Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Żywiec S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Grupa Żywiec S.A.?

Firma bardzo słaba,strasznie biurokracyjna,niedbająca o klienta. Ceny ma gorsze na grupę żywca od innych hurtowni.Rozliczanie opakowań to jakiś absurd. Rotacja ludzi szalona.

Dariusz Nowy wpis

Ceny może gorsze lecz lodówkę dostajesz, promocję przed konkurencją, wymiany przetrminow itd.

mariusz

JA NIE UKRYWAM SWOICH DANYCH IMIE JEST PRWDZIWE . PISZECIE ZE JEZDZILISCIE I SPRZATALISCIE W LODOWKACH, JA MA SKLEP CZTERY LATA KULAWO Z GRUPA ZYWIEC BYLO OD POCZATKU A PRZEZ OSTATNIE SIEDEM MIESIECY NIKT MNIE NIE ODWIEDZIL. JAK PYTALEM TELEFONICZNIE PRZEDSTAWICIELA KIEDY MNIE ODWIEDZI TO MIMO UMOWIONEGO SPOTKANIA TO I TAK MNJIE OLAL BO JA KUPUJE W MAKRO A JAL ZAPROPONOWALEM ABY MI WSADZIL DO SKLEPU NOWSZA ALE ZA TO WIEKSZA LODOWKE TO MNIE OLAL I NIE ODEZWAL SIE DO DZIS. GALERIA ALKOHOLI KATOWICE SIKOESKIEGO 18

Dariusz Nowy wpis
@mariusz

Czego się dziwisz bo nie rozumiem ? Zadzwoń do makro niech Ci wstawią lodówkę ( nie wstawią) podobnie jak piwa po terminie nie wymienią. Grupa odwrotnie

Waldi

Ależ dobrze musi się wam tu pracować. Taka cisza jakby firmy nie było!!!

Dandiego Nowy wpis
@Waldi

Bo praktycznie nie ma tego co było kiedyś na Bałtyckiej 33. Ciekawe czy dyr. Chabierski dalej zajmuję stołek w tej firmie? Może ktoś się wypowie ? Fajny mentor był z niego oraz prezes K.Malecki również.

Czy po rozmowie w Grupa Żywiec S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Igor

Podpowiedzcie mi jakie warunki do pracy ma w firmie przedstawiciel handlowy. Jaki jest system wynagrodzenia?

Dandiego
@Igor

Mogę Ci powiedzieć jak było 13lat temu jak siedziba była na ul. Bałtyckiej 33 ????

Czarek

Szkoda, że nikt nie chce podpowiedzieć zainteresowanym coś o pracy.

Ciekawski

Czesc Chcialbym zapytac jak wyglada obecnie sytuacja w Grupie Żywiec dzial Logistyki, Transport i jego monitorowanie czy ciezko jest ? relacje pomiedzy szefem a pracownikami perspektywy rozwoju jak rowniez praca zwalniaja czy przyjmuja ?

gdfg

Rekrutowali na kierasa ds sieci regionanych, kogos przyjeli?

Kocham piwo

@las oczywiście, że znajdą chętnych, a z pewnością jednego - mnie. Wysłałem cv na stanowisko przedstawiciela handlowego w dziale detalu i sieci lokalnych. Wymagają doświadczenia na takim stanowisku, nie podali ile, ale ja mam na szczęście aż 5 lat :D Więc ta piękna robota będzie moja!

karolinka

nie słyszałam nic o jakichkolwiek większych zwolnieniach w tej firmie. ale też należy wziąć pod uwage to co pisał użytkownik w poprzednim komentarzu, to jednak duża i rozpoznawalna marka i do tego jest wielki popyt na ich produkty więc nie wierze tym bardziej w zwolnienia u nich, liczyłabym raczej na jakieś większe zatrudnienia raczej

Pic na wodę fotomontaż

A czy dobrze kojarzę temat, że ostatnio w Grupie Żywiec były jakieś duże zwolnienia? Zastanawiam się czy w niedalekiej przyszłości można liczyć na jakieś oferty pracy, bo trzeba przyznać, że GŻ jest mocną, rozpoznawalną marką na rynku. A na taką liczę by móc się rozwijać. Powiedzcie czego wymagają od swoich kandydatów ?

