Opinie o PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA w Legionowo

Jak długo trwa proces awansu w PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA?

Renata Nowy wpis

Sklepy są już wszystkie pozamykane

Na jakie benefity można liczyć w PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA?

Były pracownik Nowy wpis

Nie ma już żadnego sklepu.zbankrutowala!

Klient z nocy.

Witam wszystkich!!! To co się dzieje w Pacie w Legionowie to tragedia. Starsza pani która tam pracuje w okularach jest nieprzyjemna arogancka wg. Brak słów. Byłem świadkiem jak mówiła do klienta dlaczego tak śmierdzi że ma się umyć jak chce tu przychodzić, A jak nie to wynocha robotnik ktory wracal z pracy się odwrócił A ona pryska zapachem i do ludzi w kolejce mówi Śmierdziuch, nawet jak się w nocy przyjdzie po alkohol to potrafi zapytać co nie śpisz tylko latasz tu !! To chore jak potrafi się odezwać do czlowieka, jakiś czas temu była nowa pracownica którą ochrzaniala przy ludziach zero skrupułów wg. Dziwię się że szefostwo nie widzi takich rzeczy i nic z tym nie robi, nie jestem pierwszy i ostatni który widzial taka sytuację i w nocy nie chętnie chce tu przyjść by nie słuchać tego typu słów po co przyszles albo czego chcesz. !!!! Kilka razy obslugiwala mnie taka czarna dziewczyna z tatuażem na szyj czy nad ranem czy w nocy zawsze uśmiechnięta, mila, sympatyczna kulturalna aż chce się przyjść. Więcej takich pracowników jak ona. Szefostwo powinno wyciągnąć wnioski z takiego zachowania nie milej Pani która pracuje. Pozdrawiam

Klietka
@Klient z nocy.

Musze i chce zająć stanowisko w tej sprawie

Klietka
@Klient z nocy.

Szanowny ,szanujący i stary dobry i odpowiedzialny personel.Jako stała klientka tego tak potrzebnego punktu w tym miejscu i otwartego dla późno wracających klientów z pracy takich jak ja.Odpowiadam :od kilku lat ja i moi sąsiedzi robimy zakupy w tym sklepie i tylko dzięki tym paniom i tej pani jakoś ten sklep i ta obsługa wygląda.Kilkukrotnie byłam świadkiem jak ta opisana przez Ciebie Pani musiała wychodzić za lady kiedy tworzyła się kolejka i przywoływać młodą "nową" do pracy bo przestawała z chłopakiem pod sklepem "randkując" ,to jest żenada.Pani w mojej obecności prosiła żeby koleżanka powtóciągu za lade.O panach śmierdzących i nie mówię tu o powracających robotnikach z pracy,to ja mogę coś tu powiedzieć,bo to ja klientka osobiście zwróciłam temu panu "śmierdźącemu"uwagę,bo nie sposób było wytrzymać w kolejce podczas gdy jedna nowa"młoda"stała za stanowiskiem pracy uchacha na z kolesiem na schodach.Takie panny jak ta ,której już dzięki że nie ma,i jeszcze często jedna gruba młoda która również wystaje na papierosku z kolesiem (w nocy) psują wizerunek i reputację tego sklepu i pań które pracują już długo i z uprzejmości i przyjemnością jesteśmy sprawnie miło obsługiwani.Nie pisz więc drogi szkalujący bzdur.Ja zawsze jako klientka pijanemu,śmierdźącemu, przeklinającemu zwrócę uwagę wszędzie,tym paniom mogę tylko współczuć,że muszą się z takimi borykać a szefostwu podziękować,że one jeszcze są bo i młoda która wystawała i druga młoda gruba która wystaje pod sklepem do niczego się nie nadją i psują wizerunek tego miejsca. Pozdrawiam klientka

Beti
@Klietka

Może tak klientka a nie klietka???Już samo to świadczy o twoim poziomie intelektualnym ????????????

kierowniczka

Polecam pracę w pat pat. Ale tylko uczciwym pracownikom, gdyż dla leni nie ma tu miejsca.

Beti
@kierowniczka

A co ma uczciwość do lenistwa???Mylisz pojęcia...właśnie takie głąby tam pracują ????

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
hahaha

Masakra czytam pozytywne opinie i nie wierzę. Śmiech mnie ogarnia normalnie. Ktoś tu napisał,że to chyba mamusia z córeczką takie bzdury wypisują i raczej ma rację. Nie znam osoby, która odeszła z tej firmy bez uszczerbku w portfelu. Po prostu Boże widzisz i nie grzmisz. Jak żyć Pani Marylo ???? Odpowiedz Pana Dariusza: KRÓTKO hehe heheh

Pikolo
@hahaha

Najgorszy z możliwych pracodawców. Nie dostałam pensji za prawie trzy miesiące...ciągłe zwodzenie, unikanie..że to ,tamto ,sramto...Aż przypuszczalnie moją ostatnią pensją przed odejściem podzieliły się dwie osoby,które trzymały sztamę w sklepie na Miedzeszynie i każdego pracownika przekręcały na manka, niedobory, kradzieże itp.itd...żeby same mogły się nachapać. Dlatego nikt tam miejsca długo nie zagrzał....????????????????

aaaa

Polecam, bardzo dobre warunki pracy.

rafał
@aaaa

albo jesteś tzw kierowniczką albo pracujesz u nich bardzo krótko

@rafał

A dlaczego albo albo? Nie uwierzysz. Pracuję 2 lata, kierowniczką nie jestem i dobrze mi z tym

Alex12345
@rafał

Dokładnie...tzw.kierownictwo robi przekręty, kombinuje, a potem cała wina spada na zwykłego pracownika. Jedna sitwa i klika...a????

