logo FORMATIQ Sp. z o.o.

FORMATIQ Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o FORMATIQ Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy 2014-06-12 19:54:17
Po kilku miesiącach pracy - niestety, jeden wielki zawód. Początkowe obietnice prezesów pt. "nie jesteśmy korporacją i nie pracujemy jak korporacja" "z nami można wszystko ustalić, dogadać" "w żaden sposób nie ograniczamy zarobków przedstawicieli" to wszystko tylko obietnice. Wymagana własna działalność, jedne z najniższych zarobków w branży, codzienne szczegółowe raporty i tabelki (raport na całą stronę A4 jest wg prezesów "lakoniczny" .....), inwigilacja i węszenie "gdzie byłeś i co robiłeś" i totalne oszczędzanie na wszystkim, na czym się da ... Wszystko to powoduje kiepską pracę w chorej atmosferze za marne pieniądze. Nie polecam nikomu, to w sumie najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałem.
Specjalistka 2014-07-20 18:47:28
Przez ponad trzy lata pracowałam w tej firmie na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu. Bardzo dużo się w niej nauczyłam. Poznałam ten biznes od podszewki. Odeszłam ponieważ musiałam wyjechać za granicę. Na temat firmy Formatiq mam zupełnie inne zdanie niż mój przedmówca, ale każdy ma prawo do swojej opinii. Moje 3-letnie doświadczenia to miła atmosfera i dbałość o pracownika.
PH 2014-08-04 10:21:07
Taaakk.. bo najlepiej mieć w firmie super furę, zero obowiązków i niezłą kasę!
Takimi kryteriami dziś myślą ludzie. Szkoda tylko, ze Ci mający doświadczenie i dobrą pozycję na rynku nadal szukają pracy.
Przedstawiciel Handlowy 2015-01-10 13:31:11
Samochód służbowy i telefon to narzędzia pracy Przedstawiciela Handlowego a nie - jak się niektórym wydaje - jakiś luksus ... To oferuje każda firma, która wymaga od handlowca podróży przez pół Polski. Natomiast ci, co "mają doświadczenie i dobrą pozycję na rynku" pracują bez przerw za godziwe pieniądze. Ale przecież nie mogę zabronić nikomu pracy za miskę ryżu w marnych warunkach ... Życzę powodzenia wszystkim aplikującym ... ;-)
Zuza 2015-11-13 11:22:29
Witam.
Widziałam ogłoszenie na asystentkę wsparcia działu sprzedaży. Czy wiadomo coś więcej, m. in. jakie faktyczne wymagania, zarobki?
majak 2016-05-14 16:33:55
poza tym, że firma nadal działa w branży ogólnie pojętego zarządzania nieruchomościami, to chyba nie zmieniło się zbyt wiele @gisn. Dziwne, że nadal nie mają swojej strony internetowej, przez co panuje taka niewiedza o nich i to jest największym problemem wg mnie
Zostaw swoją opinię o FORMATIQ Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORMATIQ Sp. z o.o.