lll

pracowałam w biurze, krótko bo podupadłam na zdrowiu, trafiłam do szpitala. Jestem przekonana, że ta praca się do tego przyczyniła (stres, walka z czasem, brak czasu na jedzenie czy wc). Jak wyszłam ze szpitala to dostałam telefon, że "mogę już nie wracać do pracy". Nie zmartwiłam się :) praca dla osób o silnych nerwach i końskim zdrowiu :D

Zeus

Witam wszystkich. Poszedłem na rozmowę rekrutacyjną jak każdy, który planuje dalszą karierę w branży FMCG. I jak dla każdego nie ma to większego znaczenia jaka to jest grupa, ważne aby praca dawała satysfakcję i można by się dalej realizować w sprzedaży. Dlatego z politowanie spojrzałem na Panią rekruterkę, która zadała mi pytanie dlaczego wybrałem ich firmę. Firma na której jest duża rotacja nie ma się czym szczycić. Dlatego nie firma była powodem mojego wyboru. Zestaw pytań typu przysłowiowe 10 zastosowań ołówka wskazuje na brak kreatywności działu rekrutacji. Brak sensownych pytań i odchodzący od zawodu wskazuje na częste błędnie decyzje w sprawie wyboru pracowników. Dlatego średnio co 3 miesiące oferta pracy jest aktualizowana. Biorąc pod uwagę samą rozmowę stwierdzam, że praca nie należy do najprzyjemniejszych. Otrzymałem telefon od Pani, że niestety znaleźli lepszego kandydata. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać bo ja już pracę znalazłem i to w lepszej firmie. A po czym stawierdza ona, że znalazła lepszego kandydata. Brak asertywności z jej strony wskazuje tylko na błędy jej szefa w przyjęciu kogoś takiego do pracy. Wiadomo, że w takim grupach przyjmuje się przede wszystkim posłusznych bogobojnych pracowników. Odradzam rozmowę no chyba, że ktoś lubi zbierać takie doświadczenia. Życzę wszystkim znalezienia pracy, która da Wam przynajmniej tego minimum satysfakcji

Prawdziwy handlowiec

Jeśli chodzi o stanowisko (szumnie nazywane) przedstawiciel handlowy - to w Żywcu PRACA DLA [usunięte przez moderatora]. Na rozmowie rekrutacyjnej sprawdzali mnie pod kontem umiejętności sprzedaży, na szkoleniach uczyli sprzedaży a w codziennej pracy wymagano aby przykleił więcej plakatów niż konkurencja, układał piwo w lodówkach, na półkach - wszystko to oczywiście pod wielką presją aby wszystko wyglądało idealnie, a nikt nie wymagał ode mnie sprzedaży na sklepach . CZUJĘ SIĘ OSZUKANY przez tą firmę ( pracowałem w Grupie Handlowej, w Żywiec Trade jest odrobinę inaczej) bo ogłaszali i zapewniali, że szukają Handlowca a zrobili ze mnie MERCHANDISINGERA od sprzątania lodówek. Przed zatrudnieniem w tej firmie byłem handlowcem z dużym doświadczeniem w rynku i 30-tką na karku a pracę "mercza" to się proponuje absolwentom i ludziom bez doświadczenia. Na szczęście szybko udało mi się uciec z "tego czegoś". Ps. Obiecali też samochód do dyspozycji prywatnej a okazało się, że wolno jeździć w miarę swobodnie tylko max 20-30 km wokół komina a jak chcesz dalej to musisz pisać podanie które najpierw trafia do kierownika a po jego akceptacji do dyrektora tak, że możesz czekać na odpowiedź dwa tygodnie jeśli Twoja grupa działa dalej od centrali.

Oddział zarządzany bardzo nieudolnie. Najlepiej mają tu koledzy osób z wyższych stanowisk. Zarobki są niskie w stosunku do ilości wykonywanej pracy. Praca tylko dla wytrwałych. Nie polecam osobom o słabych nerwach.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Poznań

Grupa Żywiec S.A.