brak logo

Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"

Bierutów

Opinie o Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"

anonim 2008-11-30 19:56
Słowa kojarzące się z Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus":
Najbardziej nie podobało mi się w Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus":
lila 2009-12-08 16:10
TRAGEDIA!
anonim 2010-08-31 18:51
lila - 2009-12-08 16:10:26

TRAGEDIA!

nie bylo i chyba nie jest tak żle,napewno kiedys bylo gorzej mokra robota:)teraz nowa hala , maszyny itd, nawet płace lepsze:)chyba nikt w bierutowie nie płaci tak dobrze!mam na mysli firmy produkcyjne...no i soczki tez są w porządku.Oj wypiło sie tego do wszyskiego:)Praca jest cięzka fizyczna, czasami mniej fizyczna i wtedy trzeba sobie ją dobrze rozplanować:)pracowalem tam jakis czas temu,no dosyc dawno :)i mile wspominam ten czas,Pozdrowienia dla józków grześków bogusiów "zasypy" z nimi były czystą przyjemnością:)no i pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]mechaników:)
dobrze żarło.... 2011-09-08 20:31
i zdechło, to chyba zalicza padaczke albo kryzys tak slyszałem,pzodownicy pracy sie pozwalniali to chyba nie jest zbyt dobrze
romek 2016-05-20 23:11
kursy, wynagrodzenie odpowiedniej wysokości.. nie mówiąc już o prestiżu jaki osiągasz po roku czy dwóch :)
truskaweczka 2016-11-15 22:24
zakupiłam dżem w nadziei smaku zapachu przypominającego letnie smaki . Jednak po otwarciu czar prysł i niestety nie tylko czar ale całe moje wyobrażenie rzetelności i jakości firmy Anna -Plus . Przyznam sie szczerze czegoś tak okropnego i wstrętnego na naszym krajowym rynku jeszcze nie jadłam. Dżem jest bez smaku, wręcz czuć same polepszacze po prostu OKROPNY jak w ogóle można takie ''coś '' dopuścić do sprzedaży . moja rada z daleka omijać ta firmę i jej produkty .
Zostaw swoją opinię o Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" - Bierutów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"