Aneta

Są tu jacyś pracownicy PAT&PAT? Bardzo chętnie poczytam o tym, jak się tam pracuje. Kierownictwo dobrze traktuje ludzi? Są jakieś systemy motywacyjne?

Zażenowana
@Aneta

Wystarczy przeczytać starsze opinie. Nic się nie zmieniło a nawet uważam, że teraz jest jeszcze gorzej! Nie zaczynajcie tu pracować!

Hej, czy w firmie PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA płacą za nadgodziny?

Jużniezaadowolona

Nie. No cos Ty :- ))))))

Bolo

Czy firma zmieniła lokalizację? Widziałam informacje, że zamknięte jest na stałe?

@Bolo

A gdzie to widziałeś na świętokrzyskiej

Czy dyżury międzyświąteczne w PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA obstawiają najmłodszymi stażem?

Zenek

Upadłość nie wyplacaja pieniędzy są żenujący zamykają sklepy jeden za drugim

X

Nawet nie podejmuj tam pracy upadłość nie wyplacaja kasy

Jaką macie atmosferę w firmie? Mam zamiar aplikować i proszę o jakieś wskazówki.

Luidzi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o pracy w firmie?

Aneta

@ekspedientka, chcesz powiedzieć, że nie otrzymałaś ostatniej pensji w pełnej kwocie? Czy PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA wyjaśniła Ci powód takiego działania? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi w tej kwestii.

Aneta

@ekspedientka, czy pomimo braku zawarcia umowy pomiędzy Tobą i pracodawcy jakim w tym przypadku jest PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA warunki uzgodnione na rozmowie kwalifikacyjnej powieliły się w praktyce? Jakie są jeszcze Twoje doświadczenia z tym miejsce pracy? Twoja wypowiedź będzie interesująca dla innych użytkowników.

ekspedientka
@Aneta

Z doświadczenia to wiem jedno. Nigdy nikomu nie zapropnuje pracy w pat&pat. Wyzysk..brak umowy o pracę..brak pensji na czas..a jak się zwalniasz to nie licz na to że wyplacą tyle ile się należy. NIE POLECAM.

ekspedientka

Miałam wątpliwą przyjemność pracować w pat&pat u Pani Marianny. Umowy przez pół roku nie podpisano ze mną żadnej. Nie polecam tam pracy, ani Pani Marianny jako pracodawcy. Pozdrawiam .

Aneta

@Zenek to co piszesz jest niepokojące. Chciałabym upewnić się, czy dobrze rozumiem Twoją wypowiedź. Masz na myśli to, że pracodawca nie podpisuje z pracownikiem żadnej umowy, czy też to że nie można liczyć na umowę o pracę? A co na ten temat mogą powiedzieć inni pracownicy firmy? Czy Wy również macie takie problemy z uzyskaniem umowy?

@Aneta

Pani Aneto, ja, jak i moi koledzy posiadamy umowę o pracę. Mam wrażenie, ze niektórzy przebywający na tym forum są tu po to żeby się czepiać porządnych ludzi.

Aneta

@Zadowolonadalej pracujesz w PAT&PAT? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co najbardziej cenisz sobie w pracy w firmie. Co więcej możesz opowiedzieć o możliwościach rozwoju w firmie, czy oferowanych benefitach?

@Aneta

Tak. Pani Aneto. Dalej pracuję w jednym ze sklepów Pat&Pat i w najbliższej przyszłości napewno nie zamierzam tego zmieniać. Mam fajnych kolegów w pracy, fajnych szefów. Pracę traktuję jak drugi dom. Myślę, ze to Pani powinno wystarczyć, Pani Aneto. Pozdrawiam.

Zenek

Chciałbym aby państwowa inspekcja pracy zainteresowala sie tymi sklepami zatrudniają na chorych warunkach umowy faktycznie nie mozna sie doprosic nie szanuja ludzi wogole nie którzy nawet pracuja bez żadnej umowy

reklamowiec

he he kiedyś moja firma współpracowała z PAT&Pat . Pan C. znany jest chyba wszystkim w mazowieckim . ile on firm zwiedził jako dyrektor , kierownik itd . wszędzie "na zbity ....." wylatywał. Zatrudniał się tam tylko po to ,żeby towar dla PAt&Pat kombinować. Bo kto normalny mając swoje sklepy zatrudnia się w innych placówkach handlowych ?

ktoś

No dobra, ale wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, bo dbajją o stabilne warunki pracy między pracownikami.

@ktoś

Na pewno szukają do sklepu w Centrum. Wystarczy przynieść CV i na pewno odezwą się do Ciebie.

gosc
@ktoś

Buhahaha (usunięte przez administratora) Tyle w temacie bo szkoda dalej komentować.

Zostaw merytoryczną opinię o PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA - Legionowo

PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA