Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Gerda 2 Sp.Zo.o

Pracowałeś w firmie Gerda 2 Sp.Zo.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-04-28 21:51:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Teraz to już Skarem nie G2 w sezonie produkcja a w zimę odśnieżanie strefy ekonomicznej,oczywiście jak się sprawdzisz w sezonie za najniższą krajową nie wymagają grupy jedyny plus hhhhhhhhhhhhhhhhe pozdro paniczu [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
bzzz - 2014-12-20 11:59:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chcesz depnąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to tylko w gerdzie
zdjecie uzytkownika
olka - 2015-10-24 03:08:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@bzzz moze napiszesz coś wiecej, nie wiem nawet czy tam pracowałeś czy jesteś niezadowolonym klientem. Mnie to tylko zastnawia jak oni rekrutują do pracy, bo podobno wybieraja po prostu najlpesze Cv jakie się wyśle no i to skutecnzie skraca cały proces, to na plus jest u ncih w firmie z tego co wiem.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-12-13 09:41:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panie Prezesie Bardzo proszę się przyjrzeć osobą których zatrudnia firma Karabela Pon A..yk na stanikach ! To szok !
zdjecie uzytkownika
tutsi - 2015-12-13 14:28:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Obecnie podobno na złe się nie zmienili. Ja sam będę aplikował jak tylko coś się zwolni

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerda 2 Sp.Zo.o

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: