Dom Pomocy Społecznej

Mielno

Opinie o Dom Pomocy Społecznej

2013-10-19 10:45:36
Większości pracownicy merytorycznie przygotowani do pracy i znajacy pracę, z długoletnim doswiadczeniem. Niestety brak odpowiedniego nadzoru, szcegógoplnie ze strony Dyrektora obiektu powoduje, ze praca tych ludzi, ich wiedza i doswiadczenie nie jest wykorzystywane w pełni przez co jakość usług też nie jest najwyższa. Zła atmosfera pracy spowodowana "wszechwładą" [usuniete przez administratora] - "opiekunkę" powoduje bardzo złe relacje wśród złogi co w konsekwencji odpija się na jakości usług ściadczonych przez DPS. Szkoda że [usuniete przez administratora]całych swoich sił nie poświęca pracy tyko wszędzie dopatruje się "wspisków,zmów" i działań przeciwko sobie. Szkoda,bo to fajny obiekt, ludzie pracujący tam są z doświadczeniem i jest tam piekne miejsce do spędzenia starości. Czas na zmiany!!!
syrjusz 2014-03-02 11:49:45
Witam! Chciałbym podjąć tam prace w charakterze opiekuna. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki system zmianowy tam obowiązuje (8 godzinny czy 12 godzinny) i ewentualnie jakich zarobków mogę się spodziewać na początek, jestem opiekunem kwalifikowanym z 5letnim stażem pracy. Z góry dziękuję!
syrjusz 2014-03-02 11:49:46
joko 2014-03-02 20:12:42
Porozmawiaj o tym najlepiej z nowym Dyrektorem DPS. Jest to bardzo rozsądna i rzeczowa osoba. Jeżeli do tej pory nie pracowałeś w takiej instytucji, zastanów się nad tym. Jest to praca bardzo absorbująca i jednocześnie bardzo wyczerpująca nie tylko fizycznie ale również bardzo psychicznie. Ale jeżeli taką prace lubisz może dać wiele satysfakcji i zadowolenia co nie zawsze idzie w parze z zarobkami.
syrjusz 2014-03-05 11:09:29
Witam! A jeśli chodzi o system pracy, jest tam 8h czy 12h? Z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam.
X 2014-04-10 13:37:45
Praca w dziale socjalno-opiekuńczym jest pracą zmianową w systemie 12h.
ert 2016-04-01 15:24:56
no ciagle szukaja opiekuna/ opiekunki ale pamietaj ze musisz mniec na prawde odpowiednie podjescie do takich ososb umiec sie nimi zajac romziwac itp..
Zostaw swoją opinię o Dom Pomocy Społecznej - Mielno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej