Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

Macie kuurwa swojego prezesa

Ze sklepu na fotel prezesa - Spółki takie jak kombinat zawsze padały łupem polityków, ale naprawdę nie przypominam sobie, by którakolwiek partia po wygranych wyborach kolonizowała spółki tak łapczywie, jak zrobił to w ostatnim półroczu PiS - mówi "Wyborczej" Tadeusz Aziewicz z PO, w przeszłości przewodniczący komisji skarbu państwa, dziś, po objęciu władzy przez PiS, jej szeregowy członek. - Oni robią to z otwartą przyłbicą, jakby od tego zależała realizacja ich programu. O rozmowę z ministrem Jackiewiczem na temat zmian w Polskiej Miedzi prosiliśmy kilka razy. Nie zareagował. Stworzyliśmy raport zakończonej już "dobrej zmiany" w należących do KGHM spółkach. Rady nadzorcze i zarządy wymieniono już we wszystkich. I do wszystkich wprowadzono politycznych nominatów. I jeśli osiem lat temu na "liście Jackiewicza" znalazło się 20 nazwisk działaczy PO, to dziś jest ich dwa razy więcej. W Miedziowym Centrum Zdrowia prezesem został Piotr Milczanowski , były radny sejmiku województwa poprzedniej kadencji. W partii uznawany jest za człowieka obecnego ministra skarbu. Przez pewien czas typowany był nawet na wojewodę dolnośląskiego. Ostatecznie musiał się jednak zadowolić posadą w Lubinie. Jacek Karwan jesienią ubiegłego roku walczył o mandat posła z ramienia PiS w okręgu legnickim. Dostał jednak tylko 3,3 tys. głosów. Na pocieszenie został wiceprezesem w należącej do kombinatu spółce Lubinpex . A do jej rady nadzorczej dokooptowano Bogusława Węgla , kojarzonego z minister Elżbietą Witek byłego burmistrza z jej rodzinnego Jawora. Prawdziwy polityczny nalot przeżyło Metraco . W jego radzie nadzorczej znajdziemy m.in. byłego PiS-owskiego wojewodę Krzysztofa Grzelczyka (w ubiegłym roku przegrał we Wrocławiu wyścig o senatorski mandat). Znalazło się w niej również miejsce dla przewodniczącego legnickiej rady miejskiej z PiS Wacława Szetelnickiego (kandydata PiS na prezydenta Legnicy w 2014 r.). A także dla Sebastiana Chojeckiego , członka PiS z Lubina, byłego radnego powiatu lubińskiego. W Centrozłomie Wrocław fotel prezesa objął Lesław Grajewski , szef PiS we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Do spółki przyszedł on wprost z prowadzonego sklepu z galanterią skórzaną w pobliżu wrocławskiego Rynku. W radzie nadzorczej spółki Inova znalazło się z kolei miejsce dla asystenta senator PiS Doroty Czubowskiej - Mieczysława Krzywego . A w radzie spółki Nitroerg SA - dla Wiesława Sagana , ostatniego wojewody legnickiego z ramienia AWS.

koAlicja
@Macie kuurwa swojego prezesa

I co tak Cię boli że Prezesem został sprzedawca z PiS, przecież C W to firma typowo zajmująca się handlem poczekaj jeszcze daj mu czas a zobaczysz że będzie najlepszym sprzedawcom w tym sklepiku.

alien
@koAlicja

Ale tego prezesa już wywalili razem z jego ekipą. Pewnie wrócił do swojego sklepiku a reszta na bezrobocie bo kto chciałby takich... zdążyli przez pół roku rozpieprzyć wszystko. Teraz jest facet, który zebrania robi. A do wrocławia wzięli handlowca, który sprzedaje nie tylko stal bo wszyscy normalni pouciekali a to co zostało sami widzicie. Porażka jadą na firmach, które im zostały po tych co odeszli ale jeszcze moment i to też stracą pewne osoby nie odpuszczą. Aż mi czasem normalnie szkoda. A oni myślą, że wszystko jest ok i sami się podkładają dając informacje nie tym co trzeba. POWODZENIA I róbcie tak dalej bo my dzięki temu mamy więcej kasy.

sosnowiec

a co tak się posypali we wrocławiu a? gdzie tarka i czemu jeszcze alka trwa??

damian

banda złodziei i łapówkarzy! wszyscy w tej firmie kradną!!

macierewicz
@damian

Oj Damian!!! Pamiętaj władza nie lubi krytyki....

Ttt

To jest już koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Stefan

A jakie są opinie na temat zakładu zbrojarni Oława co do jakości zbrojenia - czy kontrolują wytopy ?

As

Pozamiatane

jaś

najlepiej opisują sytuacje słowa piosenki Lady Pank - Zostawcie Titanica a dał się to jeszcze uratować, brak słów i nerwów szkoda

Były prcownik

niestety ale Centrozłom w takiej formie zarządzania otoczony nie kompetentnymi pracownikami nie utrzyma się na rynku i nie pomoże mu nawet 70 letnia tradycja ...potrzebne są głębokie zmiany i ludzie z szeroką perspektywą dla tego przedsiębiorstwa...mają możliwości, może jeszcze finanse ale nie mają pomysłu jak to wszystko ogarnąć a są bardzo proste metody i środki żeby stali się znowu poważnym graczem na rynku...ale nie będę pisał dalej co trzeba zrobić gdyż są tam ludzie którzy biorą za to pieniądze....

Były prcownik

premie to mit

tolek

zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany

Anal

A ten krysa się głupkiem zrobił bez kompetencji.

I love miszcz w

A ten krysa się głupkiem zrobił bez kompetencji.

obserwator

Zatrudniają osobę np. która miała kiedyś z centrozłomem sądy a teraz jest DYREKTOREM ŁÓdz

Bawełkiewicz-kretyn

Kiedy zmiana Zarządu? Jest termin najbliższej Rady?

dawid

złodziejska firma zarządzana bandą oszustów politycznych ze schetynkiem na czele dziadkiem z policji którego trzeba było schować.oszusta

jahwe
@dawid

teraz to masz kompetentnych ludzi, pokaż choć jednego

On

Witam pracowałem w tej firmie i jedno mogę powiedzieć, że jest jeden wielki bajzel.Pan Dyrektor to jest ale jakby go nie było. Jak zapytasz o coś to stale nic nie wie. Poza tym dają kupe oświadczeń do podpisania, nawet jak nie dotyczy danego stanowiska pracy. Musisz podpisać i koniec. A w razie czego to przecież podpisales zarządzanie! Zdecydowanie nie polecam.

gang_bang

Defraudacja majątku firmy... Czy nikt już tego nie kontroluje ??? Brak złomu ??? Przecież można jeszcze pociąć kontenery, szyny, elementy infrastruktury.... Byle były stalowe...

były

Tak, "Masz tu zarządzenie, przeczytaj, podpisz że się zapoznałeś, zastosuj". Tak w skrócie, powodzenia jeszcze raz miłej pracy.

były

Szkolenia ha, ha jak się sam wyszkolisz. Awans jak kogoś zepchną bo będzie niewygodny to wskoczysz. Dostaniesz odpowiedzialność za mienie nad którym nie do końca masz nadzór. Jak zgłosiliśmy na policje kradzieże złomy dwukrotnie i przedstawiliśmy to dyrektorom to i tak nie miało to wpływu na rozliczenie inwentaryzacji i noty obciążeniowe trzeba było zapłacić. Powodzenia miłej pracy i rozwoju.

on

nie jest już aktualna oferta

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław