REMDRO Sp. z o.o

Opinie o REMDRO Sp. z o.o

anonim 2010-07-20 20:23:46
O kim mowa?
RICO 2010-09-07 20:25:08
ODRADZAM z mocnym naciskiem na Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-09-28 09:38:37
Co takiego odradzasz? Więcej szczegółów proszę.
lux 2011-06-03 10:32:33
Witam wszystkich którzy chcą pracować w Remdro. W skrócie: jeżeli ktoś lubi zamiast rozmowy krzyk- polecam pracę po godzinach, przymusowa praca w soboty za 100 zł do ręki, ogólna dyskusja nie podoba się to się zwolnij itp. Panowie mają po dwie firmy i jedyny sposób zarządzania to próba zakrzyczenia rozmówcy, ciągłe ataki nieraz nie wiadomo o co, ogólnie ludzie zakrzyczeni wszyscy i robią całymi dniami. ważniejsze są psy niż ludzie. Nie widziałem u (usunięte przez administratora) normalnej rozmowy z podwładnymi wszystko krzyki. Szefom nieraz nie podoba się że" ziemia jest okrągła" to też krzyczą że jest się debilem imbecylem i matołem, co by nie było wiedzą lepiej, w końcu prowadzą swój biznes. jeżeli ktoś ma inną alternatywę to niech korzysta chyba że lubi słuchać różnych inwektyw- stanowczo odradzam.
anonim2 2011-09-29 20:49:35

ja również odradzam prace w REMDRO SA. nie ma slow które określały by prace w tym kołchozie. Kłamstwa oszustwa brak człowieczeństwa dla pracowników. wszyscy wykorzystywani do ostatnich sił a i tak na koniec słyszy się wyzwiska na swój temat. ODRADZAM !!!!!!
LUDZIE SZANUJCIE SIĘ!!!!!
zleceniobiorca 2012-02-09 21:34:22
teraz już wiem, dlaczego na mnie nakrzyczał, ( tak podziękował za zamówienie ) chyba jakiś Pan \"szef\"
taki standard - szkoda mi Pana, życie takie fajne,
z Moskwy bedę ściągać asfalt, a od nich już nie kupię, pozdrawiam krzykacze :)
znawca człowieka 2012-02-09 22:01:33
a co poradzisz, prostak zawsze prostakiem będzie i zawsze słoma w butach mu się znajdzie hahaha ludzie dzielą się na rozumnych i prostaków taki świat
buahahaha 2012-02-09 22:04:22
firma po zbóju, do dzisiaj się nie dorobiła działającej strony internetowej, widać cała firma jest w budowie tak jak ich strona buahahahahaha
c. 2012-05-17 21:33:21
Padurek, to bardzo porządny facet.
efefe 2013-05-27 11:47:20
odpuść sobie Remdro, szkoda Twoich nerwów
wer 2013-06-10 19:59:27
Omijać szerokim łukiem, ludzie piszecie że to kołchoz, w kołchozach się tak nie darli, jak sobie przypomnę tam pracę to przypomina mi się film o obozach koncentracyjnych albo o obozach pracy w rosji. jeszcze nigdy nie widziałem aby mieć siłę od rana do wieczora mordę drzeć. widziałem jak koleś maszynę przyjechał naprawiać, tyle słów usłyszał że masakra. Szefów powinni wysłać na zawody w krzyczeniu, pewnie razem 1 miejsce by zajęli. masakra. A ciekawe czy dostali już na przyłączenie wody i odprowadzenie ścieków. czy dalej jadą na żywca.
czy ja wiem? 2013-07-05 23:26:02
kocham!!!
xxxx 2013-07-27 20:20:17
Praca w Remdro tak wygląda, że....czekasz na wypłatę, która płacą na dwie tury lub 3 do tego mocno spóżnione tury, jak pisał poprzednik zero kultury, szacunku, wiecznie są pretensje, opierdzielanie bez powodu- no a do tego oczywiście trzeba pracować, pracować i jeszcze raz pracować.Firma do niczego i bez przyszłości...ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kick 2013-08-22 22:19:32
Witam! A czy kobiety też tam pracują? I jak są traktowane?
Rychu 2014-02-12 18:33:27
(usunięte przez administratora) jest chorym człowiekiem a ja jestem chory że tam pracowałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
baza 2014-03-10 00:42:53
Witam. Rychu, kto jest chory? Bo usunęli. Trzymaj sie chłopie, powodzenia. Tylko odpowiedz prosze, jak mozesz.
Albo 2014-06-09 11:59:32
Oprócz krzyków są krzyki, na całe szczęście nie pracowałem tam za długo, ale warto było zobaczyć małego i dużego (właścicieli) jak na wzajem krzyczą na wszystkich, zapewne tak kształtują charakter swoich pracowników :) Nie żałuję że tam pracowałem, przynajmniej wiem że można w niezłą kupę wejść, jednocześnie doceniam nowych pracodawców, co by nie było to już jestem uodporniony na wiele słów i sposób ich wypowiadania. To jest coś co jak się nie zobaczy ( usłyszy na własne uszy) to się nie uwierzy.
Widziałem jak koleś do serwisu przyjechał i naprawiał maszynę, podczas rozmowy z szefami miałem wrażenie że zacznie uciekać z placu, prosta rozmowa a krzyków tyle że w Betardzie chyba słyszeli- koleś z serwisu oczywiście powiedział dwa słowa, a został zrugany jak nie wiem. Dawno nowości już nie słyszałem, ciekawe czy dalej tylko jedna firma paliwo im chce dostarczać. Pracuje tam ktoś jeszcze??
tomek 2015-01-26 15:19:44
oo, dobre pytanie, ja popieram kolegę wyżej. W tym roku już skończę studia i chciałem za jakąś konkretną robotę się wziąć w zawodzie najlepiej i wtedy już i dlatego pomyślałem o własnie tej firmie. Dajcie znać czy mam w ogóle jakieś szanse się dostać czy wymagają już 2, 3 lat doswiadczenia w zawodzie?
renata 2015-03-30 16:20:29
popieram jedno z poprzednich niedawnych pytań, a mianowicie czy jako osoba młoda i dopiero chcąca zdobyć doświadczenie zawodowe mam jakiekolwiek szanse na zdobycie zatrudnienia w tej firmie. boję się że firma o takim prestiużu i takiej renomie może nie chcieć jednak inwestować w młodych poszukiwaczy pracy jak ja
hitem 2016-05-12 12:06:22
@wania a jako kto chciałaś podjąć tutaj pracę? Firma działa w branży sprzętu drogowego, a to chyba dość ciężkie zajęcie dla kobiet. Podejrzewam, że pytałaś o jakieś biurowe stanowiska. Nie wiem czy kogoś potrzebowali ostatnio
Zostaw swoją opinię o REMDRO Sp. z o.o - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMDRO Sp. z o.o