Opinie o TESCO w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TESCO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TESCO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Ostrów Wielkopolski

ona Nowy wpis

Podobno ze stawkami u nich też nie jest źle na takich kierowniczych stanowiskach @nude warto się starać bo i droga do awansu jest szybka można daleko zajść

ala Nowy wpis

To prawda z karta znizkowa dla pracownikow. Nie wiem z jakiego miasta jestes ale w Lublinie nie ma szans na prace w Tesco. Praca beznadziejna ale z powodu braku innej i to miejsce jest oblegane. Oto Polska wlasnie.

nikt_istotny Nowy wpis

Jak ktoś szuka pracy w TESCO to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Firma Tesco (Polska) Sp z.o.o poszukuje pracownika do Sklepu znajdującego się w Warszawie przy ul. Sosnkowskiego 1c (U... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718296?keywords=&region=

?

oszukana zapewne miala umowe zlecenie i zatrudnianiem nie zajmuje sie tesco tylko firma zewnetrzna. a skoro zlecenie to umowe mogą rozwiazac w kazdej chwili, niestety. i tak to nie raz jest ze ktos przychodzi na pare dni, stwierdzaja ze sie nie nadaje i i nie ma sensu trzymac nieroba dalej nastepny i czasami tak do znudzenia. wiem bo pracowalam kiedys

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie TESCO? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
oszukana

nie polecam stoiska z tekstyliami (F&F) - TESCO EXTRA Ostrów Wlkp.. Nie wiem jak jest na innych działach, ale w tym dzieją się dziwne rzeczy. Zatrudniają Cię, każą w jak najszybszym tempie zaakceptować umowę - przychodzisz do pracy, pracujesz kilka dni, po czym stwierdzają, że się "nie nadajesz" i wyrzucają. Na dodatek nie robi tego kierownik, ale podrzędny pracownik. Czy to jest okej? Nie sądzę... Niestety - takie są realia.

zibi

anonim - 2013-06-07 20:37:42 Hej, pracuje ktoś obecnie na kasie w Tesco? Może ktoś napisać dokładnie ile się zarabia? Czy potrącają z pensji za różnice kasjerskie? Jeśli tak to od jakiej kwoty? Idź do (usunięte przez administratora),jest znacznie lepiej.

ANONIM

CZEMU KASJEREK NIE MA NA 6 RANO KIEDY PRZYHODZE NA ZAKUPY OD RANA BO PO PRACY ZAWSZE WJADE I COŚ SIĘ PYTAM TO ZAWSZE SLYSZE ZA ODPOWIEDZ JA NIE JESTEM KASJERKĄ BO ZASTĘPUJĘ A KASJERKA PRZYCHODZI NA 8 A PANI PRACUJĘ W PUNKIE OBSŁUGI KLIENTA TYLKO DOJRZAŁEM ZE PISAŁO NA PLAKIETCE LIDER NIE MIŁA PANI.TO PO CO JEST TEN SKLEP OTWIERANY O 6?

ela

W tesco na Majorka źle się zaczyna dziać...

to poprostu zenada jak ta niby firma trakuje pracowników a pani kerownik (usunięte przez administratora) nawet nie potrafi uszanowac zaÅ�oby narodowej wysyÅ�a ludzi do pracy a sama siedziw domu ?? to chyba cos nie tak poprostu czerwonie swiatÅ�o i wypad za burte stanowcze NIE dla kierwonictwa i powodzenia dla tych biednych pracowników nie wspominajac o tym ze czeÅ�Ä� z tych pracowników prawie od roku ciagnie same nocki ale oczywiscie panie kierownik twierdzi ze oni nic nie robia i nic tam nie znacza to by byÅ�o na tyle:)

xxx

CO to za firma gdzie zarabia sime mniej niz na ukrajinie a to niby polska tak dobze wyszła z kryzysu wstyd szkoda gadac

firma niedbająca o pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Ostrów Wielkopolski

TESCO