w czym jest problem jak im to zgłosiłem.
Zostaw swoją opinię o HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech - Słupno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HERMES Spółka Jawna Krystyna Zalech, Mieczysław Zalech