Profil firmy Gerda 2 Sp.Zo.o

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Gerda 2 Sp.Zo.o

anonim 2011-04-28 21:51:36
Teraz to już Skarem nie G2 w sezonie produkcja a w zimę odśnieżanie strefy ekonomicznej,oczywiście jak się sprawdzisz w sezonie za najniższą krajową nie wymagają grupy jedyny plus hhhhhhhhhhhhhhhhe pozdro paniczu [usunięte przez moderatora]
bzzz 2014-12-20 11:59:22
Chcesz depnąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to tylko w gerdzie
olka 2015-10-24 03:08:22
@bzzz moze napiszesz coś wiecej, nie wiem nawet czy tam pracowałeś czy jesteś niezadowolonym klientem. Mnie to tylko zastnawia jak oni rekrutują do pracy, bo podobno wybieraja po prostu najlpesze Cv jakie się wyśle no i to skutecnzie skraca cały proces, to na plus jest u ncih w firmie z tego co wiem.
pracownik 2015-12-13 09:41:55
Panie Prezesie Bardzo proszę się przyjrzeć osobą których zatrudnia firma Karabela Pon A..yk na stanikach ! To szok !
tutsi 2015-12-13 14:28:37
Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Obecnie podobno na złe się nie zmienili. Ja sam będę aplikował jak tylko coś się zwolni
dama 2016-02-23 18:53:34
Witam czy w gerdzie jest praca dla kobiet??
toji 2016-04-23 17:32:19
Z tego co wiem to w biurze pracują kobiety @dama, więc można powiedzieć, że miejsce jest, trzeba jedynie poczekać aż pojawi się konkretna oferta, zarobki przekraczają 2000 złotych netto z tego co mi wiadomo.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerda 2 Sp.Zo.o