logo Trattoria La Pina

Trattoria La Pina

Piaseczno

Opinie o Trattoria La Pina

pracownik 2012-03-29 21:26:03
nie poleciła bym tej pracy nawet najgorszemu wrogowi. szefowie oszuści na każdym kroku kombinują i co chwila zwalniają pracowników. nawet byli zdolni do tego żeby zatrudnić pracowników z innej restauracji żeby tamta upadła, i po miesiącu wszystkich zwolnili. dwa razy proszę się zastanowić zanim pójdziecie tan na rozmowe
pracownik 2016-06-04 22:29:53
Potwierdzam opinię.Pracowałam tam i to fakt że pracodawcy bardzo , bardzo nieuczciwi. Bardzo duża rotacja pracowników , jeśli szukacie sezonowej pracy na trzy tygodnie lub miesiąc, fajerwerków się nie spodziewajcie, ale można dorobić na wakacje , głowy nie urywa ale parę złotych będzie, potem odejdźcie i tyle, bo jeśli nie zrobicie tego sami to zostaniecie wywaleni pod byle pretekstem. Prawda jest taka że zanim podpiszecie jakieś umowy o pracę z którymi się zwleka ( tym samym pracujecie na czarno ) to już tam za chwile nie pracujecie i tym sposobem , okradną was z niedopłaconych pieniędzy, z ubezpieczenia no i oczywiście kto by nie chciał mieć pracowników cały rok i nikomu nie dać dnia urlopu prawda cwaniaki ??? dobrze kombinujecie i dziwie się że tak długo wam się udaje, ale może ktoś się jednak wkurzy i zafunduje wam urząd skarbowy razem z inspekcję pracy. Naturalnie tego wam życzę z całego serca i bardzo się cieszę że kontakt z wami to był jakiś drobny incydent w moim życiu .
Zostaw swoją opinię o Trattoria La Pina - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trattoria La Pina