Vitbis

Złotoryja

Opinie o Vitbis

Monika 2009-10-11 21:20
nie polecam, marne zarobki, [usunięte przez moderatora] zanieczyszczenia powietrza rozpuszczalnikami [usunięte przez moderatora] mozna sie naćpać zadarmo, no i ta atmosfera w pracy jak w filmie Psy.... takie mieso leci ze bez 4xk....na wstepie nic sie nie dowiesz, omijać szerokim łukiem
gosia 2013-09-11 09:42
zgadzam sie z toją opinią moniko
nick 2014-10-16 14:09
Ja z kolei dobrze wspominam pracę w firmie. Poznałam tam bardzo miłe osoby i uważam, że atmosfera jest dużo lepsza niż w korporacjach. Zarobki - jak wszędzie.
ona 2015-02-10 14:53
ktos moze cos jeszcze napisac czy sa tu jakiejs normy czy jest ciezko dla kobiet?? i w ogole ?? :P
monika K. 2015-06-25 22:47
Nie jest źle, jak ktoś chce pracować. Akord to akord, trzeba liczyć się z tym, że tutaj ,,czy się stoi, czy się leży, 1200 się należy,, nie przejdzie...
NAKI 2015-08-17 13:40
Akord Akordem ale jeśli nie wyrobisz normy nie powinni ci płacić mniej niż minimalna krajowa 1291 zł.
beta 2016-04-24 22:11
tam zawsze jest praca... nawet ciekawa, można spotkać nawet miłych ludzi...choć zdarzają się oczywiście wyjątki
Paula 2016-09-30 23:29
To jest poprostu obóz pracy. Smierdzi marne zarobko ale wszystko mozna przeżyć ale najgorsi sa ludzie ktorzy tam dlugo pracują jak hieny czekaja tylko zeby komus cos nie wyszlo. Tragedia
kakadu 2016-10-13 10:21
Niestety wiekszosc negatywnych opinii prawdziwa.marne zarobki a ludzi w całej firmie traktuje się jak śmieci.chyba ze ktoś pracuje ponad 16 lat i należy do rodziny.reszta jest poprostu pomiatana.
piła 2016-10-13 10:57
marne zarobki to w twoim słowniku jakie oznaczają konkretnie kwoty wynagrodzenia? kolego konkret a nie plotki
kakadu 2017-02-20 14:21
konkret jest taki ze najnizsza krajowa dla zwyklego czlowieka i zero szans na podwyzke a juz napewno nie na to zeby ktos Cie docenił.

Po twoim stosunku do mojego komentarza wnioskuje ze mozesz byc głownym zainteresowanym i dlatego piszesz w ten sposób.

nie tylko moj komentarz ocenia negatywnie zarobki i firme.
Maja 2017-04-03 13:07
Pracujesz w Vitbis? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Vitbis - Złotoryja
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitbis