Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Modema

Pracowałeś w firmie Modema i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-06-22 12:20:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jako klientka sklepu przy ul. Grazynskiego w Bielsku-Białej muszę napisć ze jestem bardzo ale to bardzo zadwolona i ciszę sie ze jest taka strona na której można wyrazic swoja opinie na temat tego sklepu
Otóz obsługa wspaniała dziewczyny zarówno z parteru jak i z piętra bardzo miłe, chętne do pomocy w wyborze kreacji nie wiem ile zarabiaja ale w mojej opinie nalezy im sie godna zapłata.
Ostatnio w sobote tj 20.06.2009 dokonywałam zakupu sukienki byłam bardzo zadwolona, zarówno czarnulka jak i blondyka z piętra które mnie obsługiwały okazały sie niezmiernie pomocne w wyborze kreacji za co jestem im ogromnie wdzieczna. Zyczyłabym sobie takiej obsługi w kazdym sklepie.
Muszę napisac rownież o fakcie którym byłam niezmiernie poruszona , oczywiscie pozytwynie . Otóz któregos dnia dokonałam zakupu sukienki w białe i czarne kwadraty po wypraniu czarne kwadraty zafarbowały białe wiec sukienka zrobiła sie szara. podeszłam z tą sukienką do Pani z Parteru. Pani poogladała sukienkę i nie zadawajac zadnych pytan bo w sumie nie było o co pytac wszystko było widac zaproponowała abym za wartosc tej sukienki cos sobie wybrała byłam do łez wzruszona i zaskoczona . Tak tez zrobiłam wybrałam sobie zakiet w którym chodze i z ktorego jestem zadwolona bo jest swietnie uszyty. Ceny sa u Was troche wyzsze ale wszystkim klientom zwłaszczam paniom poleceam ten sklep, ja nigdy nie wyszłam z tego sklepu z pusta torbą . A wy dziewczyny sprzedawczynie tak trzymajcie aby tylko szefostwo Was doceniło, czego serdecznie Wam zycze . Z pozdrowieniami Wasza klientka ULA M
zdjecie uzytkownika
Monika - 2010-01-06 14:07:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Ja również jestem bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczona z jakości obsługi w tym sklepie. Panie tam pracujące były bardzo miłe i pomocne. Dzięki temu w 15 minut wybrałam odpowiednią dla siebie kreację z której jestem BARDZO zadowolona. Dziękuje:) tak trzymać;)
zdjecie uzytkownika
Ela - 2011-01-15 21:36:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.
Z miłą chęcią chciałam pochwalić personel w tym sklepie, panie pracujące tam są nie miernie pomocne i miłe. Za każdym razem jestem wspaniale obsłużona, i wychodzę z uśmiechem na twarzy:-) życzyła bym sobie takiej obsługi w każdym sklepie.
Pozdrawiam serdecznie.
zdjecie uzytkownika
Małgosia - 2011-06-15 22:59:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.
Z wielkim zadowoleniem chciałam wystawić bardzo pozytywna opinie temu sklepowi.
Miałam przyjemność dokonać tam zakupu sukienki, która potrzebowałam na wesele jako matka panny młodej, poleciła mi to miejsce koleżanka która była zachwycona obsługa oraz towarem. postanowiłam wybrać się w to miejsce, panie skierowały mnie na pół piętro, gdzie obsługiwała uśmiechnięta drobna pani z długimi czarnymi włosami, , zaraz powybierała mi rzeczy do mierzenia, na nie które nawet bym nie spojrzała, dobrała mi taka sukienkę ze aż na patrzeć się na siebie nie mogłam, do tego dobrała mi dodatki, no coś nie samowi tego, z tak cierpliwa, miła i ciepła obsługa, jeszcze nigdy się nie spotkałam, jestem zachwycona, z wrażenia przy kasie zapomniałam pinu do karty:-) a na weselu każdy zachwycał się moim ubiorem.
Polecam z całego serca ten sklep, wspaniały towar, wystrój, oraz obsługa a zwłaszcza na półpiętrze:-) pozdrawiam moją panią;-)
Będę polec ten sklep każdemu, bo w porównaniu z tymi innymi sklepami, oraz obsługa, a zwłaszcza w centrach, stwarzacie nie samo wita konkurencje.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-05 19:13:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witajcie! szukam pracy jako sprzedawca- jakie zarobki ten sklep oferuje pracownikom? umowy są na stałe czy na zlecenie? są jakieś szkolenia dla pracowników bez doświadczenia? jak zespół? same dziewczyny?:)
zdjecie uzytkownika
balbina - 2014-04-14 22:29:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jestem transwestytą, bardzo miła obsługa, wys kultura oraz olbrzymie wyczucie, gorąco polecam, buziaki
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modema

Twoj email:
Wiadomość: