logo Alma Market

Alma Market

Lublin

Opinie o Alma Market

pracownik 2014-01-13 10:28:26
tak to prawda wszyscy z Almy z lublina uciekają za marne grosze będą pracować ! i wysłuchiwać histerycznych zachowań dyrektorki. Kierownictwo jest jakie jest tylko im się dziwię dlaczego tam są ci z najdłuższym stażem że jeszcze nie odeszli. Tyle firm się otwiera galerii są perspektywy a może zarabiają o wiele więcej niż ja wiem. To kwestia czasu i wszyscy z stamtąd uciekną. Kto szuka pracy to ostrzegam nie warto tam się zatrudniać szkoda zdrowia i nerwów.
gały 2014-02-19 10:14:40
pracowałam tam chwilę i to była moja pomyłka życiowa ale cóż człowiek uczy się na błędach z tego co zauważyłam to jest tam nie ciekawie chora atmosfera wśród pracowników, dyrektorka wścieka się za byle co bo jej się grunt wali pod nogami, krzyczy wymaga i psuje atmosferę.Tylko zauważyłam że wszyscy to mają daleko wcale się im nie dziwię za takie pieniądze, brak socjalu żadnej pomocy dla pracownika, dlatego już tam dzięki Bogu nie jestem. Odradzam i to z ręka na sercu, pracujcie tam jak już głodem będziecie przymierać.
pracowałam 2014-02-19 10:26:46
ja również źle wspominam tam pracę przydzielona jestem do działu a robię na trzech czterech i jeszcze mam się uśmiechać do złej gry. A tak poza tym to (usunięte przez administratora)żadne delikatesy, zresztą pracownicy wiedzą o czym piszę, klienci wymagają nie wiadomo czego a z drugiej strony widzimisie dyrektorki, lata biega krzyczy jak w (usunięte przez administratora)sama nie wie czego chce, zwala winę na pracowników którzy i tak zapierdzielają jak motorki. Dyrektorka mogłaby pomóc coś na sklepie i zobaczyć jak to jest a nie zamknąć się w swoim biurze i tylko wymagać.
Alma Lublin to pomyłka nie idźcie tam, ostrzegam ja spróbowałam to wiem.
JOANNA 2014-04-09 19:02:40
MASZ RACJE ZAMIAST PILNOWAC SWEGO DZIALU LATASZ PO INNYCH A POTEM OPR ZE U CIEBIE NA DZIALE BRUDNO ,NIE ROZUMIEM TEGO DZIWNY JEST TEN ŚWIAT
*ja 2014-06-15 19:24:09
Paulina: Alma 24 zatrudnia osoby do kompletowania zamówień tylko na umowę zlecenie. Kierowcy - dostawcy zakupów pracują na umowę o pracę.
Obecny 2014-07-12 22:08:21
Mi tam odpowiada praca tutaj :)
Pozdrawiam.
puweczka88 2014-07-17 21:22:38
a mogę się dowiedzieć coś o Almie w Olimpie?bo jutro idę na rozmowę w sprawie pracy,sama byłam pracodawcą więc jak mi coś ktoś pysknie to ja nie bedę siedziała cicho,tak więc nie wiem czy warto się tam fatygować wogóle.
Bajabongo.pl 2014-10-03 18:03:23
W Rzeszowskiej Almie kierownik (usunięte przez administratora)notorycznie pijany!!!
nowa 2014-11-08 19:23:36
ludzie szanujmy sie
Michał 2015-01-25 12:44:41
Ciekawy wpis. Można po nim spokojnie wywnioskować, że dzięki Twojemu nazwisku i powiązaniom rodzinnym, z pracy wylatywali chyba szybko wszyscy Twoi nauczyciele języka polskiego po kolei.

Może dlatego astronomiczny poziom buractwa i 5kg słomy w butach przeplata się z analfabetyzmem.
Bo kulturalny człowiek jakoś w relacjach z obsługą w sklepach problemów nie ma.

PS- Ciebie też bym buraku kupił, tylko odstrasza mnie koszt doinwestowania w naukę języka. Pozdrowienia!
dvd 2015-02-26 18:51:46
Witam czy może ktoś napisać coś o nowym sklepie w tarasach zamkowych, czy będzie inna dyrekcja? i kierownictwo?
GOŚĆ 2015-02-27 14:07:58
stara ekipa przeszła jako kierownicy działów kierownicy głowni i Pani dyrektor reszta nowa. atmosfera bardzo napięta ,(wręcz bardzo zła ) .Są dwa obozy
nowi pracownicy i stara ekipa z kierownikiem suchej na czele który, szuka tylko haków jak kogoś pod... ,aby się mógł czymś wykazać.
Poznan 2015-02-28 22:34:52
Wiecie co? Niektore opinie sa mega przesadzone nie odniose sie do konkretnych przykladow.Zeby nie robic a zarobic to albo trzeba miec adekwatne wyksztalcenie nirkoniecznie wyzsze lecz w konkretnym kierunku i lub miec po prostu znajomosci.Tak ti juz jest.Pracowalam 2 lata w pewnej firmie i wiem ze czasem nawet na busa nie moglam zdarzyc bylo na tyle pozno a byla zima...po 9h w sumie pracy padalam na twarz no ale po 2 miesiacach mialam 1600 bo plan byl osiagniety np 2 mln...i obroty byly a 50% klientow lubilo nasz dzial zawsze wszedzie sa ludzie i ludziska!!!!!niewazne czy to biedrona alma czy poczta wiem co mowie!!!!!Powiem cos jeszcze znam "takie" osobki co pisza niestworzone rzeczy i opowiadaja takowe w realu a 2 dni ledwo w pracy przesiedzialy a nigdy nie widzialam wysilku na ich buziach takze jeslu ktos pracuje w danej firmie przynajmniej pol roku niech wowczas obiektywnie sie wypowie;) i nie wszyscy sa zli jedno jest pewne NIE WSZYSCY SA I BEDA MILUTCY I TO BEZ WZGLEDU NA RODZAJ WYKONYWANEJ PRACY.RADZE SIE PRZEJSC PO ZNSJOMYCH I POGADAC CZY TAK PIEKNIE MAJA W INNYCH ZAWODACH ;)) ZARECZAM ZE ROWNIEZ W BANKU ZA 2800 NETTO LUDZIE PO STUDIACH PO 8H PRACY ZA BIURKIEM TEZ NARZEKAJA I TO BARDZO BO PLECY BO OCZY BO NADWAGA.POLECAM SIE NA PRZYSZLOSC WSZEDZIE SA PLUSY I MINUSY.
Poznan 2015-02-28 22:56:32
Dodam jedno jeszcze male ALE ... Dobry pracownik z 2,3 i np 7 letnim stazem/doswiadczeniem jest zawsze doceniany w wyplacie ale nie wymagajmy cudow ludzie po studiach rowniez siedza za 1200 na kasach.Szanujmy sie wzajemnie ja doskonale rozumiem zmeczenie pan na kasach, ale jesli ewidentnie ma sfochowana na mnie mine to mam prawo tez takowa miec;) nigdy nie obrazilam takiej osoby personalnie bo wiem jak to jest i bardzo wazna ale to bardzo wazna kwestia psychika!!!!No trzeba trzeba miec w sobie duze poklady spokoju czasem pokory i cierpliwosci by sie nauczyc i aby pewne sytuacje splywaly po was jak po kaczce.Zapewniam ze po roku i wiecej jesli sie chce dalej pracowac w tym naszym handlu to opanowanie jest rzecza normalna.Tez mialam sytuacje gdy powiedziano mi JESTES GLUPIA IDIO...i co? Zamilklam a na to pan za ta pania powiedzial "sama jestes idio...zabieraj ten towar i naucz sie szacunku!!!!" Oplacalo sie zachowac zimna krew?Albo musialam uspokoic klienta bo najezdzal i wychodzilam jako tako nawet dwa razy zdarzylo sie iz bylam straszona nagana i nic takiego nie bylo;) czasem jest super czasem zle tylko dlatego ze sernik ma dodatek kokosu w srodku lub nie;( a najsmieszniejsza sytuacja to ta gdy klient rzucil mi ciasto i zadal zwrotu pieniedzy bo bylo zepsute...Ale czlowieku czy ja je pakowalam? Mo"j blad "byl taki ze rzeczy nieswiezych nie sprzedawalam CZEMU? TO JASNE ... Nie wiesz nigdy czy przypadkiem dziecko lub ciezarna sie nie otruja...nie chcialam miec nikogo na sumieniu.Kierownik chce by to lezaki niech lezy ale ja nie polece tego klientowi skoro mamy byc uczciwi glownie wzgledem klienta prawda? Klient placi za swiezosc oferowanego produktu.Tak jest takze popracujcie troche pokory i wyjdziecie na swoje.Wymiencie plusy bo one sa!!!!!
