Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

Nie zadowolony

Niestety jestem zawiedziony dyrektor oddzialu w Kaliszu mysli tylko o sobie i swojej prowizji ludzie na placu i w biurze sie dla niego nie liczą . Nie polecam

Kópa
@Nie zadowolony

Jakiej prowizji? Przecież każdy wie że "boki" to najlepsza prowizja.

Maystro
@Nie zadowolony

Jakbyś był przed emeryturą to też byś patrzyła żeby się nachapać .Dobrze mają tylko trolle z którymi Dyr kręcił lody pnąc się do góry i ci co donoszą na kolegów i biegają co 10 minut zamiast zając się pracą.Optymalny pracownik to taki który się nie odzywa i robi wszystko bez wahania najlepiej żeby miał uprawnienia na wszystko kierowca,przepalacz,spawacz,operator żurawia ,sortowacz,mechanik .Wszystko to za magiczne 3 tyś zł pod warunkiem że miesiąc będzie pełny , no i nie może zapomnieć że w jego miejsce jest za bramą 10 kandydatów

Patrycja

@Lider, może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Wypowiedzi poparte argumentami są bardziej wiarygodne. Twój wpis jest bardzo krótki i nie wiadomo do czego się konkretnie odnosi. Rozumiem, że nie zgadzasz się z informacjami użytkownika @Driwer?

Kierowca

Robert wczoraj byłem na rozmowie w Kaliszu jako kierowca . Jeśli Cię interesuje zarobek w granicach na rękę 2.5-2.7zl to idź. Firma centrozłom zatrzymała się z w 1998roku z wypłatami . Zapomnieli ze mamy 2018 MASAKRA

Patrycja

@Robert, zawsze warto wysłać CV do Centrozłom i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Dla pracownika to doskonała okazja to lepszego poznania swojego przyszłego miejsca pracy. Każdy pracownik ma inne oczekiwania, dlatego zrozumiałe jest, że opinie będą się różnić i najlepiej samemu dowiedzieć się jak wyglądają warunki pracy. Czy zamierzasz aplikować w najbliższym czasie?

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Patrycja

@Kópa, co rozumiesz pod pojęciem "boki"? Czy możesz to wytłumaczyć? Niektóre osoby na forum mogą nie zrozumieć twojej wypowiedzi. Czy w tym momencie są poszukiwani nowi pracownicy do firmy Centrozłom? Czy nowo przyjęta osoba, może liczyć na umowę o pracę? Może wiesz coś na ten temat?

Patrycja

@Nie zadowolony, Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować i uzasadnić. Twój wpis opiera się na hasłach i jest bardzo ogólny. Czy próbowałeś rozmawiać ze swoim przełożonym w firmie Centrozłom? Może da się to jakoś rozwiązać już na etapie rozmowy?

Prezes

Na jaki poziom zarobków może liczyć prezes takiej spółki państwowej ? Obowiązuje kominówka ? Wiem, że w innych spółkach lubińskiego kombinatu zarząd zarabia grosze, ale dodatkami sobie wyrównują chyba... No bo kto by chciał na gołej pensji ?

Zawiedziony

Straciliśmy nadzieje ze będzie lepiej. Upolitycznienie firmy ja zabija. Mamy 4 prezesa w ciągu kilku miesięcy, barak perspektyw na przyszłość. Ja się ewakułuje i wszystkim proponuje to samo.

Jacek

Może ktoś napisze kilka informacji o pracy w firmie we Wrocławiu? Jaka jest atmosfera?

Patrycja

Osoby wypowiadające się w wątku o firmie Centrozłom, proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy. Jeżeli ktoś z Was posiada świeże informacje o tej firmie lub chciałby ją polecić innym osobą, proszę podzielcie się swoim komentarzem.

Patrycja

@sloggi, proszę opanuj negatywne emocje. Nie są one potrzebne nikomu z nas i nie wpływają pozytywnie na merytoryczność dyskusji. Jeżeli Twoja opinia o firmie Centrozłom jest negatywna, proszę uzasadnij ją we właściwy sposób. Rozumiem, że Twoje niezadowolenie wzbudzają sprawy płacowe. Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy?

Operator Fuscha

Zarobki są wyższe niż u konkurencji, zawsze terminowe, wszystko legalnie, nic pod stołem.

Steffek

Polecam oddział w Kaliszu. Ładne dziewczyny tam pracują ????

Zarobki sa adekwatne do stanowiska, ja przeszedłem z konkurencji jakis czas temu i wiem jedno tu jest lepiej: oficjalne zarobki, przestrzeganie prawa pracy, były spore podwyżki. Legendy o wynagrodzeniu 2300 pisze ktoś kto chyba nie zna firmy. Teraz hate-u są popularne. Być może to konkurencja.

cieć
@Marcin

Marcin i po cholerę głupoty piszesz. Jaka konkurencja - poważne firmy taki Centrozłom mają nie napiszę gdzie. Człowieku dopisz do końca 3tys handlowiec z Ciebie taki, że nie dziwi mnie kompletnie co Twoi byli pracodawcy Ci zaproponowali żebyś mógł inną pracę dostać. Widzisz świat jest mały niestety.

Pracuj jako Hejter ...

Ooo 'Pytać na forum czy warto zatrudnić się w firmie - to świadczy o niedojrzałości. Każdy człowiek dojrzały do podejmowania decyzji i odpowiedzialności za nie sam podejmuje decyzje o zatrudnieniu w danej firmie. Jednej osobie odpowiadają warunki pracy, innej nie, ale pytać o to innych- to słabe , zwykłe nieudacznictwo i tyle, tak samo jak plucie na firmę po zwolnieniu się i odradzanie innym. Tobie nie wyszło, Twoja sprawa, i szanuj innych ludzi, no ale jeżeli nie szanujesz sam siebie ......... to czego wymagać'

KOJAK
@Pracuj jako Hejter ...

Każdy dojrzały człowiek zanim zwiąże się z daną firmą stara się dowiedzieć o niej jak najwięcej i jak najrzetelniej - właśnie po to żeby móc podjąć decyzję o ewentualnym zatrudnieniu. I samo forum nie jest jedynym miernikiem wiedzy na ten temat ale nie ukrywam, ze bardzo pomocnym. Zadziwiające, że firmy które nie mają się czego wstydzić nie kasują wpisów i pracownicy nie wstydzą się a wręcz są dumni, że pracują w danym środowisku. Widzę, że kompletnie nic się nie zmienia a swoją drogą system siedź cicho i głośno donoś u nas się sprawdza i jeszcze za to płacą. Jeżeli nie masz kręgosłupa moralnego i 3tys chcesz mieć w kieszeni co m c przychodź przyjmą Cię z otwartymi rękami.

Lutek

Kocham fora internetowe i idiotów w nich piszących , dawaj pisz że jestem jeszcze większym ...

Stachhu
@Lutek

Bo jesteś (usunięte przez administratora)

Yhy
@Lutek

Brzmi jak zioło

Wasyl

A Ukraińców zatrudniają już na handlowców?

Kolano

A pro pos kierownika to pracowaliśmy kiedyś razem i fakt prostak ze wsi ale podobno nie było lepszego chętnego na to stanowisko i za te pieniądze. Tobie koleżanko radzę rozgladnac się za czymś lepszym.

Oława rules
@Kolano

Nikt nigdy go nie lubił

Staszek

Panowie w grupie siła! Zbierzmy się i zróbmy z nim porządek !

Były

Malutka jest tam liczba zatrudnionych anonimowe wyzwiska internetowe są bez problemu rozpoznawalne na "live" się ktoś popisał ...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław