Radio Fama

Kielce

Opinie o Radio Fama

prezenter 2014-09-21 16:36
Co do wynagrodzeń to szkoda się wypowiadać. Natomiast są złodziejami pomysłów. Wysłane przeze mnie projekty programów, wykorzystali bezprawnie na antenie. Sprawę mam zamiar zgłosić do KRRiT. Nigdy nie wysyłajcie im żadnych pomysłów.
gosc 2016-03-14 18:39
Praca i wynagrodzenia Radio Fama (oddziały poza centralą w Kielcach).

Cześć wszystkim, może ktoś powiedzieć jak radio Fama płaci przedstawicielom handlowym, czy dają umowę o pracę czy tylko prowizja. Spotkałem się z wypowiedziami, że tylko prowizja, że nie płacą na czas, choć obiecują "złote góry". Czy ktoś to może potwierdzić zaprzeczyć.

Może ktoś pracował?
gosc 2016-03-23 22:58
zwlekają po kilka miesięcy z kasą, jedna wielka lipa! Kosztów paliwa nie zwrócą również, a umową o pracę i szansą rozwoju mamią naiwnych.
p. handlowy 2016-03-27 11:22
cyt.: "Jagielski? (...) załoga Famy pracuje prawie za darmo a Jagielski ma dar omotania ludzi i zapewnienia im wspaniałej kariery radiowej." - http://forum.gazeta.pl

11 lat temu ktoś napisał powyższe zdanie i nic się nie zmieniło!!! Robią z ludzi frajerów! Jak chcesz odzyskać wypłatę z przed 2, a czasami 3 miesięcy to stajesz się "niedoskonały" i zaczynają się uwagi do Twojej pracy!

Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Wąski wianuszek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w pana Jana J. żyje dobrze wyzyskując pozostałych w Kielcach i "koloniach".
gościni 2016-03-28 21:58
cyt.: "RADIO FAMA nie zarabia!!! Nie polecam tam pracy! Strata czasu, obietnice i po 3 mieś bez wynagrodzenia i brak perspektyw na otrzymanie jej. Brak umów nawet o dzieło!!! Urząd skarbowy trzeba by tam wysłać mieliby co robić! W imię szacunku do innych...to nie praca to zabawa bez wynagrodzenia!" - (usunięte przez administratora)
jak widać to radio działa tak samo w całe Polsce, szkoda czasu i nerwów!

gosc 2016-05-14 15:08
Rotacja, ciągła rotacja i brak szacunku dla pracowników,których uważa się za idiotów!
gość 2016-05-29 16:38
Nikt Ci tyle nie da co obieca Ci pan prezes JJ. Wizja rozwoju, umowy o pracę to standardowa zachęta dla naiwnych. Wiem bo moje uszy też tego wysłuchały. Rzeczywistość jest jednak o wiele mniej atrakcyjna.

Przeglądając ten wątek zobacz cytaty, pochodzą z innych forów a najstarsze mają po naście lat, A wszystko się zgadza co do joty.
osoba pracująca w Radiu Fama w Żyrardowie (104,1 M 2017-07-24 20:47
cytat z forum Gazety (do wygooglania jako fraza): "he he... człowieku w Radia Fama sie nie zarabia.. tam sie pracuje społecznie... to najbardziej dziadowskie z kieleckich radyjek od dawna nikomu nie płaci :) " - koniec cytatu. 17.12.04, 21:16. Tak wpis z 2004 roku. Zanim pomyślisz o pracy w tej firmie przeczytaj wątek.
Zostaw swoją opinię o Radio Fama - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Fama