gość 2015-03-04 10:15:54
piszesz bo ci się grunt pod nogami wali lepiej się zajmij pracą a nie piszesz bzdury bo fakty są faktami a nie słowami rzuconymi w eter !
gość 2015-03-04 10:18:25
piszesz bo ci się grunt pod nogami wali lepiej się zajmij pracą a nie piszesz bzdury bo fakty są faktami a nie pustymi słowami rzuconymi w eter !
xyz 2015-05-27 11:04:56
Praca na kasie nie jest ciężka, kasujesz rozliczasz się dodatkowo dbasz o porządek wokół kasy
gość 2015-06-12 21:55:06
żenada. zarobki niższe niż na 3/4 etatu w lidlu. zero świadczeń socjalnych na dziecko itp. jedna osoba robi za 3.
bolo 2016-02-03 17:10:59
To prawda pracuje się za trzech a kasa pożal się.. i wymagania, zero świadczeń zero jakichkolwiek dodatków. Tylko potrafią premię zabierać i to im najlepiej wychodzi. Alma to tylko jak już cię nigdzie nie chcą :)
prorok 2016-02-05 20:59:25
Zacznij pracować to zrozumiesz ! powodzenia !
aaa1 2016-02-16 09:53:01
Jedna uwaga dla pracowników Almy
Dlaczego w Almie w Tarasach Zamkowych pracują chore osoby? zakupy robione w weekend. Leje się z nosa aż miło i nikogo tam to nie interesuje...
Przecież dotykacie Państwo art. spożywczych, mięsa, serów...
aaa1 2016-04-10 11:11:08
Daro nie szukaj tego czego nie ma. Mam na myśli osoby zakatarzone i kaszlące ktore układaja towary, kroją sery czy wędliny. Swoja drogą lubelskie almy są zadziwiające równieź z innego względu. W porownaniu do biedry lidla czy aldika nie mają prawie w ogóle klientów. Moźna ich policzyc na palcach dwóch rąk. Jakim cudem one funkcjonują?
ola 2016-06-07 13:29:13
Kasjerka, spożywka, warzywa/owoce najniższa krajowa działy za ladą 100zł brutto więcej premii ZERO
aaa1 2016-06-24 19:25:08
Czy to prawda źe alma w tarasach zamkowych jest do końca czerwca? Sklep teraz wygląda jak za późnej komuny aź szkoda Pań tam pracujących wśród pustych półek.
aaaa 2016-06-30 20:04:52
Tak to prawda zamykają sklep teraz pozwalniają z jednego i drugiego sklepu i zarobią jeden...
Xyz 2016-07-20 21:45:50
Czasami wstajesz, dokladasz,ukladasz ,sprawdzasz daty
Xyz 2016-08-04 18:42:29
Tak tak atmosferę to mają świetną... Siedzą i czekają na koniec...
Xyz 2016-08-06 10:01:20
Tarasy już prawie zamknęli a i na Olimpie towaru i regałów coraz mniej... Więc jak sądzisz bbb mają powód do radości wiedziąc co ich czeka...
Bebe 2016-08-07 13:00:52
Lek kto Ci wpłaci za te wpisy????
Xyz 2016-08-12 22:22:41
Jakie rekrutacje ? Coraz więcej pracowników zwalnia się z Almy, a nowych nie będą przyjmować
Xyz 2016-08-12 22:23:30
Xyz 2016-08-13 19:43:14
poyb ja mówię o Almach w Lublinie ale z tego co wie a wiem dużo bo jestem pracownikiem tej firmy problem mają też z płatnościami w innych miastach... Ogłoszenia się pojawiają raz na jakiś czas z serweru na Lublin niby szukali a zapotrzebowania nie było...
mistrz 2016-08-25 00:01:57
Almy w Olimpie juz nie ma,tak samo jak w tarasch zamkowych.Komornik zajał wiekszosc sklepu na Tarasach.Klientów jak na lekarstwo w OLIMPIE.A zresztą co maja tam kupować jak sklep świeci pustkami.Nie oszukujmy się,dni ALMY są policzone :)
Xyz 2016-09-09 18:23:31
Ludzie czy wy wogóle czytacie co się tutaj pisze !!! od połowy lipca wpisy są na temat iż Almy w Lublinie padły a na Tarasach komornik zajął prawie cały sprzęt... Na dzień dzisiejszy nic w temacie odżycia Almy nie ma !!! Ludzie sami odchodzą do nowych prac bo wiedzą że jeszcze miesiąc góra dwa i koniec!!! A wy ciągle rozpisujecie się o prace i atmosferę ... Szkoda odpowiadać na wpisy...
Bebe 2016-09-10 15:51:02
Jesteś deb...em???? Nic do Ciebie młocie nie dociera??? Idź do Antoniegp M. on takich potrzebuje...
mistrz 2016-09-12 14:13:02
Jaka ma być atmosfera jak ALMA już nie istnieje.Szukaj w biedronce ewentualnie w stokrotce.A w ALMIE atmosfery nie było i nie będzie jak dyrektor-ka to nie powiem jaka jest osoba.
greta 2016-09-18 09:34:14
Żadnych socjali nie bylo i nie będzie a wyplata pravownicza z premia na rękę 1400
ooo 2016-09-22 10:15:20
Niestety alme zamykają i pracy nie ma tylko zwolnienia muszą 1300 osób zwolnic czytałeś juz to koniec firmy
Xyz 2016-10-04 11:42:53
Noi zamknęli... może zaczniecie czytać komentarze a nie zadajecie pytania ktoś prawdę odpowiada a chwile póżniej to samo pytanie tylko od innej osoby
kama 2016-10-06 21:04:26
To już w Lublinie żadnej Almy nie ma ?
MISTRZ 2016-10-08 16:37:39
Zamykają wszystkie ALMY w całej Polsce.Lublin już z mapy ich punktów zniknął,teraz kolej na kolejne sklepy.Klub konesera(jeśli wiecie co to jest),istnieje tylko do 2 grudnia i potem koniec z KLUBEM KONESERA.I tak samo będzie z resztą sklepów ALMA w calej POLSCE.
Xyz 2016-10-11 13:40:31
Nie już nie ma żadnej Almy w Lublinie
Xyz 2016-10-11 13:41:22
Nie.... już nie ma żadnej Almy w Lublinie
Ja 2016-10-11 22:40:14
zapraszamy! Co prawda rekrutacja składa się z trzech etapów, ale jeżeli Ci naprawdę zależy i dobrze się przygotujesz to masz duża szanse...
MISTRZ 2016-10-21 15:59:18
Skąd wy się matoły bierzecie?Czy nie umiecie czytać że wszystkie czyli Tarasy Zamkowe i Olimp i tamtejsze Delikatesy ALMA już nie istnieją...To do jakiej pracy wy się wybieracie?A ty niejaki 'Ja',o jakiej ty trzy etapowej rekrutacji piszesz?Pracowałeś tam że piszesz takie bzdury.Człeniu weź się ogarnij i zejdź na ziemię...
aaaaaa 2016-10-21 20:17:07
to trolle ktore za kasę piszą te wypociny...
tyu 2016-10-26 17:51:25
MAM zaległy urlop 30 dni dostanę ewkiwalent przy wypowiedzeniu umowy czy będe na urlopie
Ja 2016-10-26 23:12:06
Nie Jestem trollem, po prostu na głupie pytania głupio odpowiadam...
Ja 2016-10-27 20:22:59
wolę na dyskotekę...
Znany 2016-11-13 10:09:19
No i co nikt z lublina nie dostał kasy??
Co możemy zrobić w tej sytuacji?
Zostaw swoją opinię o Alma Market - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Market